Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Arrow right Chevron down

Powstrzymaj hakerów dzięki zabezpieczeniom dla przedsiębiorstw dostępnym w systemie Android

Dla dużych przedsiębiorstw

Smartfony dla przedsiębiorstw z zabezpieczeniami z Finlandii

Najbogatsza na świecie gama smartfonów Android Enterprise Recommended. Zabezpieczenia stawiające tamę hakerom. Najnowsze środowisko systemu Android™. Oraz legendarna niezawodność czołowej europejskiej marki smartfonów.

Skontaktuj się

Najbogatsza oferta

Bezpieczeństwo na każdym poziomie cenowym

Po co iść na kompromis?

Niezależnie od wybranego smartfonu Nokia objętego programem Android Enterprise Recommended otrzymujesz dwa lata uaktualnień systemu Android i trzy lata comiesięcznych aktualizacji zabezpieczeń1.

A najszersza gama smartfonów Android Enterprise Recommended sprawia, że dla każdego użytkownika możesz wybrać optymalne urządzenie na miarę jego potrzeb.

Poznaj asortyment

Plany ubezpieczenia i gwarancji telefonów Nokia

Ubezpieczenie telefonu Nokia obejmuje przypadkowe uszkodzenia, w tym zalanie, i działa na całym świecie, a ubezpieczenie telefonu Nokia plus zapewnia również ochronę na wypadek kradzieży. Możesz wybrać plan roczny lub dwuletni. Dostępna jest również rozszerzona gwarancja na telefon Nokia, która przedłuża gwarancję producenta i chroni na wypadek usterek mechanicznych przez dodatkowy rok.

Aby otrzymać indywidualną ofertę na posiadane przez siebie urządzenia Nokia dla firm, skontaktuj się z nami, korzystając z poniższego formularza.

Skontaktuj się

Usługa oddawania urządzeń w rozliczeniu dla firm

Kiedy oddasz nam swoje stare urządzenia w celu poddania ich bezpiecznemu recyklingowi, otrzymasz od nas środki do wykorzystania przy zakupie kolejnych telefonów. Oferujemy taką możliwość, ponieważ uważamy, że zmniejszenie naszego oddziaływania na środowisko powinno przynieść korzyści zarówno przedsiębiorstwom, jak i naszej planecie.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Bezpieczeństwo rozwiązań mobilnych

O krok przed hakerami

Smartfony Nokia objęte programem Android Enterprise Recommended chronią Twoje dane przy użyciu kompleksowych zabezpieczeń wielowarstwowych. A otrzymywane przez trzy lata comiesięczne aktualizacje1 zabezpieczają Twoją działalność przed najnowszymi zagrożeniami. Niezależnie od tego, co wymyślą hakerzy.

W każdej firmie bezpieczeństwo jest sprawą ogromnej wagi — dlatego uczyniliśmy je naszym priorytetem. Z tego powodu do każdego smartfonu Nokia objętego programem Android Enterprise Recommended przez trzy lata dostarczane są comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń1. Niestety, hakerzy. To już koniec.

Zobacz najnowsze aktualizacje zabezpieczeń

Dlaczego zabezpieczenia?

Jeśli ktoś nie obawia się hakerów, to dlatego, że jeszcze nie padł ich ofiarą. Średnie koszty naruszeń bezpieczeństwa danych w firmach wynoszą 3,8 miliona USD, a według firmy IDC na przestrzeni ostatnich 18 miesięcy do takiego zdarzenia doszło w 40% przedsiębiorstw2. Dbanie o bezpieczeństwo przenośnych urządzeń końcowych może być sporym problemem. Smartfony Nokia chronią działalność firmy dzięki kompleksowym zabezpieczeniom wielowarstwowym.

Przeczytaj raport firmy IDC

Dlaczego Android?

Wielowarstwowa struktura zabezpieczeń systemu Android powstała z myślą o skutecznym powstrzymywaniu hakerów. W badaniu przeprowadzonym przez firmę Gartner okazało się wręcz, że Android odnotował najlepszy wynik wśród mobilnych systemów operacyjnych, uzyskując najwyższe noty w 26 spośród 30 kluczowych kryteriów bezpieczeństwa3.

Przeczytaj raport z badania

Dlaczego smartfony Nokia?

Czyste, bezpieczne i zawsze aktualne środowisko: nasze smartfony objęte programem Android Enterprise Recommended przez trzy lata otrzymują aktualizacje zabezpieczeń, a przez dwa lata — uaktualnienia systemu operacyjnego Android. Nie zawierają też spowalniających pracę niepotrzebnych aplikacji ani bloatware.

Badanie firmy Counterpoint

Drugi rok na 1. pozycji w rankingu zaufania*

„Nokia liderem rankingu zaufania na podstawie ocen oprogramowania, aktualizacji zabezpieczeń i jakości wykonania”

Dzięki zapewnianym przez okres 3 lat comiesięcznym aktualizacjom zabezpieczeń i dostarczanym przez 2 lata uaktualnieniom oprogramowania smartfony Nokia ponownie trafiły na szczyt rankingu zaufania opracowanego przez firmę Counterpoint Research, tym razem za rok 2020. Ponadto w porównaniu z innymi producentami smartfonów oferujemy największy wybór smartfonów objętych programem Android® Enterprise Recommended. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z raportem z badań.

logo-Counterpoint-black-180px

Przeczytaj raport z badania

Raport firmy CCS Insight

Smartfony Nokia z systemem Android: nowi gracze na rynku urządzeń mobilnych dla przedsiębiorstw

HMD Global, firma odpowiadająca za telefony Nokia, staje się ważnym graczem w obszarze mobilności przedsiębiorstw i transformacji miejsca pracy

Przeczytaj raport z badania

Lörrach Case Study

Lörrach Council in Germany benefiting from secure mobile communications with Nokia 7.2 and Nokia 8.3 5G

Sprawdź

LumiraDx case study

Accelerating COVID-19 diagnostics with effective IoT connectivity management

Sprawdź

Analiza przypadku: in-tech GmbH

Połączenia telefoniczne przez Wi-Fi dostępne w smartfonach Nokia 4.2 i Nokia 5.1 Plus poprawia łączność w firmie in-tech

Sprawdź

Raport firmy CCS Insight

Smartfony Nokia z systemem Android: nowi gracze na rynku urządzeń mobilnych dla przedsiębiorstw

Sprawdź

Analiza przypadku: władze Isle of Wight

Isle of Wight Council zabezpiecza 650 smartfonów Nokia 5.3

Sprawdź

Analiza przypadku: Vessel

Vessel wdraża rozwiązanie HMD Connect Pro, aby zrewolucjonizować zarządzanie danymi pacjentów

Sprawdź

Nokia

Smartfony Nokia przewyższają rygorystyczne standardy samej firmy Nokia

Sprawdź

SAP

SAP korzysta ze smartfonów Nokia

Sprawdź

Mukava

Zabezpieczenia chroniące najbardziej poufne dane

Sprawdź

Accon avm

Accon avm używa smartfonów Nokia na potrzeby bezpiecznej łączności FMI w przedsiębiorstwie

Sprawdź

YBS

Transformacja w YBS dzięki smartfonom Nokia

Sprawdź

EnBW

Jak telefony Nokia zostały preferowanymi smartfonami w firmie EnBW

Sprawdź

HMD Connect Pro

Wszystko połączone, wszystko pod kontrolą

Dbaj o bezpieczne połączenie urządzeń IoT i smartfonów prywatnych oraz o nieprzerwaną łączność pracowników, jednocześnie zarządzając połączeniami i kontrolując koszty z poziomu centralnej konsoli zarządzania.

Sprawdź

Skontaktuj się

Zostaw wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą

Aby uzyskać wsparcie dotyczące telefonów Nokia dla użytkowników indywidualnych, odwiedź stronę nokia.com/phones/support

Wybierz dla pracowników i swojej firmy smartfony Nokia objęte programem Android Enterprise Recommended, aby zyskać lepsze zabezpieczenia i funkcje zarządzania oraz większą niezawodność — od europejskiej marki, której możesz zaufać. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności firmy HMD Global.

Dziękujemy za zainteresowanie smartfonami Nokia dla przedsiębiorstw. Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel.

Android, Google oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1Dwuletni okres dostarczania uaktualnień systemu Android oraz trzyletni okres publikowania comiesięcznych aktualizacji zabezpieczeń liczą się od rozpoczęcia sprzedaży smartfonu na świecie.

2Dokument White Paper firmy IDC, Pillar 1, 2019 r.

3Badanie firmy Gartner pt. When Android Is Secure Enough for the Enterprise, 2018 r.

* Według badań przeprowadzonych w 2020 r. przez firmę Counterpoint Research.