Nokia 4.2

‌‌

Nokia 4.2

Wszystko, czego potrzeba. I cała reszta — dzięki usłudze Google Assistant.

Usługę Google Assistant

Pomoc w domu lub poza nim — za jednym dotknięciem

Przycisk usługi Google Assistant1 to nieoceniona pomoc w dynamicznym trybie życia. Umożliwia zadawanie pytań, wyświetlanie harmonogramu, a nawet przyciemnianie światła. Co więcej, im częściej korzystasz z asystenta, tym lepiej Cię on poznaje. Dzięki temu możesz bardziej cieszyć się życiem, spędzając mniej czasu z telefonem.

Zobacz możliwości

Wzornictwo

Podnieśliśmy poprzeczkę w dziedzinie wzornictwa i dopracowaliśmy kilka szczegółów

Piękna jakość wykonania — również na co dzień. Grubość wynosząca zaledwie 8,4 mm oraz wysokiej jakości zakrzywione szkło 2.5D zastosowane z przodu i z tyłu sprawiają, że telefon przyjemnie leży w dłoni. Dzięki ekranowi HD+ o przekątnej 5,71 cala i proporcjach obrazu 19:9 równie przyjemnie ogląda się na nim różnego rodzaju materiały. Natomiast za sprawą baterii o długim czasie pracy, która przystosowuje się do zachowań użytkownika, telefon ten cechuje się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale i inteligentnym działaniem.

Odkryj wzornictwo

z wykorzystaniem sztucznej inteligencji

Twoje wspomnienia jeszcze nigdy nie wyglądały tak dobrze

Uwiecznij całe zdarzenie. Dzięki systemowi dwóch aparatów i szerokokątnemu aparatowi do selfie na zdjęciu nikogo nie zabraknie. Następnie wyzwól swoją kreatywność przy użyciu takich nowoczesnych funkcji jak tryb rozmycia tła i zaawansowane modyfikacje zdjęć.

Zanurz się w świecie fotografii
Zanurz się w świecie fotografii
Zanurz się w świecie fotografii

Oprogramowanie

System Android™ 10 już dostępny do pobrania

Łatwe określanie ustawień prywatności, szybsze pisanie odpowiedzi i ogólne udoskonalenia, dzięki którym obsługa telefonu staje się bardziej naturalna — system Android 10 udostępnia wiele nowych funkcji, które pozwalają maksymalnie wykorzystać możliwości smartfona Nokia.

  • Ciemny motyw
  • Inteligentna odpowiedź

Android™

Po prostu coraz lepiej

Nokia 4.2 udostępnia czyste środowisko Android dzięki platformie Android One działającej w systemie Android 9 Pie. Bez zbędnych elementów, bez oprogramowania innych firm, a do tego bezpłatne comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń, które — co zaskakujące — nie spowalniają telefonu.

Do tego sztuczna inteligencja, która uczy się, w jaki sposób korzystasz z telefonu, oraz predykcyjne skróty do aplikacji i narzędzia ułatwiające dbanie o dobrostan — wszystko to tworzy środowisko Androida, od którego trudno się oderwać.

Zobacz jak

Nokia 4.2

Laureat: Good Design® Award 2019

Decyzją Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design smartfon Nokia 4.2 otrzymał nagrodę Good Design Award 2019 w kategorii Elektronika, za połączenie wzornictwa, przystępnej ceny oraz najnowszych innowacji występujących w smartfonach.

Zobacz profil nagrody Good Design

Badanie firmy Counterpoint

Telefony Nokia na 1. miejscu pod względem aktualizacji oprogramowania i zabezpieczeń

Smartfony Nokia otrzymują aktualizacje oprogramowania przez 2 lata oraz comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez 3 lata. Dzięki realizacji tego zobowiązania cieszymy się najwyższą pozycją pod względem aktualizacji oprogramowania oraz zabezpieczeń, wyprzedzając inne marki smartfonów. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w raporcie z badania firmy Counterpoint.

Funkcje

Nokia 4.2

Przycisk Google Assistant to pomoc zawsze pod ręką. Wyświetlacz HD+ 5,71 cala chroniony zachwycającym wizualnie zakrzywionym szkłem 2.5D znakomicie sprawdza się podczas oglądania filmów i grania w gry. Dzięki dwóm aparatom tylnym o rozdzielczości 13 Mpix i 2 Mpix oraz profesjonalnym narzędziom do edycji nawet szybko pstryknięte fotki wyglądają wspaniale. Funkcja biometrycznego odblokowywania twarzą umożliwia wygodne odblokowanie telefonu w kilka sekund.

The Google Assistant

The Google Assistant

Szybki dostęp do usługi Google Assistant za pomocą osobnego przycisku Google Assistant.

Wyświetlacz

Wyświetlacz

Zaokrąglone szkło 2.5D z przodu i z tyłu oraz wyświetlacz HD+ 5,71 cala.

Aparaty

Aparaty

Dwa aparaty tylne i aparat przedni o rozdzielczości 8 Mpix. Możliwość edytowania zdjęć przy użyciu funkcji rozmycia tła.

Rozpoznawanie twarzy

Rozpoznawanie twarzy

Odblokowuj telefon szybko i bezpieczenie przy użyciu funkcji biometrycznego odblokowywania twarzą.

Pełne dane techniczne

Nokia 4.2

Wszystko czego potrzeba. W niebieskim kolorze tylko w Orange.

zł 855.00

Kup teraz
Ceny mogą zależeć od sklepu i od danych technicznych produktu, takich jak wielkość pamięci. Jako uczestnik programu Amazon Associates firma HMD Global zarabia na kwalifikujących się transakcjach zakupu.

Zarejestruj mnie

Bądź wśród pierwszych osób, które otrzymują nasze najświeższe informacje.

Google, Android oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Zakres oferty może się różnić. aptX jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Technologies International, Ltd., zarejestrowanym w USA i innych krajach. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1Usługa Google Assistant jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych wersjach językowych. W przypadku braku dostępności zastępuje ją usługa Google Search. Dostępność można sprawdzić na stronie https://support.google.com/assistant.

2 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.

3Usługa Google Photos udostępnia bezpłatne, nielimitowane miejsce do przechowywania zdjęć wysokiej jakości; wymaga posiadania konta Google oraz połączenia internetowego.

4 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.