‌‌

Nokia 3.1 Plus

Her zamankinden daha büyük ve daha iyi

Ekran

Her şeyi daha büyük deneyimleyin

Ekran deneyimi
Ekran deneyimi
Ekran deneyimi

Ekran

Her şeyi daha büyük deneyimleyin

Her şeyi daha büyük deneyimleyin

Görme deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Nokia 3.1 Plus Etkileyici 6 inç HD + ekranıyla çarpıcı kontrast ve netlikte canlı renkler ve daha fazla ayrıntı sağlar.

  • 6’’ HD+ ekran
  • 18:9 oranla

Kamera

Gelişmiş görüntüleme

Teknolojiyi görün
Teknolojiyi görün
Teknolojiyi görün

Tasarım

Zarif bir şekilde dayanıklı

Donanım

Günlerce dayanan pil

Pili keşfedin
Pili keşfedin
Pili keşfedin

Donanım

2 gün pil ömrü¹

Günlerce dayanan pil

2 gün dayanan pil ömrü sayesinde1, Nokia 3.1 Plus gerçek anlamda güvenebileceğiniz bir telefondur. MediaTek Helio P33 sekiz çekirdekli işlemci temel görevler için dört verimli çekirdek kullanır, ama daha fazla güce ihtiyaç duyduğunda sekiz çekirdeği birden açabilir – bu sayede sonraki şarjınız için endişelenmeye daha az zaman harcar, sizin için önemli olan şeylere rahatlıkla odaklanabilirsiniz.

  • 3500 mAh2 pil
  • MediaTek Helio P22

Android

Saf, güvenli ve güncel

Nokia 3.1 Plus3 ile Google Pay gibi en yeni ödeme yöntemlerinden yararlanın. Ayrıca İki yıl boyunca Android güncellemeleri ve üç yıl boyunca aylık güvenlik güncellemeleri sayesinde telefonunuz güvenli kalırken, en son teknolojiye sahip olacak.

Android One

The best of Android™

Discover Android
Discover Android
Discover Android
Android One
Android'in en iyisi, Google'ın en yeni devrimi
The best of Android™

Android One Nokia 3.1 Plus'a Google'ın tasarladığı bir yazılım deneyimini getirir. Düzenlenmiş, kolay kullanımlı arayüz ve özel seçilmiş bir ön yüklemeli uygulamalar seti ve Google Photos ile ücretsiz, sınırsız kaliteli fotoğraf depolamasıyla 4 istediğiniz her şeyi alın, istemedikleriniz telefonunuzda yer kaplamasın. Düzenli güvenlik güncellemeleri ve iki yıllık işletim sistemi geliştirmeleri sayesinde Android One'lı Nokia 3.1 Plus güvenli kalır ve Google Assistant optimizasyonu gibi en yeni Google yeniliklerini barındırır.

Aksesuarlar

Kolay dinleme

Ses kalitesinden ödün vermeden kablosuz eğlencenin tadını çıkarmak için telefonunuzu Nokia True Wireless Kulak İçi Kulaklıkla eşleştirin. Ultra hafif kulak içi kulaklık kolayca cebe sığan bir şarj kılıfıyla gelir. Bu kılıf 14 saate kadar sesli eğlence için kulaklığı şarj edebilen bir pil içerir.

Nokia 3.1 Plus

Tüm Özellikler
Tüm Özellikler
Tüm Özellikler

Google, Android ve diğer ticari markalar Google LLC'nin ticari markalarıdır. Oreo Mondelez International, Inc. grubunun bir ticari markasıdır. Teklifler çeşitlilik gösterebilir Ülkenizde bulunurluğunu kontrol ediniz. Sağlanan bütün özellikler, nitelikler ve diğer ürün bilgileri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Resimler sadece açıklama amaçlıdır.

12 gün pil ömrü HMD Global tarafından gerçek hayat kullanımı testi kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Test cihazın yeni bir pille günde 5 saat aktif kullanımını içerir. Kullanım şunları içerir: oyun, duraksız video izleme, çağrı yapma, sms gönderme, internette gezinme ve uygulamalar kullanma (sosyal medya, haberler, navigasyon ve müzik gibi) Test normal cihaz ayarlarıyla aydınlık bir iç mekanda gerçekleştirilmiştir. Cihaz gece beklemede bırakılmıştır.

2 Pilin sınırlı şarj döngüsü vardır ve pil kapasitesi zamanla azalır. Sonunda pilin yenisiyle değiştirilmesi gerekebilir.

3 Tüm pazarlarda mevcut değildir, ülkenizde bulunurluğunu kontrol edin.

2 Yüksek kalitede ücretsiz depolama, Google hesabı ve internet bağlantısı gerektirir.

5 Ön yüklemeli sistem yazılımı ve uygulamalar bellek yerinin önemli bir kısmını kullanır.

6If delivered with Android Oreo, upgradeable to Android 9 Pie. Please note this might consume mobile data and operator fees may be charged.