Nokia 2.4

‌‌

Nokia 2.4

הגאדג'ט היחיד שתצטרך אי פעם

גדול יותר, חכם יותר, ומותאם במיוחד בשבילך

קנה עכשיו

מצב לילה

תמונות עם פרטים – גם בחושך

לפעמים מתחשק לך לצלם משהו אבל אין מספיק אור. עם מצב לילה ומאפיינים מתקדמים של מיזוג תמונה והערמת חשיפות, תוכל לצלם צילומים מרהיבים עם פרטים מלאי חיים, גם בתנאים של תאורה חלשה.

מצב פורטרט

תמונות מושלמות

עכשיו אפשר לביים את עצמך ואת החברים בתמונות Selfie עם מצב פורטרט, צורות מותאמות אישית ורקעים מטושטשים. ועם עורך הפורטרטים החדש, אפשר לתקן את הפוקוס ולערוך את התמונות זמן רב לאחר שצילמת אותן.

טעינת הסוללה מספיקה ליומיים¹

סיפור שאינו נגמר...

עם Nokia 2.4 תיהנה מחיי סוללה למשך עד יומיים בכל טעינה1. סוללת 4500mAh‏2 שמתאימה את עצמה ומבוססת על בינה מלאכותית מתעדפת את השימוש באנרגיה לפי האפליקציות שמשמשות אותך בתדירות הכי גבוהה, כדי שתמיד תוכל לעשות את מה שאתה הכי אוהב.

מסך ‎HD+‎ מלא בגודל 6.5 אינץ'

לעשות הכל - בגדול

צג בגודל 6.5 אינץ' ובאיכות HD+‎ יאפשר לך ללמוד, לצפות וליצור, בתוספת מצב Selfie למיטוב חוויית המסך.

למידע נוסף
למידע נוסף
למידע נוסף

חיישן טביעת אצבע

גישה קלה

ביטול נעילת המכשיר במהירות ובקלות באמצעות חיישן טביעות אצבע נוח, או פשוט באמצעות זיהוי פנים על בסיס בינה מלאכותית, כדי שאף אחד לא יוכל לפרוץ לך לטלפון.

עיצוב

שורשים חזקים מהתרבות הפינית

הכיסוי במרקם תצורת נאנו תלת-ממדית מתאים בנוחות לכף היד ומעוצב בגימור נורדי יפהפה. מעטפת פוליקרבונט ומארז ממתכת יצוקה יספקו לך מכשיר שנוח להחזיק ותחושה יציבה בכף היד.

Android One

מוכנים לעתיד

הנאה מחוויית תוכנה מקורית, עם ממשק יעיל ובלי רכיבים שלא צריך (bloatware). ועם עדכוני אבטחה חודשיים למשך 3 שנים ושדרוגי תוכנה למשך שנתיים, מובטחת לך חוויית שימוש בתכונות העדכניות ביותר של Android™‎.

Google Assistant Button‏³

קבל את העזרה הנחוצה לך, בכל מקום

Google Assistant בנייד תמיד איתך כדי לבצע מטלות בעזרת הקול שלך בלבד. בלחיצה אחת, תוכל לנהל משימות, ליצור רשימות ולקבל הוראות הגעה.

תכונות

Nokia 2.4

Nokia 2.4 מוכן בשבילך. עד יומיים שימוש ללא טעינה הודות לטכנולוגיית סוללה שמתאימה את עצמה, תמונות מלאות פרטים עם צילום מבוסס בינה מלאכותית – גם בלילה – ונעילה שנפתחת בקלות עם טביעת האצבע שלך או במבט קצר. צג HD+‎ מרשים של 6.5 אינץ' ומסך בקנה מידה של 20:9 יעוררו לחיים את כל הסיפורים שלך. Nokia 2.4 גם הוכן ל-Android 11 ומעלה, כדי שתוכל ליהנות משדרוגי Android למשך שנתיים ומעדכוני אבטחה חודשיים למשך 3 שנים.

מצלמה

מצלמה

לצלם גם כשחשוך עם מצב לילה וליצור תמונות Selfie מעולות הודות למצב פורטרט.

צג

צג

כל פעולה שלך תקבל ערך מוסף עם צג HD+‎ מרשים בגודל 6.5 אינץ'.

Android One

Android One

מאפייני אבטחה והתכונות העדכניות ביותר של Android יאפשרו לך להשתמש במכשיר בשנים הבאות.

סוללה

סוללה

סוללה חכמה יותר שמספיקה ליומיים, עם פחות הפסקות לטעינה.

מפרט מלא

Nokia 2.4

עכשיו בהזמנה מוקדמת

המחירים עשויים להשתנות, בהתאם למשווק ולמפרטי המוצר, למשל כמות הזיכרון. כשותפה של Amazon‏, HMD Global מרוויחה מרכישות העומדות בתנאים.

רשום אותי

קבלו מאיתנו את המידע העדכני ביותר, לפני כולם.

HMD Global Oy היא בעלת הרישיון הבלעדית של מותג Nokia למכשירי טלפון וטאבלט. Nokia היא סימן מסחרי רשום של Nokia Corporation. Google‏, Android וסימנים קשורים אחרים הם סימנים מסחריים של Google LLC. הצעה זו עשויה להופיע בווריאציות שונות. יש לבדוק זמינות מקומית. כל המפרטים, התכונות ופרטי מוצר אחרים כפופים לשינויים ללא הודעה מוקדמת. כל התמונות הן להמחשה בלבד.

כל המפרטים, התכונות ופרטי מוצר אחרים כפופים לשינויים ללא הודעה מוקדמת.

1בדיקות הפעולה של הסוללה במשך יומיים רצופים בוצעו על-ידי HMD Global בתנאי שימוש אמתיים. הבדיקה כללה שימוש פעיל במכשיר במשך 5 שעות בכל יום באמצעות סוללה חדשה. השימוש כלל פעולות כגון משחקים, סרטונים, שיחות, שליחת הודעות sms, גלישה ושימוש באפליקציות (למשל רשתות חברתיות, אתרי חדשות, ניווט ומוזיקה). הבדיקה התנהלה עם הגדרות מכשיר רגילות בתנאי תאורת פנים. בלילה המכשיר הועבר למצב המתנה. משך חיי הסוללה משתנה משמעותית בהתאם להגדרות, אופן השימוש וגורמים נוספים.

2 מחזורי הטעינה והקיבולת של הסוללה יורדים עם הזמן ייתכן שבשלב מסוים יהיה צורך להחליף את הסוללה.

3Google Assistant זמין בשפות ובשווקים נבחרים. במקומות שבהם Google Assistant אינו זמין, Google Search מחליף אותו. ניתן לבדוק זמינות בכתובת: https://support.google.com/assistant.

4 תוכנות מערכת ואפליקציות מותקנות מראש צורכות שטח ניכר של זיכרון.

NO TIME TO DIE © 2020 Danjaq, MGM. NO TIME TO DIE, icon-007-disclaimer and related James Bond Trademarks and Materials © 1962-2020 Danjaq and MGM. NO TIME TO DIE, icon-007-disclaimer and related James Bond Trademarks are trademarks of Danjaq. All Rights Reserved.

(