Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail OfferPrivacy tip Error Hexagon External link Facebook Instagram YouTube Twitter Display 6.0 inches 6.0 Camera Design Battery Arrow right

Nokia 3.1 Plus

Akıllı Telefonlar
Nokia 3.1 Plus

Parmak izi sensöründen derinlik algılayan kameraya kadar teknoloji ile paketlenmiş.

Renk

Nokia 3.1 Plus

Pil ömrünüz için kaygılanmadan 18:9 oranlı 6 inç HD + dev ekranın tadını çıkarın – Nokia 3.1 Plus'ın 2 günlük pil¹ ömrü sayesinde tek bir şarjla daha uzun süre kullanabilirsiniz. Fotoğraf çekerken ya da çektikten sonra ayarlanabilen Bokeh ile çift arka kamera kullanarak çarpıcı portre fotoğrafları çekin. Saf, güvenli ve güncel Android Oreo.

Tüm özellikler

Ekran

6" HD+ ekranda kontrast ve netliğin keyfini çıkarın

Dual camera

13 MP ve 5 MP sensör, harika fotoğraflar için birlikte çalışır

Tasarım

İnce, işlenmiş alüminyum gövde ile zarif ve dayanıklı

Pil

Uzun ömürlü pil ve enerji tasarruflu işlemci sayesinde şarj konusunda endişelenmeye gerek yok

Her zamankinden daha büyük ve daha iyi

Şimdi izleyin

Ekran

Her şeyi daha büyük deneyimleyin

Görme deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Nokia 3.1 Plus Etkileyici 6 inç HD + ekranıyla çarpıcı kontrast ve netlikte canlı renkler ve daha fazla ayrıntı sağlar.

  • 6’’ HD+ ekran
  • 18:9 oranla

Mutlaka görülmesi gereken fotoğraflar çekin

The 13 MP Phase Detection Auto Focus main camera paired with a 5 MP sensor uses depth-sensing imaging to deliver beautiful Bokeh as well as fast and accurate focus even in low light.

Çarpıcı selfieler

Geniş açılı 8 MP ön kamerayla selfilerinize daha fazlasını sığdırın.

Donanım

2 gün pil ömrü¹

2 gün dayanan pil ömrü sayesinde1, Nokia 3.1 Plus gerçek anlamda güvenebileceğiniz bir telefondur. MediaTek Helio P33 sekiz çekirdekli işlemci temel görevler için dört verimli çekirdek kullanır, ama daha fazla güce ihtiyaç duyduğunda sekiz çekirdeği birden açabilir – bu sayede sonraki şarjınız için endişelenmeye daha az zaman harcar, sizin için önemli olan şeylere rahatlıkla odaklanabilirsiniz.

  • 3500 mAh2 pil
  • MediaTek Helio P22

Yazılım

Android™ 10 artık indirilebilir

Daha kolay gizlilk ayarları, daha hızlı cevap yazma ve telefonunuzu kullanmayı daha doğal hale getiren genel iyileştirmeler - Android 10 Nokia akıllı telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak bir dolu yeni özellikle gelir.

  • Karanlık Tema
  • Akıllı Cevap
Android 10 hakkında daha fazla bilgi edinin

Counterpoint çalışması

Güven sıralamasında iki yıldır 1 numara*

"Nokia Yazılım, Güvenlik Güncellemeleri ve Yapı Kalitesine Dayalı Güven Sıralamasında lider konumda"

3 yıl boyunca aylık güvenlik güncellemeleri ve 2 yıl boyunca Android™ yazılım yükseltmeleri sayesinde, Nokia akıllı telefonlar 2020 Counterpoint Research güven sıralamasında tekrar bir numara. Ayrıca, sektör ortalaması üstündeki cihaz testleri sayesinde yapı kalitesi bakımından da diğer akıllı telefon markalarının önündeyiz. Daha fazla bilgi edinmek için araştırmaya göz atın.

logo-Counterpoint-black-180px

Çalışmayı okuyun

Aksesuarlar

Kolay dinleme

Ses kalitesinden ödün vermeden kablosuz eğlencenin tadını çıkarmak için telefonunuzu Nokia True Wireless Kulak İçi Kulaklıkla eşleştirin. Ultra hafif kulak içi kulaklık kolayca cebe sığan bir şarj kılıfıyla gelir. Bu kılıf 14 saate kadar sesli eğlence için kulaklığı şarj edebilen bir pil içerir.

Nokia True Wireless Earbud

Ergonomik tasarımı ve manyetik klipsleriyle bu ultra hafif kulaklıklar egzersiziniz boyunca konforlu ve güvenli şekilde takılı kalır.

Kaçırmayın. Nokia telefon haber ve tekliflerini ilk alanlardan biri olmak için kaydolun.

Google, Android ve diğer ticari markalar Google LLC'nin ticari markalarıdır. Oreo Mondelez International, Inc. grubunun bir ticari markasıdır. Teklifler çeşitlilik gösterebilir Ülkenizde bulunurluğunu kontrol ediniz. Sağlanan bütün özellikler, nitelikler ve diğer ürün bilgileri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Resimler sadece açıklama amaçlıdır.

12 gün pil ömrü HMD Global tarafından gerçek hayat kullanımı testi kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Test cihazın yeni bir pille günde 5 saat aktif kullanımını içerir. Kullanım şunları içerir: oyun, duraksız video izleme, çağrı yapma, sms gönderme, internette gezinme ve uygulamalar kullanma (sosyal medya, haberler, navigasyon ve müzik gibi) Test normal cihaz ayarlarıyla aydınlık bir iç mekanda gerçekleştirilmiştir. Cihaz gece beklemede bırakılmıştır.

2 Pilin sınırlı şarj döngüsü vardır ve pil kapasitesi zamanla azalır. Sonunda pilin yenisiyle değiştirilmesi gerekebilir.

3 Tüm pazarlarda mevcut değildir, ülkenizde bulunurluğunu kontrol edin.

2 Yüksek kalitede ücretsiz depolama, Google hesabı ve internet bağlantısı gerektirir.

5 Ön yüklemeli sistem yazılımı ve uygulamalar bellek yerinin önemli bir kısmını kullanır.

6If delivered with Android Oreo, upgradeable to Android 9 Pie. Please note this might consume mobile data and operator fees may be charged.