Nokia 1 Plus

‌‌

Nokia 1 Plus

Wybierz bardziej inteligentny telefon

Kup teraz

Ekran

Ekran, którego nie sposób odłożyć

Ciesz się widokiem, którego nie zapomnisz. Niezależnie od tego, czy grasz, czy oglądasz ulubione programy, dzięki wyświetlaczowi 5,45 cala uczestniczysz w akcji w zupełnie nowy sposób. A imponujący stosunek powierzchni ekranu do wielkości telefonu sprawia, że nic nie blokuje Twoich ulubionych materiałów.

Wzornictwo

Wyższy poziom, lepsze wzornictwo

Technologia nanostruktur 3D łączy się z nowoczesnym wzornictwem. Do tego idealnie gładka, niezawierająca łączeń obudowa poliwęglanowa dostępna w kilku wariantach kolorystycznych — czyli idealny telefon, z którym odkryjesz nowe możliwości.

Aparat

Zadbaliśmy o każdy szczegół, aby Tobie żaden szczegół nie umknął

Aparat tylny ze zoptymalizowanym autofokusem pomaga w znakomitym odwzorowywaniu szczegółów. Natomiast aparat przedni o rozdzielczości 5 Mpix z funkcją „upiększania” pozwala zachować pewność siebie niezależnie od tego, czy robisz zdjęcie, czy do niego pozujesz. Jeśli dodamy do tego chipset specjalnie opracowany z myślą o wiernym rejestrowaniu najdrobniejszych szczegółów, możesz mieć pewność, że zdjęcia wyjątkowych chwil będą wyglądać tak samo jak ich wspomnienia w Twojej pamięci.

Android™

Po prostu coraz lepiej

Telefon Nokia 1 Plus zawiera najnowsze wydanie systemu operacyjnego Android — Android 9 Pie w wersji Go. Jest ona zoptymalizowana z myślą o przystępnych cenowo smartfonach, dzięki czemu działa szybciej i płynniej oraz zużywa mniej danych, baterii i pamięci. A ponieważ dodatkowo otrzymujesz bezpłatne comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń i uaktualnienia systemu Android, Nokia 1 Plus stanowi idealny telefon do codziennego użytku — z miejsca gotowy do pracy.

Nokia 1 Plus

Stylowe wejście do świata smartfonów ułatwi Ci obudowa poliwęglanowa bez łączeń wykonana z nanostruktur 3D oraz wyświetlacz 5,45 cala o atrakcyjnym stosunku powierzchni ekranu do wielkości telefonu, który znakomicie się sprawdzi podczas oglądania zachwycających zdjęć zrobionych specjalnie zaprojektowanymi aparatami. A wszystko to w niemodyfikowanym, bezpiecznym i najbardziej aktualnym systemie operacyjnym Android, czyli Android 9 Pie (wersja Go). Działa on płynniej i efektywniej oraz obejmuje bezpłatne comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń. To idealny telefon do codziennego użytku — z miejsca gotowy do pracy.

Ceny mogą zależeć od sklepu i od danych technicznych produktu, takich jak wielkość pamięci. Jako uczestnik programu Amazon Associates firma HMD Global zarabia na kwalifikujących się transakcjach zakupu.
Pełne dane techniczne
Pełne dane techniczne
Pełne dane techniczne

Zarejestruj mnie

Bądź wśród pierwszych osób, które otrzymują nasze najświeższe informacje.

Google, Android oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. aptX jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Technologies International, Ltd., zarejestrowanym w USA i innych krajach. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1Usługa Google Assistant jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych wersjach językowych. W przypadku braku dostępności zastępuje ją usługa Google Search. Dostępność można sprawdzić na stronie https://support.google.com/assistant.

2 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.

3 Liczba cykli ładowania baterii jest ograniczona, a pojemność baterii zmniejsza się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.