Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow upward Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Güncelleme yükleme için yeterli boş alan yok. Ne yapabilirim?

Skip to main content
Destek ana sayfa

Destek Konuları

CihazServis ve tamirler
Nokia telefonumu güvenli bir şekilde nasıl temizleyebilir ve dezenfekte edebilirim?
Yazılım ve güncellemeler

Güncelleme yükleme için yeterli boş alan yok. Ne yapabilirim?

Uygulamanın verilerini temizleyin

OTA güncellemesi belirli bir uygulama içinse, söz konusu uygulamanın verilerinin temizlenmesi sorunu çözebilir. Ancak uygulamada kaydedilen verilerin silineceğini lütfen unutmayın.

Bir uygulamanın verilerini temizlemek için, Ayarlar > Uygulamalar'a (veya cihazınıza bağlı olarak Uygulama Yöneticisi'ne) gidin. Burada sorun yaşadığınız uygulamaya dokunun ve verileri temizlemeyi seçin.

Uygulamanın verilerini temizledikten sonra aynı sorunu yaşamaya devam ederseniz, uygulamanın geliştiricisi ile iletişime geçmeniz gerekebilir.

Uygulamayı kaldırın

Uygulamanın verilerini temizledikten sonra sorun yaşamaya devam ederseniz, uygulamayı kaldırmayı deneyebilirsiniz. Uygulamada depolanan tüm verilerin silineceğini lütfen unutmayın. Bir uygulamayı kaldırmak için, kaldırmak istediğiniz uygulamaya dokunun ve basılı tutun. Sonra uygulamayı ekranın yukarısında görüntülenen Kaldır'a sürükleyin.
Kaldır'ı görmüyorsanız, büyük olasılıkla bu kaldırılamayacak bir sistem uygulamasıdır.

Bu size yardımcı oldu mu?