Nokia 5.3

Nokia 5.3

Fotoaparát, co zachytí úplně všechno

Registrace

Fotoaparát se čtyřmi objektivy

Ten správný fotoaparát pro každý okamžik

Podívejte se na svět z úplně nové perspektivy – nebo rovnou čtyř – všestranným fotoaparátem se čtyřmi objektivy. Zaberte objekty zblízka makro objektivem nebo zachyťte celou scénu objektivem s ultraširokým 118° zorným úhlem.

Pokročilé zpracování snímků pomocí umělé inteligence

Inteligentní nástroje, s nimiž vaše fotografie vyniknou

Výkonné zpracování snímků pomocí umělé inteligence zařídí, že vaše záběry budou ohromující. I bez blesku můžete díky nočnímu režimu pořídit ty nejlepší fotografie. Foťte hvězdné snímky, které díky efektům bokeh v režimu portrétu skutečně vyniknou.

2-denní výdrž baterie¹

Výkon, na který je spoleh

Mějte svůj telefon nabitý až 2 dny1 díky baterii o kapacitě 4 000 mAh2 a funkci adaptivní baterie s podporou umělé inteligence, která šetří energii pro aplikace, které používáte nejčastěji. S takovým výkonem se můžete s vybitou baterií nadobro rozloučit.

CERTIFIKOVÁNO TÜV RHEINLAND

Vaše oči vám poděkují

Díky extra velkému displeji se také postaráme o vaše oči. To je důvod, proč Nokia 5.3 získala certifikaci Low Blue Light od společnosti TÜV Rheinland, což znamená menší námahu pro oči, když používáte své oblíbené aplikace, hry a videa.

Obrazovka

Nechte se vtáhnout do děje na velkém displeji

Působivý displej s úhlopříčkou 6.55 palců vás přenese do úplně jiného světa – ať už hrajete hry, nebo sledujete videa. Tenhle velký displej se navíc pořád vejde do kapsy. Zkrátka samá výhra.

Hry a zábava

Navrženo pro rychlost. Vylepšeno pro hry.

Zůstaňte déle ve hře! Dynamický procesor Qualcomm® Snapdragon™ 665 a velkolepý displej s úhlopříčkou 6.55 palců vás posune do první ligy.

Příslib systému Android One

Připraven pro Android™ 11 a vyšší verze

Android One přináší prostředí se zjednodušeným rozhraním a bez zbytečného bloatwaru. Navíc díky pravidelným bezpečnostním aktualizacím a upgradům softwaru bude váš telefon Nokia 5.3 čím dál lepší.

Design

Odolnost ještě nikdy nevypadala tak dobře

Telefon Nokia 5.3 disponuje elegantní přední částí z 2.5D skla a zadní stranou odolnou proti poškrábání pro delší životnost. V nabídce jsou 3 kontrastní barvy inspirované Skandinávií – azurová, písková a uhlově černá.

Tlačítko Asistenta Google³

Malá pomoc doma i na cestách

Přístup k vašemu oblíbenému asistentovi je díky speciálnímu tlačítku Asistenta Google3 ještě snazší. Čím víc ho používáte, tím víc se učí a přizpůsobuje – díky němu si můžete víc užívat života a méně se zabývat svým telefonem.

Proč telefon značky Nokia?

Stručně řečeno, je prověřený, zabezpečený a vydrží.

Telefony Nokia vedou v žebříčku důvěryhodnosti na základě softwaru, aktualizací zabezpečení a výrobní kvality5. Standardně nabízíme dvouletou záruku, protože jsme přesvědčeni, že naše telefony dlouho vydrží. Díky třem letům měsíčních aktualizací zabezpečení, až 2 upgradům operačního systému a dlouhé výdrži baterie se můžete spolehnout na to, že s vámi udrží krok.

Funkce

Nokia 5.3

Zažijte nevídané s telefonem Nokia 5.3. Úžasný fotoaparát se čtyřmi objektivy změní definici toho, co je ještě ve fotografování možné. Velký displej s úhlopříčkou 6.55 palců vás přenese do úplně jiného světa. A díky 2denní výdrži baterie můžete nabíječku nechat klidně doma1. Procesor Qualcomm® Snapdragon™ 665 a nejnovější operační systém Android 10 – který je díky dvěma letům softwarových upgradů lepší a lepší – vám navíc pomůže zvládnout každý úkol rychleji.

Fotoaparát

Fotoaparát

Úžasný fotoaparát se čtyřmi objektivy a s pokročilým zpracováním snímků pomocí umělé inteligence.

Displej

Displej

Sledujte všechna videa na velkolepém displeji o úhlopříčce 6.55 palců.

Procesor

Procesor

Telefon s výkonným procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 665 je jako stvořený pro hraní her.

baterie

baterie

Mějte telefon nabitý déle – baterie vydrží až 2 dny1.

Kompletní specifikace

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

Nemůžete najít?

Najděte si ten pravý telefon pro vás

Zobrazit všechny telefony

Android, Google a další ochranné známky a loga jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Qualcomm a Snapdragon jsou ochrannými známkami společnosti Qualcomm Incorporated registrované v USA a dalších zemích. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Společnost HMD Global testovala 2denní výdrž baterie skutečným používáním telefonu. Předmětem testu bylo aktivní používání zařízení s novou baterií po dobu 5 hodin denně. Uživatelé používali mimo jiné hry, streamování videa, volání, odesílání SMS, surfování na internetu a používání aplikací (např. sociální média, zprávy, navigace a hudba). Test byl proveden s normálním nastavením zařízení v osvětleném vnitřním prostředí. Přes noc bylo zařízení ponecháno v úsporném režimu.

2 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec může být potřeba baterii vyměnit.

3Asistent Google je k dispozici na vybraných trzích a ve vybraných jazycích. Tam, kde Asistent Google není k dispozici, ho nahrazuje Vyhledávání Google. Informace o dostupnosti najdete na https://support.google.com/assistant.

4Předinstalovaný software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.

Images are for illustrative purposes only