Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Plant Error Hexagon Phone with notch Play Design Camera Battery Processor

Nokia C20

Przejdź do treści głównej

Rób zdjęcia przednim i tylnym aparatem z lampą błyskową oraz udostępniaj je przez sieć 4G.

Posadź 5 drzew dzięki temu telefonowi
Od 399,00 zł
Powiększ: Niebieski Nokia C20 od Przód i tył
Powiększ: Niebieski Nokia C20 od Przedni
Powiększ: Niebieski Nokia C20 od Tył
Powiększ: Niebieski Nokia C20 od Tył
Powiększ: Niebieski Nokia C20 od Przód i tył
Powiększ: Niebieski Nokia C20 od Przedni
Powiększ: Niebieski Nokia C20 od Tył
Powiększ: Niebieski Nokia C20 od Przód i tył
KolorNiebieski

Model

2 GB pamięci RAM, 32 GB Pamięć wewnętrzna, Dual SIM

Powiadom mnie

Powiadom mnie, gdy produkt Nokia C20 będzie dostępny do kupienia

Wprowadź poniżej swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy produkt będzie dostępny.

Kup od , X-komX-kom

Ceny mogą zależeć od sklepu i od danych technicznych produktu, takich jak pojemność pamięci. Jako uczestnik programu Amazon Associates firma HMD Global zarabia na kwalifikujących się transakcjach zakupu.

Posadź 5 drzew dzięki temu telefonowi

To urządzenie to sposób na oszczędności i troskę o planetę. W grudniu z Ecologi możesz posadzić dwukrotnie więcej drzew. Dowiedz się więcej
The screen and camera on Nokia C20 devices
The screen and camera on Nokia C20 devices

Zawsze w drodze – z marką, którą dobrze znasz

Nokia C20

Nordyckie wzornictwo i jakość wykonania sprawiają, że smartfon Nokia C20 nie tylko świetnie wygląda, ale też dobrze znosi fizyczne nieprzyjemności związane z codziennym użytkowaniem. Bateria o całodniowej żywotności¹ pozwala jeszcze dłużej robić to, co lubisz najbardziej – niezależnie od tego, czy chodzi o słuchanie muzyki czy o oglądanie filmów – a na dużym ekranie wszystko wygląda jeszcze lepiej. Obsługuje to szybki procesor z najnowszym systemem Android 11 (wersja Go) uzupełniony o łączność 4G. A dzięki dostępnym przez 2 lata aktualizacjom zabezpieczeń wszystko działa płynniej przez dłuższy czas.

Pełne dane techniczne

Wysokiej jakości nordyckie wzornictwo

Ciesz się stylowym i niezawodnym smartfonem w fantastycznej cenie.

Aparaty przedni i tylny o rozdzielczości 5 MP

Uchwyć klimat każdej rodzinnej chwili.

Długi czas pracy baterii i wyświetlacz 6,5 cala

Teraz możesz się zanurzyć, w czym chcesz – kiedy tylko chcesz.

Szybki procesor ośmiordzeniowy

Rób więcej, oglądaj więcej i słuchaj więcej – szybciej.

The sleek design of Nokia C20

Wzornictwo

Zalety jakości

Jak można się spodziewać po skandynawskim wzornictwie, telefon Nokia C20 nie tylko jest elegancki, ale też zawiera wysokiej jakości, trwałe materiały. Ponieważ wiemy, że to nie tylko smartfon, ale też niezbędne narzędzie do kontaktów z rodziną i znajomymi.

Aktualizacje zabezpieczeń

Coraz lepsze zabezpieczenia

Dzięki dostępnym przez dwa lata cokwartalnym aktualizacjom zabezpieczeń Twoje pliki, filmy, zdjęcia i dane są zawsze maksymalnie chronione.

A Nokia C20 with up-to-date security
A Nokia C20 running Android 11 (Go edition)

Android 11 (wersja Go)

Szybciej, płynniej, bezpieczniej

Imponujący telefon potrzebuje imponującego i godnego zaufania systemu operacyjnego. Taki właśnie jest system Android 11 (wersja Go), który ułatwia i przyspiesza korzystanie z telefonu oraz chroni wszystkie osobiste dane za pomocą dodatkowych funkcji zabezpieczeń.
Nokia C20 with rear LED flash

Film

Rodzinne chwile.<br> W mgnieniu światła.

Aparaty przedni i tylny smartfonu Nokia C20 zawierają lampę błyskową LED, która pozwala robić jasne i wyraźne zdjęcia w każdym oświetleniu.
The wide HD+ screen on Nokia C20

Rozrywka przez cały dzień

Aż do napisów końcowych

Szeroki ekran HD+ smartfonu Nokia C20 jest na tyle duży, że cała rodzina może się przy nim zgromadzić i obejrzeć film. A bateria o całodniowej żywotności¹ na pewno nie padnie szybciej niż główny złoczyńca. (Ups, zdradziliśmy zakończenie...).
Nokia C20 with an octa-core processor and 4G

Procesor ośmiordzeniowy i łączność 4G

Szybszy dostęp do ważnych spraw

Niezależnie od tego, czy chodzi o przesłanie zadania domowego czy o obejrzenie ulubionego programu, szybki internet 4G sprawi, że życie rodzinne niczym Cię nie zaskoczy. A procesor ośmiordzeniowy i najnowszy system operacyjny pomogą Ci w szybkim załatwianiu spraw.
Nokia C20 with a sturdy polycarbonate shell

Wytrzymały korpus

Zachowaj go na dłużej

Dzięki solidnej obudowie z poliwęglanu smartfon Nokia C20 jest gotowy na drobne niespodzianki, które niesie życie. To o jedno zmartwienie mniej.

love it, trust it, keep it

W Finlandii kierujemy się zasadą: trzymaj się tego, co kochasz i czemu ufasz. Stosując tę zasadę w odniesieniu do telefonu, uzyskujemy przedmiot, który towarzyszy nam na co dzień i przetrwa próbę czasu. Najnowsza gama telefonów Nokia nie jest wyjątkiem. Dzięki innowacyjnym funkcjom, trwałym kompilacjom oraz ciągłym aktualizacjom oprogramowania i zabezpieczeń będą one służyć przez długi, długi czas.

The screen and camera on Nokia C20 devices

Wszystko, co chcesz usłyszeć i jeszcze więcej

Wszystkie utwory i audycje internetowe, które znasz i cenisz – oraz miliony czekające na odkrycie. Smartfony Nokia mają teraz wstępnie zainstalowaną aplikację Spotify, najpopularniejszą na świecie usługę strumieniowego przesyłania dźwięku. Tylko kilka dotknięć dzieli Cię od najpopularniejszych piosenek największych artystów świata. Odtwarzaj co tydzień na Spotify.

Dowiedz się więcej
Browsing Spotify on a Nokia smartphone

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

HMD Global Oy jest wyłącznym licencjobiorcą marki Nokia dla telefonów i tabletów. Nokia jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Nokia Corporation. Android, Google oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia mają charakter wyłącznie ilustracyjny.

1 Bateria została poddana przez firmę HMD Global całodziennemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez pięć godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano np. do gier, strumieniowych transmisji wideo, rozmów telefonicznych, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, aktualności, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test został przeprowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu.