Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard

repair-or-replacement

Strona główna pomocy technicznej

Tematy pomocy

Naprawa lub wymiana

Wiemy, że z wysyłaniem produktu do naprawy lub wymiany mogą się wiązać pewne niedogodności. Dlatego z myślą o wsparciu klientów zebraliśmy w jednym miejscu odpowiedzi na często zadawane pytania.

Rozwiązania większości problemów można znaleźć w naszym centrum pomocy, ale jeśli Twój produkt będzie wymagał naprawy, zrobimy, co w naszej mocy, aby wrócił do Ciebie w ciągu kilku dni.

Wyślij produkt do naprawy

Gdzie jest dostępna usługa napraw online?

Nasze usługi napraw online są dostępne na terenie Unii Europejskiej, USA, Indii i Rosji.

Jakie produkty są obsługiwane?

Za pośrednictwem tej usługi można naprawiać wszystkie smartfony i niewielką liczbę innych telefonów Nokia.

Czy wysłanie produktu do naprawy jest odpłatne?

Nie, wysłanie produktu do naprawy nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Ile trwa naprawa produktu?

Chociaż czas naprawy różni się w zależności od kraju, staramy się, aby naprawiony produkt wrócił do właściciela w ciągu 1 tygodnia od daty odebrania.

Mój telefon już nie ma gwarancji. Czy wciąż mogę go wysłać do naprawy?

Tak, jeśli telefon już nie jest objęty ograniczoną gwarancją producenta, przedstawimy Ci wycenę na etapie rejestracji (w przypadku Indii i Rosji wycena jest dostępna dopiero po otrzymaniu i sprawdzeniu telefonu).

Jak mam zapłacić za naprawę nieobjętą gwarancją?

Obecnie płatność jest dokonywana kartą kredytową na etapie rejestracji, co zapewnia jawność dotyczącą kosztu naprawy i pozwala uniknąć późniejszych niespodzianek.

Co się stanie, jeśli produktu nie uda się naprawić?

Jeśli produkt jest wciąż objęty gwarancją, wymienimy go na takie samo lub podobne urządzenie. Jeśli okres gwarancji minął, odeślemy Ci produkt i zwrócimy koszty ewentualnych dokonanych napraw.

Jak można śledzić stan naprawy?

Stan naprawy można śledzić za pośrednictwem narzędzia napraw online (dostępnego na komputerze i telefonie komórkowym), podając numer zlecenia i swój adres e-mail.

Gdzie będzie naprawiany mój produkt?

Naprawy są wykonywane w autoryzowanych punktach napraw zlokalizowanych w różnych regionach w celu zapewnienia najwyższej jakości tej usługi.

Czy usterkę telefonu można naprawić bez demontowania wyświetlacza?

Jeśli nie liczyć usterek oprogramowania, w większości przypadków przeprowadzenie naprawy telefonu wiąże się z koniecznością zdemontowania wyświetlacza. Oznacza to, że w celu ponownego złożenia produktu trzeba wymienić ewentualny pęknięty lub uszkodzony wyświetlacz. W takim przypadku przed wykonaniem naprawy otrzymasz wycenę wymiany ekranu.

Jak należy przygotować produkt przed wysłaniem go do punktu napraw?

Po zarejestrowaniu produktu otrzymasz na adres e-mail potwierdzenie oraz instrukcje, które pomogą Ci w przygotowaniu produktu do bezpiecznego transportu. To ważne, aby dokładnie je wykonać, a także wydrukować i dołączyć do opakowania przesłany lotniczy list przewozowy.

Z kim mogę się kontaktować w celu uzyskania pomocy po wysłaniu produktu do naprawy?

Stan naprawy można śledzić przy użyciu narzędzia napraw online. W sprawie dodatkowych zapytań można się kontaktować z pomocą techniczną .

Czy te informacje były pomocne?