Nokia 2.1

‌‌

Nokia 2.1

Niekończąca się rozrywka

Zarejestruj się

bateria

Swoboda zapewniona przez 2-dniowy czas pracy na baterii

Zobacz baterię
Zobacz baterię
Zobacz baterię
Swoboda zapewniona przez 2-dniowy czas pracy na baterii

Wydajna bateria o pojemności 4000 mAh2 wystarcza nawet na 2 dni2 nie musisz już martwić się o ładowanie, za to możesz przeznaczyć więcej czasu na to, co lubisz.

Ekran

Odkryj jeszcze więcej na większym ekranie

Możliwości wyświetlacza
Możliwości wyświetlacza
Możliwości wyświetlacza

Ekran

Odkryj jeszcze więcej na większym ekranie

Nokia 2.1 potęguje doznania związane z oglądaniem obrazu. Oglądaj ulubione programy z przyjaciółmi na wyświetlaczu HD 5,5 cala, który jest tak duży, że można go współdzielić, lub znajdź chwilę dla siebie i oderwij się od rzeczywistości. Podwójne przednie głośniki wzbogacą to doświadczenie dźwiękiem przestrzennym najwyższej jakości.

Wzornictwo

Stworzony z dbałością o każdy szczegół

Sprzęt

Płynność i wydajność

Android 9 Pie (wydanie Go) został zoptymalizowany tak, aby zapewnić szereg korzyści związanych z platformą mobilną Qualcomm® Snapdragon™ 425 wbudowaną w Nokia 2.1 — przewijanie, oglądanie filmów i przełączanie między aplikacjami jeszcze nigdy nie było tak łatwe i płynne.

Oprogramowanie

Android™, zoptymalizowany, aby ułatwić życie

Nokia 2.1 z systemem Android 9 Pie⁴ (wydanie Go) zapewni wszystko, czego potrzebujesz, aby korzystać z aplikacji jeszcze szybciej, bez irytujących opóźnień. Dodatkowo aplikacje fabryczne zostały zaprojektowane z myślą o oszczędności miejsca i danych, a to oznacza jeszcze więcej możliwości, zdjęć i aplikacji na Twoim telefonie.

Odkryj oprogramowanie
Odkryj oprogramowanie

Badanie firmy Counterpoint

Telefony Nokia na 1. miejscu pod względem aktualizacji oprogramowania i zabezpieczeń

Smartfony Nokia otrzymują aktualizacje oprogramowania przez 2 lata oraz comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez 3 lata. Dzięki realizacji tego zobowiązania cieszymy się najwyższą pozycją pod względem aktualizacji oprogramowania oraz zabezpieczeń, wyprzedzając inne marki smartfonów. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w raporcie z badania firmy Counterpoint.

Pełne dane techniczne
Pełne dane techniczne
Pełne dane techniczne

Zarejestruj mnie

Bądź wśród pierwszych osób, które otrzymują nasze najświeższe informacje.

Google, Android, Android One i inne są znakami towarowymi Google LLC. Oreo jest znakiem towarowym grupy Mondelez International, Inc. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1Bateria została poddana przez firmę HMD Global dwudniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez 5 godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano do gier, transmisji wideo, prowadzenia rozmów, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, wiadomości, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test został przeprowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiono w trybie uśpienia.

2 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.

3Pre-installed system software and apps use a significant part of memory space.

4W przypadku dostarczenia z systemem Android Oreo możliwość wykonania uaktualnienia do systemu Android 9 Pie. Uwaga: może to spowodować dodatkowe użycie danych komórkowych

(