Nokia 5.3

‌‌

Nokia 5.3

Jedyny gadżet, jaki kiedykolwiek będzie Ci potrzebny

Więcej, dalej...

Zarejestruj się

Poczwórny aparat

Właściwy aparat na właściwą okazję

Spójrz na świat z zupełnie nowej perspektywy — a nawet czterech perspektyw — dzięki wszechstronnemu poczwórnemu aparatowi. Zrób mocne zbliżenie przy użyciu obiektywu makro lub sfotografuj całą scenę, korzystając z ultraszerokokątnego obiektywu 118°.

Zaawansowane funkcje fotograficzne oparte na sztucznej inteligencji

Inteligentne narzędzia, dzięki którym Twoje zdjęcia będą się wyróżniać

Zaawansowana sztuczna inteligencja zapewnia kreatywne narzędzia fotograficzne, które nadają zdjęciom zachwycający wygląd. Rób oszałamiające zdjęcia nocne nawet bez lampy błyskowej dzięki trybowi nocnemu. Wykonuj wyjątkowe portrety dzięki ulepszonym efektom bokeh.

Ekran

Zatrać się na dużym ekranie

Imponujący ekran o przekątnej 6,55 cala przeniesie Cię do innego świata — niezależnie od tego, czy grasz czy strumieniowo odtwarzasz materiały. Co więcej, ten duży ekran mieści się w kieszeni. To dopiero połączenie zalet!

CERTYFIKAT TÜV RHEINLAND

Twoje oczy będą Ci wdzięczne

Projektując bardzo duży wyświetlacz, szczególnie zadbaliśmy też o Twój wzrok. Dlatego smartfon Nokia 5.3 otrzymał od TÜV Rheinland certyfikat potwierdzający niski poziom emisji światła niebieskiego, dzięki któremu korzystanie z ulubionych aplikacji, gier i filmów mniej męczy oczy.

Dwudniowy czas pracy na baterii¹

Moc godna zaufania

Ciesz się energią przez 2 dni1 dzięki baterii o pojemności 4000 mAh2 oraz wspomaganej przez sztuczną inteligencję funkcji adaptacyjnej baterii, która oszczędza energię na potrzeby najczęściej używanych aplikacji. Nie musisz się już martwić, czy baterii wystarczy na wszystko, co ważne.

Gry i rozrywka

Stworzony dla szybkości, dopracowany do rozrywki

Dzięki dynamicznemu procesorowi Qualcomm® Snapdragon™ 665 i fantastycznemu ekranowi o przekątnej 6,55 cala możesz grać na najwyższym poziomie i dłużej cieszyć się rozgrywką.

Zalety platformy Android One

Smartfon gotowy na system Android™ 11 i kolejne

Android One to czyste środowisko oprogramowania z usprawnionym interfejsem i zerową ilością zasobożernych aplikacji (bloatware). Ponadto dzięki regularnym aktualizacjom zabezpieczeń i uaktualnieniom oprogramowania Twój smartfon Nokia 5.3 będzie stawać się coraz lepszy.

Wzornictwo

Trwałość w wyjątkowo atrakcyjnym wydaniu

Smartfon Nokia 5.3 ma elegancki przód wykonany ze szkła 2.5D i odporny na zarysowania kompozytowy tył, który zwiększa trwałość urządzenia. Do wyboru są 3 atrakcyjne kolory o skandynawskim charakterze — zielony satynowy, piaskowy i czarny satynowy,

Przycisk Asystenta Google³

Szczypta pomocy, gdziekolwiek jesteś

Dostęp do Twojego ulubionego asystenta jest jeszcze łatwiejszy dzięki osobnemu przyciskowi usługi Google Assistant3. Ponadto z każdym użyciem asystent coraz lepiej Cię poznaje, dzięki czemu możesz bardziej cieszyć się życiem, spędzając mniej czasu z telefonem.

Funkcje

Nokia 5.3

Ze smartfonem Nokia 5.3 możesz osiągnać więcej. Niesamowity poczwórny aparat pozwala przekroczyć dotychczasowe granice fotografii. Ogromny ekran o przekątnej 6,55 cala jest bramą do świata rozrywki. Dzięki baterii o 2-dniowym czasie działania1 już nie musisz się martwić, że zabraknie energii. Natomiast procesor Qualcomm® Snapdragon™ 665 i najnowszy system operacyjny Android 10 — który przez 2 lata będzie się stawać coraz lepszy z każdym uaktualnieniem — pozwalają szybko wykonać każde zadanie.

Aparat

Aparat

Niesamowity poczwórny aparat z zaawansowanymi funkcjami fotografowania opartymi na sztucznej inteligencji.

Wyświetlacz

Wyświetlacz

Wszystkie swoje filmy możesz oglądać na fantastycznym wyświetlaczu o przekątnej 6,55 cala.

Procesor

Procesor

Znakomite działanie w grach dzięki wydajnemu procesorowi Qualcomm® Snapdragon™ 665.

bateria

bateria

Bateria o 2-dniowym czasie działania1 zapewnia energię na dłużej.

Pełne dane techniczne

Nokia 5.3

Już w sprzedaży

Ceny mogą zależeć od sklepu i od danych technicznych produktu, takich jak wielkość pamięci. Jako uczestnik programu Amazon Associates firma HMD Global zarabia na kwalifikujących się transakcjach zakupu.

Zarejestruj mnie

Bądź wśród pierwszych osób, które otrzymują nasze najświeższe informacje.

Android, Google oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1Bateria została poddana przez firmę HMD Global dwudniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez 5 godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano do gier, transmisji wideo, prowadzenia rozmów, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, wiadomości, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test został przeprowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiono w trybie uśpienia.

2 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.

3Usługa Google Assistant jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych wersjach językowych. W przypadku braku dostępności zastępuje ją usługa Google Search. Dostępność można sprawdzić na stronie https://support.google.com/assistant.

4 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.

NO TIME TO DIE © 2020 Danjaq, MGM. NO TIME TO DIE, icon-007-disclaimer and related James Bond Trademarks and Materials © 1962-2020 Danjaq and MGM. NO TIME TO DIE, icon-007-disclaimer and related James Bond Trademarks are trademarks of Danjaq. All Rights Reserved.

(