Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Delivery Smartphone

Uživatelská příručka k telefonu Nokia XR20

Skip to main content
Všechna zařízení

Nokia XR20

Aktualizujte průběžně software telefonuTlačítka a částiVložení SIM karty a paměťové kartyNabíjení telefonuZapnutí a nastavení telefonuNastavení dvou SIM karetZamykání a odemykání telefonuDotykový displej
Základy

Oznámení

Panel oznámení

Když obdržíte nová oznámení, například na zprávy nebo nepřijaté hovory, v horní části displeje se zobrazí ikony.

Chcete‑li zobrazit další informace o oznámeních, přejeďte z horního okraje displeje dolů. Chcete‑li zobrazení zavřít, přejeďte po displeji nahoru.

Chcete-li změnit nastavení oznámení aplikace, klepněte na možnost Nastavení > Aplikace a oznámení, klepněte na název aplikace a potom na možnost Oznámení.

Upozornění na zprávy

Nejdůležitější konverzace můžete upřednostnit. Když obdržíte oznámení o nové zprávě, přejeďte z horního okraje displeje dolů. Klepněte na zprávu, přidržte ji a klepněte na možnost Prioritní > Použít. Konverzace zůstává na začátku seznamu konverzací a na zamykací obrazovce se zobrazí, zda jsou v upřednostňované konverzaci nové zprávy.

Používání konverzačních bublin

Konverzace můžete připnout, aby zůstaly vždy nahoře nad ostatními aplikacemi jako bubliny.

Když obdržíte oznámení o nové zprávě, přejeďte z horního okraje displeje dolů. Klepněte na na zprávě. Když se v konverzaci objeví nové zprávy, zobrazí se na displeji. Celou konverzaci zobrazíte klepnutím na bublinu. Klepnutím na libovolnou jinou část displeje konverzaci skryjete. Pokud vám bublina překáží, klepněte na ni a přetáhněte ji na jinou část displeje. Chcete-li bublinu odstranit, přetáhněte ji na displeji dolů na možnost cancel. Pokud chcete konverzaci odepnout, po obdržení oznámení o nové zprávě v konverzaci přejeďte z horního okraje displeje dolů. Klepněte na pin_end na zprávě.

Použití ikon pro rychlé nastavení

Použití ikon pro rychlé nastavení

Klepnutím na ikony pro rychlé nastavení na panelu oznámení můžete aktivovat různé funkce. Další ikony zobrazíte přetažením menu dolů.

Chcete‑li změnit uspořádání ikon, klepněte na tlačítko mode_edit, přidržte prst na ikoně a přetáhněte ji na požadované místo.

Pomohlo vám to?

Potřebujete další podporu?

Kontaktovat podporu

Chatujte s podporou

Chatujte s podporou

Naše chatovací služba je otevřena 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Jednoduše vyplňte své kontaktní údaje a my vás spojíme se zástupcem podpory.

Chatujte s námi

Než zahájíte chat s naší zákaznickou podporou, uveďte své kontaktní informace.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Pošlete nám e-mail

Povězte nám o svém problému a my se vám ozveme e-mailem.

Jak vám můžeme pomoci?

Povězte nám o svém problému a my se vám ozveme e-mailem.

*Vyplňte minimálně tato pole.

Pomoc a asistence

Oprava nebo výměna

Vyzkoušeli jste všechny možnosti, jak problém vyřešit sami, a telefon přesto nefunguje? Pak nás nechte, abychom se o to postarali.

Oprava nebo výměna

Chápeme, že odeslání produktu k opravě pro vás může být nepříjemné. Abychom vás ujistili, že bude vše v pořádku, odpověděli jsme na několik běžných otázek.

Většinu informací najdete v našem centru nápovědy. Pokud potřebujete produkt opravit, uděláme vše pro to, abyste ho měli během několika dnů zpátky.

Odeslání produktu k opravě probíhá ve 4 snadných krocích:

Vyplňte online formulář

Vyplňte prosím potřebné informace o produktu a informace o vás.

Vyzvednutí kurýrem

Sjednejte si vhodný čas pro vyzvednutí zabaleného produktu nebo ho odneste do autorizovaného sběrného místa.

Oprava nebo výměna

Váš produkt na místě prohlédneme a opravíme nebo ho vyměníme (pokud není možné ho opravit).

Produkt odeslán

Obvykle je produkt odeslán zpět do jednoho dne po opravě nebo výměně.

Začínáme

Recyklace

Pošlete nám svůj starý telefon a my se postaráme o jeho bezpečnou likvidaci.

Recyklace

Svůj starý telefon nevyhazujte – udělejte něco pro planetu a recyklujte ho.

Pošlete nám svůj telefon, který už nepotřebujete, a my zajistíme jeho bezpečnou likvidaci. Nebude vás to stát ani korunu a postaráme se o to, aby původní materiály dostaly druhou šanci.

Aby vám byl celý proces jasný, sepsali jsme pro vás odpovědi na nejčastější otázky. Pokud potřebujete další informace o tom, jak váš telefon zrecyklujeme nebo jak ho k nám máte dopravit, můžete nás kontaktovat pomocí chatu nebo e-mailu.

2 snadné kroky:

Vyplňte online formulář

Vyplňte prosím potřebné informace o produktu a informace o vás.

Vyzvednutí kurýrem

Sjednejte si vhodný čas pro vyzvednutí zabaleného produktu nebo ho odneste do autorizovaného sběrného místa.

Začínáme