Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Battery Shield Checkmark Camera Frequency 90Hz 90Hz

Smartfon Nokia G21

Przejdź do treści głównej
Nokia G21 rear cameras
Nokia G21 rear cameras

Wsparcie na lata i bateria na dni

3-dniowa żywotność baterii¹

Szybkie, efektywne przetwarzanie danych i wytrzymała bateria, która wystarczy na cały weekend.

Aktualizacje zabezpieczeń

Twoje dane są bezpieczne dzięki 2 razy większej liczbie aktualizacji zabezpieczeń niż u konkurencji.

Aktualizacje systemu operacyjnego

Wszystkie najnowsze funkcje dzięki uaktualnieniom systemu operacyjnego przez 2 lata³. Telefon gotowy na system Android 12⁴.

Nokia G21

Rób dłużej to, co kochasz na większym i jaśniejszym ekranie. Smartfon Nokia G21 łączy oszałamiającą 3-dniową żywotność baterii, płynność i wydajność oraz zachwycający aparat 50 Mpix z funkcjami fotograficznymi opartymi na sztucznej inteligencji. Jest superwytrzymały dzięki eleganckiej poliwęglanowej obudowie, 2 razy większej liczbie aktualizacji zabezpieczeń niż u konkurencji², uaktualnieniom systemu operacyjnego przez 2 lata i 30-dniowej wersji próbnej ExpressVPN.

Pełne dane techniczne

3-dniowy czas pracy baterii

Bateria działa nawet przez 3 dni, co wystarczy na weekend.

Aktualizacje systemu operacyjnego i aktualizacje zabezpieczeń

Uaktualnienia systemu operacyjnego przez 2 lata³. Dwa razy więcej aktualizacji zabezpieczeń niż u konkurencji².

Potrójny aparat z funkcjami fotograficznymi opartymi na sztucznej inteligencji

Potrójny aparat 50 Mpix z zaawansowanymi funkcjami fotograficznymi opartymi na sztucznej inteligencji.

Częstotliwość odświeżania 90 Hz

Płynniejsze przewijanie ekranu. Bardziej płynne działanie.

Nokia G21 profile and fingerprint sensor

bateria

3 dni to dużo czasu. Szczególnie w przypadku baterii

Życie jest pełne przygód i kto wie, co może się wydarzyć w ciągu trzech dni. Na szczęście Nokia G21 zawiera baterię o imponującej 3-dniowej żywotności, a więc jeśli podczas smakowania życia znajdziesz się z dala od ładowarki, nic na tym nie stracisz. Masz też do dyspozycji funkcję szybkiego ładowania 18 W umożliwiającą szybkie naładowanie baterii w razie potrzeby⁵.

Nokia G21 installing an update

Aktualizacje

Aktualizacje i bezpieczeństwo

Bądź na bieżąco dzięki uaktualnieniom systemu operacyjnego przez 2 lata³ i korzystaj bezpiecznie dzięki 2 razy większej liczbie aktualizacji zabezpieczeń niż u konkurencji²

The triple camera on Nokia G21

Aparat

Potrójny aparat 50 Mpix z funkcjami fotograficznymi opartymi na sztucznej inteligencji

Robienie dobrych zdjęć jest trudne. A raczej było. Dzięki potrójnemu aparatowi 50 Mpix smartfona Nokia G21 – obejmującemu obiektyw główny, obiektyw z czujnikiem głębi i obiektyw makro – robienie znakomitych zdjęć do pestka. Jest wyposażony w zaawansowane funkcje fotografowania w słabym oświetleniu, dzięki którym zrealizujesz wiele fantastycznych pomysłów.

The 6.5” screen on Nokia G21

Wyświetlacz

Większa częstotliwość odświeżania na dużym ekranie

Wyposażyliśmy smartfon Nokia G21 w duży ekran o przekątnej 6,5 cala. Możesz go użyć, by pochwalić się swoim najnowszym filmikiem, lub zwinąć się w kłębek pod kocem i obejrzeć dzieło stworzone przez kogoś innego. Dysponuje również częstotliwością odświeżania 90 Hz, dzięki czemu przewijanie mediów społecznościowych i zdjęć jest zaskakująco płynne.

Zwiększ bezpieczeństwo dzięki ExpressVPN

Nieistotne, czy korzystasz z sieci WiFi czy z danych komórkowych, ExpressVPN wprowadza dodatkową warstwę zabezpieczeń do połączenia internetowego, chroniąc Twoje dane przed nieuprawnionym dostępem. Skorzystaj z 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej ExpressVPN, dostępnej wyłącznie na wybranych telefonach Nokia. Bez zobowiązań i podawania metody płatności – wszystko gotowe w mniej niż minutę.

Dowiedz się więcej

Wszystko, co chcesz usłyszeć i jeszcze więcej

Wszystkie utwory i audycje internetowe, które znasz i cenisz – oraz miliony czekające na odkrycie. Smartfony Nokia mają teraz wstępnie zainstalowaną aplikację Spotify, najpopularniejszą na świecie usługę strumieniowego przesyłania dźwięku. Tylko kilka dotknięć dzieli Cię od najpopularniejszych piosenek największych artystów świata. Odtwarzaj co tydzień na Spotify.

Dowiedz się więcej

Nawiązuj kontakty, odkrywaj możliwości

Obecnie smartfony Nokia są fabrycznie wyposażone w aplikację LinkedIn, umożliwiającą korzystanie z największej na świecie sieci zawodowej. Za pomocą kilku kliknięć możesz łączyć się z osobami reprezentującymi różne środowiska i doświadczenia, odkrywać nowe możliwości oraz rozwijać swoją karierę.

Sprawdź

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji.

¹ Bateria została poddana przez firmę HMD Global trzydniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez pięć godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano np. do gier, strumieniowych transmisji wideo, rozmów telefonicznych, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, aktualności, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test był prowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiano w trybie czuwania.

² Nokia G21 od daty swojej światowej premiery otrzymuje łącznie 36 aktualizacji zabezpieczeń. Inne smartfony z tego samego przedziału cenowego otrzymują średnio do 16 aktualizacji zabezpieczeń w całym okresie swojej eksploatacji.

³ Od daty światowej premiery smartfona Nokia G21.

⁴ Android jest znakiem towarowym firmy Google LLC.

⁵ Obsługa szybkiego ładowania zgodnego z technologią USB Power Delivery 3.0 18 W. Szybką ładowarkę należy kupić oddzielnie. Pakiet sprzedażny zawiera ładowarkę 10 W.