Nokia 5.3

‌‌

Nokia 5.3

Jediná výbava, kterou budete opravdu potřebovat

Velký displej. Nevídaný výkon.

Registrace

Fotoaparát se čtyřmi objektivy

Ten správný fotoaparát pro každý okamžik

Podívejte se na svět z úplně nové perspektivy – nebo rovnou čtyř – všestranným fotoaparátem se čtyřmi objektivy. Zaberte objekty zblízka makro objektivem nebo zachyťte celou scénu objektivem s ultraširokým 118° zorným úhlem.

Pokročilé zpracování snímků pomocí umělé inteligence

Inteligentní nástroje, s nimiž vaše fotografie vyniknou

Výkonné zpracování snímků pomocí umělé inteligence zařídí, že vaše záběry budou ohromující. I bez blesku můžete díky nočnímu režimu pořídit ty nejlepší fotografie. Foťte hvězdné snímky, které díky efektům bokeh v režimu portrétu skutečně vyniknou.

Obrazovka

Nechte se vtáhnout do děje na velkém displeji

Působivý displej s úhlopříčkou 6.55 palců vás přenese do úplně jiného světa – ať už hrajete hry, nebo sledujete videa. Tenhle velký displej se navíc pořád vejde do kapsy. Zkrátka samá výhra.

CERTIFIKOVÁNO TÜV RHEINLAND

Vaše oči vám poděkují

Díky extra velkému displeji se také postaráme o vaše oči. To je důvod, proč Nokia 5.3 získala certifikaci Low Blue Light od společnosti TÜV Rheinland, což znamená menší námahu pro oči, když používáte své oblíbené aplikace, hry a videa.

2-denní výdrž baterie¹

Výkon, na který je spoleh

Mějte svůj telefon nabitý až 2 dny1 díky baterii o kapacitě 4 000 mAh2 a funkci adaptivní baterie s podporou umělé inteligence, která šetří energii pro aplikace, které používáte nejčastěji. S takovým výkonem se můžete s vybitou baterií nadobro rozloučit.

Hry a zábava

Navrženo pro rychlost. Vylepšeno pro hry.

Zůstaňte déle ve hře! Dynamický procesor Qualcomm® Snapdragon™ 665 a velkolepý displej s úhlopříčkou 6.55 palců vás posune do první ligy.

Příslib systému Android One

Připraven pro Android™ 11 a vyšší verze

Android One přináší prostředí se zjednodušeným rozhraním a bez zbytečného bloatwaru. Navíc díky pravidelným bezpečnostním aktualizacím a upgradům softwaru bude váš telefon Nokia 5.3 čím dál lepší.

Design

Odolnost ještě nikdy nevypadala tak dobře

Telefon Nokia 5.3 disponuje elegantní přední částí z 2.5D skla a zadní stranou odolnou proti poškrábání pro delší životnost. V nabídce jsou 3 kontrastní barvy inspirované Skandinávií – azurová, písková a uhlově černá.

Tlačítko Asistenta Google³

Malá pomoc doma i na cestách

Přístup k vašemu oblíbenému asistentovi je díky speciálnímu tlačítku Asistenta Google3 ještě snazší. Čím víc ho používáte, tím víc se učí a přizpůsobuje – díky němu si můžete víc užívat života a méně se zabývat svým telefonem.

Funkce

Nokia 5.3

Zažijte nevídané s telefonem Nokia 5.3. Úžasný fotoaparát se čtyřmi objektivy změní definici toho, co je ještě ve fotografování možné. Velký displej s úhlopříčkou 6.55 palců vás přenese do úplně jiného světa. A díky 2denní výdrži baterie můžete nabíječku nechat klidně doma1. Procesor Qualcomm® Snapdragon™ 665 a nejnovější operační systém Android 10 – který je díky dvěma letům softwarových upgradů lepší a lepší – vám navíc pomůže zvládnout každý úkol rychleji.

Fotoaparát

Fotoaparát

Úžasný fotoaparát se čtyřmi objektivy a s pokročilým zpracováním snímků pomocí umělé inteligence.

Displej

Displej

Sledujte všechna videa na velkolepém displeji o úhlopříčce 6.55 palců.

Procesor

Procesor

Telefon s výkonným procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 665 je jako stvořený pro hraní her.

baterie

baterie

Mějte telefon nabitý déle – baterie vydrží až 2 dny1.

Kompletní specifikace

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

Android, Google a další ochranné známky a loga jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Qualcomm a Snapdragon jsou ochrannými známkami společnosti Qualcomm Incorporated registrované v USA a dalších zemích. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Společnost HMD Global testovala 2denní výdrž baterie skutečným používáním telefonu. Předmětem testu bylo aktivní používání zařízení s novou baterií po dobu 5 hodin denně. Uživatelé používali mimo jiné hry, streamování videa, volání, odesílání SMS, surfování na internetu a používání aplikací (např. sociální média, zprávy, navigace a hudba). Test byl proveden s normálním nastavením zařízení v osvětleném vnitřním prostředí. Přes noc bylo zařízení ponecháno v úsporném režimu.

2 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec může být potřeba baterii vyměnit.

3Asistent Google je k dispozici na vybraných trzích a ve vybraných jazycích. Tam, kde Asistent Google není k dispozici, ho nahrazuje Vyhledávání Google. Informace o dostupnosti najdete na https://support.google.com/assistant.

4Předinstalovaný software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.

NO TIME TO DIE © 2020 Danjaq, MGM. NO TIME TO DIE, icon-007-disclaimer and related James Bond Trademarks and Materials © 1962-2020 Danjaq and MGM. NO TIME TO DIE, icon-007-disclaimer and related James Bond Trademarks are trademarks of Danjaq. All Rights Reserved.

(