‌‌

Nokia 7.2

צא ליצור

הרשמה

מסך צבע

וידאו HDR. ללא יוצא מן הכלל.

עם צג PureDisplay, הזמין אך ורק בטלפונים החכמים של Nokia, מובטחת לך חוויית צפייה חדה במיוחד. כל הסרטונים שבהם תבחר לצפות יעברו המרה בזמן-אמת לטווח דינמי גבוה (HDR) היוצר בהירות. ועם מסך בגודל 6.3 אינץ' ובאיכות Full HD+‎, תוכל פשוט להישען אחורה, להתרגע וליהנות מחוויית הצפייה.

מידע נוסף
מידע נוסף
מידע נוסף

סוללה

יותר אנרגיה. פחות טעינה.

הודות למעבד העוצמתי, Qualcomm® Snapdragon™ 660, ולמערכת ההפעלה העדכנית ביותר, Android™ 9 Pie, ניתן להשתמש במכשיר במשך יומיים שלמים ללא טעינה.1 בנוסף, Nokia 7.2 כולל סוללה, שמתאימה את עצמה בסיוע בינה מלאכותית ומתעדפת את חיי הסוללה בהתאם לאפליקציות המשמשות אותך בתדירות הגבוהה ביותר.

עיצוב

אסתטיקה לפני הכול

Nokia 7.2 משלב עיצוב מדויק עם חומרים איכותיים, בהרמוניה מושלמת ובהשראת העיצוב הפיני. מכשיר בעיצוב על-זמני שנועד לא רק להיראות מצוין, אלא גם להיות עמיד בדרישות היום יום ובפגעי הזמן.

מידע נוסף

Android

לשימוש ב-Android 10 ומעלה

מכשיר טלפון שרק משתפר עם הזמן. עם חוויית השימוש החדשה של Android 9 Pie, אתה נהנה משנתיים של שדרוגים ל-Android ושלוש שנים של עדכוני אבטחה.

Google Assistant

קבל את העזרה הנחוצה לך, בכל מקום

בקצב החיים התוסס של ימינו, תוכל להיעזר בלחצן Google Assistant‏2 כדי להיות בטוח שכל המשימות שלך יבוצעו. שאל אותו שאלות, ראה מה לוח הזמנים שלך ואפילו עמעם את האורות בעזרתו. העוזר לומד ומתאים את עצמו ככל שתשתמש בו יותר לביצוע משימות ביומיום, כך שתוכל להספיק יותר בפחות פעולות עם הטלפון.

מידע נוסף

Google Assistant איתך בכל מקום עם 'מצב סביבתי'

ביצוע משימות רבות יותר ללא שימוש בידיים

קבל את העזרה הנחוצה לך, בכל מקום

עם 'מצב סביבתי' של Google Assistant, אפשר לבדוק את מזג האוויר, לראות אילו משימות ממתינות לך ולשלוט בהפעלת מוזיקה ומכשירים בבית החכם שלך אפילו מבלי לגעת במסך הטלפון. הפוך את הטלפון למסגרת דיגיטלית לתמונות, אפילו בזמן שהטלפון נטען.

Google One

הפקת המיטב מ-Google

עם רכישת Nokia 7.2, תקבל גרסת ניסיון של חברות ב-Google One‎ ל-3 חודשים עם 100GB (בשווי ₪8.00/לחודש)3. כחבר Google One, תקבל: שטח אחסון של 100GB בענן לשירותי Google Drive,‏ Gmail ו-Google Photos, גיבוי אוטומטי לטלפון וגישה למומחים של Google – והכל בתוכנית משפחתית וניתנת לשיתוף.

תכונות

Nokia 7.2

תן ביטוי לצלם שבך עם Nokia 7.2. צלם תמונות מדהימות, צפה בכל הסרטונים שלך באיכות HDR ונצל את יכולות המכשיר במשך יומיים שלמים ללא טעינה¹. וזה עוד לא הכול: כל התכונות פועלות בצורה חלקה הודות לתוכנת Android 9 Pie – כך שבדיוק כשאתה חושב שאין יותר טוב מהמכשיר שלך, הוא רק הולך ומשתפר.

מצלמות

מצלמות

תצורת מצלמה משולשת כולל מצלמה ראשית של 48 מגה-פיקסל ועדשת ZEISS Optics.

צג

צג

מסך PureDisplay בגודל 6.3 אינץ' ובאיכות Full HD+‎. המרה ל-HDR בזמן אמת.

סוללה

סוללה

מעבד Qualcomm® Snapdragon™ 660 חסכוני באנרגיה וסוללה שמתאימה את עצמה בסיוע בינה מלאכותית.

עיצוב

עיצוב

ציפוי רב-שכבתי מספק גימור מטאלי חלק. גב המכשיר עשוי זכוכית סאטן מפזרת אור.

מפרט מלא

Google‏, Android וסימנים קשורים אחרים הם סימנים מסחריים של Google LLC. aptX הוא סימן מסחרי של חברת Qualcomm Technologies International, Ltd.‎, הרשום בארה"ב ובמדינות אחרות. Qualcomm הוא סימן מסחרי של חברת Qualcomm Incorporated, הרשום בארה"ב ובמדינות אחרות. USB Type-C™‎ ו-USB-C™‎ הם סימנים מסחריים של USB Implementers Forum. הצעה זו עשויה להופיע בווריאציות שונות. יש לבדוק זמינות מקומית. כל המפרטים, התכונות ופרטי מוצר אחרים כפופים לשינויים ללא הודעה מוקדמת. כל התמונות הן להמחשה בלבד.

1בדיקות הפעולה של הסוללה במשך יומיים רצופים בוצעו בתנאי שימוש אמיתיים על-ידי HMD Global. הבדיקה כללה שימוש פעיל במכשיר במשך 5 שעות בכל יום עם סוללה חדשה. השימוש כלל פעולות כגון משחקים, הזרמת סרטונים, שיחות, שליחת הודעות sms, גלישה ושימוש באפליקציות (למשל רשתות חברתיות, חדשות, ניווט ומוסיקה). הבדיקה התנהלה עם הגדרות רגילות במכשיר ובסביבה פנימית מוארת. המכשיר הועבר למצב המתנה בלילה.

2Google Assistant זמין בשפות ובשווקים נבחרים. במקומות שבהם Google Assistant אינו זמין, Google Search מחליף אותו. ניתן לבדוק זמינות בכתובת https://support.google.com/assistant.

3בכפוף לתנאי השימוש.

4 תוכנות מערכת ואפליקציות מותקנות מראש צורכות שטח ניכר של זיכרון.

5מחזורי הטעינה של הסוללה מוגבלים והקיבולת שלה יורדת עם הזמן. ייתכן שבשלב מסוים יהיה צורך להחליף את הסוללה.