Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard 5G 6.58

Nokia G60 5G

Przejdź do treści głównej
Nokia G60 5G smartphone
Nokia G60 5G smartphone

Nokia G60 5G

Z myślą o jutrze

Najwyższa wydajność, ekologiczna konstrukcja

Nokia G60 5G to zrealizowana obietnica jeszcze dłuższej trwałości dla każdego. Odporna, ekologiczna konstrukcja i najnowocześniejsze funkcje.

Poczucie bezpieczeństwa w standardzie

Dostępne przez 3 lata comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń 1 zapewniają ochronę Twoich danych – możesz przesyłać strumieniowo, przeglądać strony i robić zakupy w Internecie z poczuciem bezpieczeństwa. Ponadto nasze dane dotyczące aktywacji i wydajności urządzenia są przechowywane na serwerach w Finlandii chronionych przez europejskie przepisy dotyczące danych osobowych.

Trwalszy z natury

Smartfon Nokia G60 5G trwałość ma w DNA. Ekologiczna konstrukcja zapewnia typową dla naszej marki trwałość. Korpus jest wykonany w 60% z plastiku pochodzącego z recyklingu2. Urządzenie jest objęte trzyletnią gwarancją i przez trzy lata otrzymuje uaktualnienia systemu operacyjnego1.

Nokia G60 5G

Smartfon Nokia G60 5G został wykonany z myślą o dłuższej żywotności, w 60% z plastiku pochodzącego z recyklingu.² 3 lata gwarancji³, uaktualnienia systemu operacyjnego i comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń¹. Możesz mieć pewność, że Twój smartfon Nokia G60 5G pozostanie nowoczesny. Oferuje najwyższą wydajność, funkcje fotograficzne oparte na sztucznej inteligencji, a także charakterystyczną trwałość Nokii. Ponadto wyświetlacz FHD+ o przekątnej 6,58 cala i częstotliwości odświeżania 120 Hz zapewnia superpłynne działanie smartfona na co dzień w poręcznym rozmiarze.

Pełne dane techniczne

Wieloletnia ochrona sprzętu i oprogramowania

3 lata gwarancji3, aktualizacje systemu operacyjnego i comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń.1

Nowy wymiar łączności 5G

Superszybkie połączenia dzięki platformie mobilnej Snapdragon® 695 5G.

Wyświetlacz FHD+ o przekątnej 6,58 cala i częstotliwości odświeżania 120 Hz

Fantastyczny obraz i superpłynne oglądanie. Wszystko to w urządzeniu, które idealnie mieści się w dłoni.

Potrójny aparat 50 Mpix z wykorzystaniem sztucznej inteligencji

Najlepsze funkcje fotograficzne oparte na sztucznej inteligencji, takie jak Capture Fusion zapewniająca bardziej szczegółowe, ultraszerokokątne ujęcia oraz tryby nocny i portretowy umożliwiają rejestrowanie atrakcyjnych treści na potrzeby udostępniania oraz jeszcze lepszych selfie – w dzień i w nocy.

Nokia G60 5G downloading security updates

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo wewnątrz i na zewnątrz

Nokia G60 5G to zrealizowana obietnica jeszcze dłuższej trwałości z serii Nokia G dzięki 3-letniej gwarancji3, uaktualnieniom systemu operacyjnego i comiesięcznym aktualizacjom zabezpieczeń1.
Nokia G60 5G with 5G connectivity

Wydajność

Rewolucyjne prędkości gotowe na przyszłość

Wydajna platforma mobilna Snapdragon® 695 5G zapewnia doskonałą, przyszłościową wydajność – idealną do wykorzystania w podróży.

The 6.58” FHD+ display on Nokia G60 5G

Display

Zachwycający wyświetlacz w poręcznym rozmiarze

Wyświetlacz FHD+ o przekątnej 6,58 cala gwarantuje nadzwyczajną ostrość obrazu, a częstotliwość odświeżania 120 Hz superpłynne przewijanie i przesuwanie zawartości.

50 MP triple PureView camera

Aparat

Najlepsze funkcje fotograficzne oparte na sztucznej inteligencji

Potrójny aparat 50 MPix z takimi funkcjami jak Capture Fusion zapewniająca bardziej szczegółowe, ultraszerokokątne ujęcia oraz tryby nocny i portretowy umożliwiają rejestrowanie atrakcyjnych treści w dzień i w nocy.

Nokia G60 5G made using recycled materials

Wzornictwo

Trwałe urządzenie rozwiązujące problem plastikowych odpadów

Nokia G60 5G jest trwalsza z natury. Korpus i tylna pokrywa zostały wykonane odpowiednio w 60% i 100% z plastiku z recyklingu, dzięki czemu są odporne na uderzenia i przyjazne dla środowiska.

Urządzenia Nokia zawierają teraz aplikację GoPro Quik.

Wyzwól kreatywność, gdziekolwiek jesteś. Teraz możesz nagrywać, edytować i udostępniać na wybranych telefonach Nokia za pomocą aplikacji GoPro Quik.

Sprawdź
The GoPro Quik app on a Nokia device

Don't miss out. Sign up and be the first to get Nokia phone news and offers.

Android jest znakiem towarowym firmy Google LLC. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia mają charakter wyłącznie ilustracyjny.

¹ Od daty światowej premiery urządzenia Nokia G60 5G.

² Tylna pokrywa wykonana w 100% z plastiku z recyklingu i obudowa zawierająca 60% z tego materiału.

³ Zobacz zakres w Ograniczonej gwarancji producenta.