Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow upward Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Language Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Kdy můj telefon získá nejnovější aktualizaci opravy zabezpečení?

Skip to main content
Domovská stránka podpory

Témata podpory

ZařízeníServis a opravy
Jak bezpečně čistit a dezinfikovat telefon Nokia?
Software a aktualizace

Kdy můj telefon získá nejnovější aktualizaci opravy zabezpečení?

HMD Global poskytuje nejnovější opravy zabezpečení pro váš telefon s Androidem, co nejrychleji je to možné. Je ale několik faktorů, které mohou datum aktualizace ovlivnit. Mezi tyto faktory patří model zařízení, region, poloha, schválení operátorem a měsíční oznámení Googlu o vydání opravy zabezpečení. Opravy zabezpečení jsou někdy součástí udržovacích verzí. Mějte prosím na paměti, že data vydání uvedená na https://www.nokia.com/en_int/phones/security-updates se vztahují k živým verzím pro první schválené trhy. Obecně to může trvat několik dní, než se vydání dostane ke všem spotřebitelům na schváleném trhu.

Uživatelům se připomíná, že vydání udržovacích verzí a oprav zabezpečení by měla být přijata co nejdříve. Jen tak je možné zajistit, že váš Android bude fungovat bez problémů.

Pomohlo vám to?