Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Camera Display 6.55 inches 6.55 Processor Battery Play Arrow left

Nokia 5.3

יותר מצלמות, יותר שטח מסך, פחות שעמום.

צבע
דגם
4 GB RAM, 64 GB אחסון פנימי, Dual SIM
קנייה מ: , HyeHye

המחירים עשויים להשתנות בהתאם למשווק ולמפרטי המוצר, למשל כמות הזיכרון ושטח האחסון. כשותפה של Amazon‏, HMD Global מרוויחה מרכישות העומדות בתנאים.

Nokia 5.3

מעל ומעבר עם Nokia 5.3. מצלמה מרובעת מדהימה מאפשרת לך למתוח את גבולות הצילום. עם מסך ענק של 6.55 אינץ', תוכל לעבור לעולמות אחרים. ועם חיי סוללה של עד יומיים1, כבר לא צריך לחשוש שתישאר בלי סוללה. וכל משימה תתבצע מעכשיו במהירות, הודות למעבד Qualcomm® Snapdragon™ 665 ולמערכת ההפעלה העדכנית ביותר Android 10, שלא מפסיקה להשתפר עם כל עדכון תוכנה שתקבל למשך שנתיים.
מפרט מלא

מצלמה

מצלמה מרובעת עם צילום מבוסס בינה מלאכותית מתקדמת.

צג

צג מעולה של 6.55 אינץ' יאפשר לך צפייה איכותית בכל הסרטונים שלך.

מעבד

מותאם למשחקים, הודות למעבד החזק, Qualcomm® Snapdragon™ 665.

סוללה

טעינת הסוללה מספיקה ליומיים1.

Go big. Go beyond.

מצלמה מרובעת

המצלמה המתאימה ברגע הנכון

עם מצלמה מרובעת מדהימה, אפשר עכשיו לצלם ממגוון רחב של זוויות חדשות. ויכולת של צילום מבוסס בינה מלאכותית תגרום להפקת תמונות לילה ותמונות פורטרט באיכות מלאת חיים.

עיצוב

גם עמיד וגם יפה

הצד הקדמי של Nokia 5.3 עשוי זכוכית 2.5D וחלקו האחורי עמיד לשריטות. ניתן לבחור מבין שלושה צבעים מרשימים בהשראה נורדית – ציאן, חול ופחם.

באישור TÜV RHEINLAND

העיניים שלך יודו לך

הצג הגדול במיוחד של המכשיר מבטיח הגנה על העיניים. זו הסיבה שזיכתה את Nokia 5.3 באישור 'אור כחול בעוצמה נמוכה' של TÜV Rheinland, שמשמעותו אימוץ מופחת של העיניים כשאתה משתמש באפליקציות ובמשחקים האהובים עליך וכשאתה צופה בסרטונים.

לפרטים נוספים

צילום מבוסס בינה מלאכותית מתקדמת

כלים חכמים לצילום תמונות שאף אחד לא יפספס

יכולת הצילום על בסיס בינה מלאכותית מספקת לך כלים יצירתיים רבי-עוצמה לצילום תמונות מדהימות. הודות ל'מצב לילה' אפשר לצלם תמונות מדהימות גם בלי פלאש. צלם תמונות מרהיבות ומרשימות במצב פורטרט עם אפקטי Bokeh משופרים.

מסך

ללכת לאיבוד במסך הגדול

מסך מרשים בגודל 6.55 אינץ' מעביר אותך לעולם אחר – בין אם החלטת לשחק או להזרים תכנים. בנוסף, המסך שלו ענק אבל עדיין נכנס לכיס, מה שאומר שאתה מרוויח בכל ההיבטים.

טעינת הסוללה מספיקה ליומיים¹מכשיר חזק ללא פשרות

ניתן להשתמש במכשיר יומיים שלמים ללא טעינה1, הודות לסוללה של 4000mAh‏2 ולסוללה שמתאימה את עצמה בסיוע בינה מלאכותית ומתעדפת את חיי הסוללה בהתאם לאפליקציות שמשמשות אותך בתדירות הכי גבוהה. עכשיו כבר אין צורך לחשוש שהסוללה תיגמר באמצע השימוש.

משחקים ובידורתוכנן לביצועים מהירים. מותאם למשחקים.

עם מעבד Qualcomm® Snapdragon™ 665 דינמי ומסך מרהיב של 6.55 אינץ' תוכל לשחק בליגות הגדולות ולהישאר במשחק לאורך זמן.

ההבטחה של Android One

לשימוש ב-Android™ 11 ומעלה

Android One מספק חוויית תוכנה מקורית, עם ממשק יעיל ובלי רכיבים שלא צריך. בנוסף, עם עדכוני אבטחה ושדרוגי תוכנה סדירים, Nokia 5.3 ימשיך להשתפר עוד ועוד.

Google Assistant Button‏³קבל את העזרה הנחוצה לך, בכל מקום

קל מתמיד להגיע אל העוזר המסור שלך, עם הלחצן הייעודי Google Assistant Button3. הוא גם ילמד ויתאים את עצמו ככל שתשתמש בו יותר לביצוע משימות ביומיום, כך שתוכל להספיק יותר בפחות פעולות עם הטלפון.

המחקר של Counterpoint

שנה שנייה במקום הראשון בדירוגי מהימנות⁵

"Nokia מובילה בדירוגי מהימנות המבוססים על היבטי תוכנה, עדכוני אבטחה ואיכות גרסאות Build"

הודות לעדכוני אבטחה חודשיים למשך 3 שנים ושדרוגי תוכנת Android™‎ למשך שנתיים, שוב תופסים הסמארטפונים של Nokia את המקום הראשון בדירוגי המהימנות של Counterpoint Research לשנת 2020. ועם תוצאות בדיקת מכשירים גבוהות מהממוצע בענף, אנחנו גם נמצאים לפני מותגי סמארטפון אחרים בכל הנוגע לאיכות גרסאות Build. למידע נוסף, ניתן לעיין במחקר.

logo-Counterpoint-black-180px
לקריאת המחקר

אין מה להפסיד, יש הרבה מה להרוויח. כדאי להירשם לקבלת החדשות וההצעות הכי עדכניות לגבי הטלפון של Nokia.

Android,‏ Google וסימנים וסמלים קשורים אחרים הם סימנים מסחריים של Google LLC‏. Qualcomm ו-Snapdragon הם סימנים מסחריים של חברת Qualcomm Incorporated, הרשומים בארה"ב ובמדינות אחרות. הצעה זו עשויה להופיע בווריאציות שונות. יש לבדוק זמינות מקומית. כל המפרטים, התכונות ופרטי מוצר אחרים כפופים לשינויים ללא הודעה מוקדמת. התמונות הן להמחשה בלבד.

1הסוללה נבדקה במשך יומיים רצופים. הבדיקות בוצעו בתנאי שימוש אמיתיים על-ידי HMD Global. הבדיקה בוצעה באמצעות סוללה חדשה, תוך שימוש פעיל במכשיר במשך 5 שעות בכל יום. השימוש כלל פעולות כגון משחקים, הזרמת סרטונים, שיחות, שליחת הודעות sms, גלישה ושימוש באפליקציות (למשל רשתות חברתיות, קריאת חדשות, ניווט ומוזיקה). הבדיקה התנהלה עם הגדרות רגילות במכשיר ובתנאי תאורת פנים. המכשיר הועבר למצב המתנה לכל הלילה. 2 מחזורי הטעינה והקיבולת של הסוללה יורדים עם הזמן ייתכן שבשלב מסוים יהיה צורך להחליף את הסוללה. 3Google Assistant זמין בשפות ובשווקים נבחרים. במקומות שבהם Google Assistant אינו זמין, מחליף אותו Google Search. ניתן לבדוק זמינות בכתובת [https://support.google.com/assistant](https://support.google.com/assistant). 4 תוכנות מערכת ואפליקציות מותקנות מראש צורכות שטח ניכר של זיכרון.