‌‌
Uživatelské příručky a manuály

Nokia 7.2

Asistent Google

Asistent Google je k dispozici pouze na vybraných trzích a ve vybraných jazycích. Kde není k dispozici, je nahrazen Vyhledáváním Google. Dostupnost zjistíte na stránce https://support.google.com/assistant. Asistent Google pomáhá například vyhledávat informace na internetu, překládat slova a věty nebo zapisovat poznámky a schůzky do kalendáře. Asistenta Google můžete používat, i když je telefon uzamčen. Před přístupem k soukromým datům vás ale Asistent Google požádá o odemknutí telefonu.

Použijte tlačítko Asistent Google

Přístup ke službám Asistenta Google získáte pomocí tlačítka Asistent Google na boku telefonu: – Jedním stisknutím Asistenta Google spustíte. – Když tlačítko podržíte, můžete na Asistenta Google mluvit. Položte otázku a tlačítko pusťte. Odpověď Asistenta Google se zobrazí na displeji telefonu.

Pokud Asistent Google není ve vaší zemi nebo oblasti podporován, tlačítko Asistent Google můžete přesto používat: – Jedním stisknutím spustíte Vyhledávání Google. – Když tlačítko podržíte, můžete použít hlasové vyhledávání Google. Položte otázku a tlačítko pusťte. Odpověď vyhledavače Google se zobrazí na displeji telefonu.

Vypnutí tlačítka Asistent Google

Pokud chcete Asistenta Google vypnout, klepněte na Nastavení > Google > Vyhledávání, Asistent a hlas > Asistent Google. V horní části displeje klepněte na Asistent, vyberte své zařízení a vypněte možnost Asistent Google.

Pomohlo vám to?

Change language

Choose location
Choose language

Kontaktovat podporu

Výuková videa

(