Nokia 9 PureView

Nokia 9 PureView

Objevte každý detail

Shot and edited entirely on Nokia 9 PureView

Design a výkon

Preciznost

Umění spočívá ve tříbení a odstraňování nežádoucích prvků tak dlouho, až získáte něco jednoduchého, a přesto poutavého. Podívejte se na vrstvy Nokia 9 PureView.

Displej a zvuk

Potěšení pro smysly

Zobrazit podrobnosti
Zobrazit podrobnosti
Zobrazit podrobnosti
Displej a zvuk
Potěšení pro smysly

Dimenze, jakou si vaše fotky zaslouží: Nokia 9 PureView se pyšní displejem pOLED QHD 5.99" až k okrajům telefonu s rozlišením 2K. Technologie PureDisplay zaručí věrohodné barvy a lepší viditelnost na slunci.

  • Podpora HDR10 vám umožní využívat nejnovější obsah s většími detaily, kontrastem a barvami
  • Nahrávejte poutavější videa než kdy dřív díky prostorovému záznamu zvuku a standardu 4K HDR
  • Technologie Qualcomm® aptX™ zajistí vysokou kvalitu zvuku přehrávaného přes reproduktory a sluchátka Bluetooth®

Software: OS

Android™ 10 je k dispozici ke stažení

Snadné nastavení ochrany osobních údajů, rychlejší psaní odpovědí a všestranná vylepšení, díky kterým bude používání telefonu přirozenější. Android 10 přichází s hromadou nových funkcí, které vám pomohou váš chytrý telefon Nokia využít na maximum.

  • Tmavý motiv
  • Chytrá odpověď
Android One
Android One
Android One

Nokia 9 PureView

Vítěz: Good Design® Award 2019

Telefon Nokia 9 PureView získal cenu Good Design Award 2019 udělovanou v kategorii elektroniky muzeem architektury a designu The Chicago Athenaeum za svůj moderní design, spolehlivost, inovativní funkce a bezpečné rozhraní v systému Android.

Prohlédněte si profil Good Design

Nokia 9 PureView

Objevte každý detail

Ceny se mohou lišit u různých maloobchodníků a také podle parametrů produktu, jako je velikost paměti. HMD Global spolupracuje se společností Amazon a získává příjmy z kvalifikovaných nákupů.
Kompletní specifikace
Kompletní specifikace
Kompletní specifikace

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

Android, Google a další ochranné známky a loga jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Adobe Photoshop Lightroom je registrovaná ochranná známka nebo ochranná známka společnosti Adobe v USA a dalších zemích. Qualcomm a Snapdragon jsou ochrannými známkami společnosti Qualcomm Incorporated registrované v USA a dalších zemích. AptX je ochranná známka společnosti Qualcomm Technologies International, Ltd., registrované v USA a dalších zemích. USB Type-C™ a USB-C™ jsou ochrannými známkami organizace USB Implementers Forum.

1Systém fotoaparátu se skládá ze dvou barevných snímačů fungujících souběžně se třemi extrémně citlivými monochromatickými snímači. Každý monochromatický snímač dokáže zachytit až 2,9× více světla než typický barevný snímač chytrého telefonu. Snímač fotoaparátu chytrého telefonu se spoléhá na jediný barevný snímač (12 MP, 1,25 um, F/1,8).

2Předinstalovaný software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.

3Free storage at high quality, requires Google account and internet connection. Not applicable for RAW/DNG format files.

4Asistent Google je k dispozici na vybraných trzích a ve vybraných jazycích. Tam, kde Asistent Google není k dispozici, ho nahrazuje Vyhledávání Google. Informace o dostupnosti najdete na https://support.google.com/assistant.

5Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Může se stát, že nakonec budete muset baterii vyměnit.

6Zařízení dodané se systémem Android Oreo lze upgradovat na Android 9 Pie. Může to ale spotřebovat další mobilní data.

* Podle studie Counterpoint Research z roku 2020.

Shopping bag with items Facebook Google Warning Arrow upward HMD Global External link Facebook Instagram LinkedIn YouTube Twitter Location