Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Nokia 3 kullanıcı kılavuzu

Tüm Cihazlar

Nokia 3

Tuşlar ve parçalarSIM kartı ve hafıza kartını takma veya çıkarmaTelefonunuzu şarj etmeTelefonunuzu açma ve kurmaÇift SIM ayarlarıTelefonunuzu kilitleme veya telefonunuzun kilidini açmaDokunmatik ekranı kullanma
Kamera

Fotoğraf ve videolarınızı hafıza kartına kaydetme

Telefonunuzda bir hafıza kartı bulunuyorsa ve telefonunuzun hafızası doluysa, çektiğiniz fotoğrafları ve kaydettiğiniz videoları hafıza kartına kaydedebilirsiniz.

İpucu: En iyi video kalitesi için, videoları telefon hafızasına kaydedin. Videoları hafıza kartına kaydetmeniz durumunda, kullandığınız microSD kartın bilinen bir üreticiye ait 4 - 128 GB kapasiteli hızlı bir kart olması önerilir.

Kaydedilmiş fotoğraf ve videolarınızın konum bilgilerini değiştirme

  1. Kamera öğesine dokunun.
  2. menu > settings > Ayarlar > Veri depolama seçeneğine dokunun.
Bu size yardımcı oldu mu?

Hâlâ desteğe mi ihtiyacınız var?

Destekle iletişime geçin

Canlı sohbet

Canlı sohbet

Before starting chat with our customer support, please leave your contact details. Contact our chat support for online purchases support, product information, warranty support.

Bize bir eposta gönderin

Bize sorununuzu anlatın. Size e-posta ile dönüş yapacağız.

Yardım

Bakım merkezleri

Uzmanlarımızın göz atması için cihazınızı bize getirmeyi mi tercih edersiniz? Size en yakın Nokia telefonlar bakım merkezini bulun.

Yakınınızda bir bakım merkezi bulun