Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Nokia 5.1 Plus kullanıcı kılavuzu

Tüm Cihazlar

Nokia 5.1 Plus

Telefonunuzu güncel tutmaTuşlar ve parçalarSIM kartı ve hafıza kartını takma veya çıkarmaTelefonunuzu şarj etmeTelefonunuzu açma ve kurmaÇift SIM ayarlarıParmak izi kimliğini ayarlamaTelefonunuzu kilitleme veya telefonunuzun kilidini açmaDokunmatik ekranı kullanma

Tarih ve saat

Zamanınızı iyi planlayın. Telefonunuzu bir saat ve bir alarm olarak nasıl kullanacağınızı ve randevularınızı, görevlerinizi, programlarınızı nasıl güncel tutacağınızı öğrenin.

Tarih ve saat ayarlama

Ayarlar > Sistemtarih ve saat öğesine dokunun.

Saati ve tarihi otomatik olarak güncelleme

Telefonunuzu; saati, tarihi ve saat dilimini otomatik olarak güncelleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Otomatik güncelleme bir şebeke servisidir ve bölgenize veya şebeke servis sağlayıcınıza bağlı olarak kullanılmıyor olabilir.

  1. Ayarlar > Sistem > tarih ve saat öğesine dokunun.
  2. Otomatik tarih ve saat seçeneğini açık olarak değiştirin.
  3. Otomatik zaman dilimi seçeneğini açık olarak değiştirin.

Saat biçimini 24 olarak değiştirme

Ayarlar > Sistem > Tarih ve saat öğesine dokunun ve 24 saat biçimini kullan seçeneğini açık olarak değiştirin.
Bu size yardımcı oldu mu?

Hâlâ desteğe mi ihtiyacınız var?

Destekle iletişime geçin

Canlı sohbet

Sohbetimiz açık 09:00-18:00. İngilizce sohbet desteğimizden şu anda da faydalanabilirsiniz. Lütfen önce iletişim bilgilerinizi doldurun!

Bize bir eposta gönderin

Bize sorununuzu anlatın. Size e-posta ile dönüş yapacağız.

Yardım

Bakım merkezleri

Uzmanlarımızın göz atması için cihazınızı bize getirmeyi mi tercih edersiniz? Size en yakın Nokia telefonlar bakım merkezini bulun.

Yakınınızda bir bakım merkezi bulun