Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Nokia 5.1 Plus kullanıcı kılavuzu

Tüm Cihazlar

Nokia 5.1 Plus

Telefonunuzu güncel tutmaTuşlar ve parçalarSIM kartı ve hafıza kartını takma veya çıkarmaTelefonunuzu şarj etmeTelefonunuzu açma ve kurmaÇift SIM ayarlarıParmak izi kimliğini ayarlamaTelefonunuzu kilitleme veya telefonunuzun kilidini açmaDokunmatik ekranı kullanma

Şebeke servisleri ve ücretler

Ücretsiz öğeler dahil, bazı özellikler ile servisleri kullanmak veya içerik indirmek için bir şebeke bağlantısı gerekir. Bu, büyük miktarda veri aktarımı gerektirebilir ve bunun sonucunda, veri ücreti ödemeniz gerekebilir. Ayrıca bazı özelliklere abone olmanız da gerekebilir.

Önemli: 4G/LTE; şebeke servis sağlayıcınız veya seyahat sırasında kullandığınız servis sağlayıcınız tarafından desteklenmeyebilir. Bu tür durumlarda arama yapamayabilir veya alamayabilir, mesaj gönderemeyebilir veya alamayabilir ya da mobil veri kullanamayabilirsiniz. Tam 4G/LTE servisi kullanılabilir olmadığında cihazınızın sorunsuz şekilde çalıştığından emin olmak için, en yüksek bağlantı hızını 4G'den 3G'ye değiştirmeniz önerilir. Bunun için, ana ekranda Ayarlar > Ağ ve İnternet > Mobil ağ öğesine dokunun ve Tercih edilen ağ türü seçeneğini 3G olarak değiştirin.

Not: Wi-Fi kullanımı bazı ülkelerde kısıtlanmış olabilir. Örneğin, AB'de 5150 - 5350 MHz Wi-Fi ve ABD ile Kanada'da 5,15 - 5,25 GHz Wi-Fi, yalnızca iç mekanlarda kullanılabilir. Daha fazla bilgi için yerel yetkililere danışın.

Daha fazla bilgi için şebeke servis sağlayıcınıza danışın.

Taşıma ve Nakliye Sırasında Dikkat Edilecek Hususlar

  • Cihazınızı taşımadan önce tüm bağlantılarının sonlandırıldığından ve bağlı kablolarının çıkarıldığından emin olmanız gerekmektedir.
  • Paketlerken, orijinal kutusunu ve paketleme malzemelerini kullanın.
  • Cihazı kullanırken ve daha sonra bir yer değişikliği esnasında sarsmamaya, darbe, ısı, rutubet ve tozdan zarar görmemesine özen gösterin.

Kullanılması Planlanan Ülkeler

Bu size yardımcı oldu mu?

Hâlâ desteğe mi ihtiyacınız var?

Destekle iletişime geçin

Canlı sohbet

Sohbetimiz açık 09:00-18:00. İngilizce sohbet desteğimizden şu anda da faydalanabilirsiniz. Lütfen önce iletişim bilgilerinizi doldurun!

Bize bir eposta gönderin

Bize sorununuzu anlatın. Size e-posta ile dönüş yapacağız.

Yardım

Bakım merkezleri

Uzmanlarımızın göz atması için cihazınızı bize getirmeyi mi tercih edersiniz? Size en yakın Nokia telefonlar bakım merkezini bulun.

Yakınınızda bir bakım merkezi bulun