‌‌
Kullanıcı kılavuzları ve el kitapları

Nokia 5.1 Plus

Şebeke servisleri ve ücretler

Ücretsiz öğeler dahil, bazı özellikler ile servisleri kullanmak veya içerik indirmek için bir şebeke bağlantısı gerekir. Bu, büyük miktarda veri aktarımı gerektirebilir ve bunun sonucunda, veri ücreti ödemeniz gerekebilir. Ayrıca bazı özelliklere abone olmanız da gerekebilir.

error_outline

Önemli: 4G/LTE; şebeke servis sağlayıcınız veya seyahat sırasında kullandığınız servis sağlayıcınız tarafından desteklenmeyebilir. Bu tür durumlarda arama yapamayabilir veya alamayabilir, mesaj gönderemeyebilir veya alamayabilir ya da mobil veri kullanamayabilirsiniz. Tam 4G/LTE servisi kullanılabilir olmadığında cihazınızın sorunsuz şekilde çalıştığından emin olmak için, en yüksek bağlantı hızını 4G'den 3G'ye değiştirmeniz önerilir. Bunun için, ana ekranda Ayarlar > Ağ ve İnternet > Mobil ağ öğesine dokunun ve Tercih edilen ağ türü seçeneğini 3G olarak değiştirin.

error_outline

Not: Wi-Fi kullanımı bazı ülkelerde kısıtlanmış olabilir. Örneğin, AB'de 5150 - 5350 MHz Wi-Fi ve ABD ile Kanada'da 5,15 - 5,25 GHz Wi-Fi, yalnızca iç mekanlarda kullanılabilir. Daha fazla bilgi için yerel yetkililere danışın.

Daha fazla bilgi için şebeke servis sağlayıcınıza danışın.

Taşıma ve Nakliye Sırasında Dikkat Edilecek Hususlar

  • Cihazınızı taşımadan önce tüm bağlantılarının sonlandırıldığından ve bağlı kablolarının çıkarıldığından emin olmanız gerekmektedir.
  • Paketlerken, orijinal kutusunu ve paketleme malzemelerini kullanın.
  • Cihazı kullanırken ve daha sonra bir yer değişikliği esnasında sarsmamaya, darbe, ısı, rutubet ve tozdan zarar görmemesine özen gösterin.

Kullanılması Planlanan Ülkeler

Bu size yardımcı oldu mu?

Change language

Choose location
Choose language

Destekle iletişime geçin

Eğitici videolar

(