Więcej swobody dzięki usłudze Google One

Telefony Nokia i Google One

Więcej miejsca, więcej swobody

Wybrane smartfony Nokia uprawniają do 3-miesięcznego korzystania z usługi Google One1.

Miejsce na dane

Więcej miejsca na wszystkie Twoje wspomnienia

Dzięki 100 GB miejsca w usługach Dysk Google, Gmail i Zdjęcia Google masz więcej przestrzeni na wszystkie swoje materiały. Ponadto możesz bezpłatnie zaprosić do swojego planu 5 dodatkowych członków rodziny, upraszczając przechowywanie danych w całej rodzinie.

Kopie zapasowe

Twój telefon — zawsze z kopią zapasową

Dane przechowywane w telefonie wiele dla Ciebie znaczą. Usługa Google One umożliwia automatyczne tworzenie kopii zapasowych Twoich zdjęć, kontaktów, wiadomości i innych plików oraz ich bezpieczne przechowywanie w chmurze. Dzięki temu utrata telefonu nie jest równoznaczna z utratą danych — wszystko to, co ważne, możesz łatwo przywrócić na nowe urządzenie.

Korzyści

Eksperci firmy Google na wyciągnięcie ręki

Dzięki dostępowi do specjalnej pomocy technicznej firmy Google zawsze możesz liczyć na niezbędne wsparcie. Eksperci usługi Google One to prawdziwe osoby dostępne za pośrednictwem czatu, telefonu lub poczty elektronicznej, które chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące produktów i usług Google. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową usługi Google One.

Android, Google oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC.

Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1Obowiązują warunki.