‌‌
צרו קשר עם התמיכה

צריך עזרה?

שוחח איתנו בצ'אט

לפני תחילת צ'אט התמיכה עליך להזין את פרטיך ליצירת קשר. יש לשים לב כי הצ'אט לא פועל בדפדפנים מסוג Microsoft Edge - מומלץ לנסות את Chrome או Firefox.

שלח לנו דוא"ל

Tell us about your problem and we'll get back to you via email.
מדריכים למשתמש
מדריכים למשתמש

המדריכים למשתמש העדכניים ביותר לטלפונים של Nokia

צפייה בכל המדריכים למשתמש
שאלות נפוצות

המאמרים והנושאים הנצפים ביותר

מדוע הטלפון שלי מפסיק מידי פעם להיטען לפני שהוא מגיע ל-100% טעינה?

מאפיין הגנת טעינה מופעל כאשר שוררות טמפרטורות נמוכות או גבוהות – זאת על מנת להבטיח ביצועים מיטביים ובטיחותיים של הסוללה. כדי להמשיך לטעון במהירויות רגילות, נא להעביר את המכשיר שברשותך לסביבה בה שוררת טמפרטורת חדר.

>

הטלפון שלי לא נטען. מה עלי לעשות?

דבר ראשון יש לוודא שהבעיה אינה במקור המתח או בשקע החשמל שבשימושך – ניתן לבדוק זאת במהירות על ידי חיבור הטלפון שברשותך לשקע אחר, ובדיקה אם מתבצעת טעינה. אם הבעיה אינה בשקע, נסה/י לבדוק מקרוב את כבל המתח או את פתח הטעינה בטלפון שברשותך, ולוודא שהכל נראה כשורה. לאחר מכן, נסה/י לכבות את הטלפון שלך באופן מלא ולחבר אותו לשקע – יש לזכור שאם הסוללה מרוקנת לחלוטין, ייתכן שיחלפו עד 2 או 3 דקות לפני שתתחיל הטעינה.

>

איך לבצע איפוס מלא (Hard Reset) לסמארטפון שלי ולשחזר את הגדרות היצרן המקוריות?

חשוב: איפוס מלא של המכשיר ימחק לחלוטין את כל הנתונים, ההגדרות והתוכן בסמארטפון ויחזיר אותו להגדרות היצרן המקוריות. אנחנו ממליצים לגבות את המכשיר לפני איפוס מלא. למידע נוסף על גיבוי הסמארטפון שלך מרחוק, ניתן ללחוץ כאן.

כדי לאפס את הסמארטפון שלך ולמחוק את כל התוכן, יש לוודא, ראשית כל, שהוא מחובר למקור חשמל. אנחנו ממליצים גם לוודא שהסוללה טעונה ל-50% לפחות לפני ביצוע איפוס מלא.

יש ללחוץ במקביל על כפתור הגברת השמע ועל כפתור ההפעלה, למשך כ-30 שניות או עד שתפריט הרוט מופיע. לאחר מכן, יש לבחור בפעולה הרצויה בתפריט הרוט. במקרה זה, יש לבחור ב"מחיקת נתונים/שחזור הגדרת יצרן".

לחלופין, ניתן לבצע איפוס מלא על ידי לחיצה על הגדרות > גיבוי ואיפוס > שחזור הגדרות יצרן > איפוס טלפון > מחק הכל.

>
אחריות וביטוח

אחריות

Check warranty

כדי לבדוק אם האחריות בתוקף, יש להזין את קוד ה-IMEI של המכשיר שלך.

איפה אפשר למצוא את קוד ה-IMEI?

טלפונים עם Android כדי למצוא את קוד ה-IMEI בטלפון, יש לגשת ל'הגדרות' > 'מידע על הטלפון' > 'סטטוס' > 'מידע IMEI'. אם יש בטלפון שני קודים של IMEI, יש להשתמש ב-IMEI1.

טלפונים קלאסיים כדי למצוא את קוד ה-IMEI בטלפון יש להזין *#06# בלוח המקשים במסך הראשי.

בחר אזור מגורים
Check warranty

מצא את האחריות

קבל את תנאי האחריות עבור הטלפון או האביזר של Nokia שברשותך.

הצגת אחריות