Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow upward HMD Global Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter

repair-or-replacement

Domovská stránka podpory

Témata podpory

Oprava nebo výměna

Chápeme, že odeslání produktu k opravě nebo výměně pro vás může být nepříjemné. Abychom vás ujistili, že bude vše v pořádku, odpověděli jsme na několik běžných otázek.

Většinu informací najdete v našem centru nápovědy. Pokud potřebujete produkt opravit, uděláme vše pro to, abyste ho měli během několika dnů zpátky.

Odeslání produktu k opravě

Kde najdu online servis?

Online servis poskytujeme v Evropské unii, USA, Indii a Rusku.

Na jaké produkty se podpora vztahuje?

Prostřednictvím této služby opravujeme všechny chytré telefony Nokia a některé (chytré) tlačítkové telefony.

Je odeslání produktu k opravě zpoplatněno?

Ne. Při odesílání produktu k opravě nemusíte nic platit.

Jak dlouho oprava produktu trvá?

I když se doba opravy v jednotlivých zemích může lišit, naším cílem je produkty opravit a odeslat zpět do 1 týdne od přijetí.

Na můj telefon se už nevztahuje záruka. Mohu ho i přesto poslat k opravě?

Ano. Pokud se již na produkt nevztahuje omezená záruka výrobce, sdělíme vám při procesu registrace cenovou nabídku (v Indii a Rusku jsou cenové nabídky k dispozici teprve po přijetí a prohlídce telefonu).

Jak pozáruční opravu uhradím?

Aktuálně se platby provádějí platební kartou při registraci k opravě. To zajišťuje transparentnost nákladů na opravu a vy tak víte, že vás po opravě nebude čekat žádné nepříjemné překvapení.

Co se stane, pokud se můj produkt nedá opravit?

Je-li produkt stále v záruce, pak ho vyměníme za stejný nebo obdobný produkt. Pokud se na něj již záruka nevztahuje, vrátíme vám ho spolu s případnými uhrazenými poplatky za opravu.

Jak zjistím stav opravy?

Stav opravy můžete sledovat prostřednictvím online nástroje pro opravy (k dispozici na počítači i mobilních zařízeních) pomocí čísla objednávky a e-mailové adresy.

Kde se oprava mého produktu provádí?

Abychom zajistili nejvyšší kvalitu oprav, opravy se provádějí v našich autorizovaných servisních střediscích, která se nacházejí v různých regionech.

Lze závadu na telefonu opravit, aniž by se odstraňoval displej?

S výjimkou softwarových chyb je ve většině případů nutné při opravě telefonu odstranit displej. Kvůli tomu je za účelem opětovné montáže produktu nutné rozbitý nebo poškozený displej vyměnit. V takovém případě obdržíte před provedením opravy cenovou nabídku na výměnu displeje.

Jak připravit produkt na odeslání do servisního střediska?

Po registraci produktu k opravě obdržíte potvrzovací e-mail s pokyny, jak připravit produkt k bezpečné přepravě. Důležité je tyto pokyny důsledně dodržet, vytisknout si přiložený přepravní list a přiložit ho k zásilce.

Na koho se mám obrátit s žádostí o pomoc po odeslání produktu k opravě?

Stav opravy můžete sledovat pomocí online nástroje pro opravy. S dalšími dotazy se můžete obrátit na podporu .

Pomohlo vám to?