nokia android10-logo

Смартфони Nokia з Android™ 10

Конфіденційність, безпека, простота використання та цифрове благополуччя — визначні риси найновішої версії Android 10, що виводить їх на новий рівень.

Функції

Ласкаво просимо на наступний рівень інновацій

Завдяки безлічі нових функцій та змін у всій операційній системі, Android 10 допоможе вам отримати максимум від вашого смартфона Nokia.

Дізнатися більше
Дізнатися більше
Дізнатися більше

ПЗ

Телефони Nokia посіли перше місце за показниками оновлення програмного забезпечення й системи безпеки

Смартфони Nokia завжди стають кращими. Наше зобов'язання щодо двох років оновлення програмного забезпечення та трьох років щомісячних оновлень системи безпеки дозоляє нам випереджати усіх конкурентів за показниками актуальності програм та рівня безпеки. Детальніше — у дослідженні Counterpoint.

Ознайомитися з дослідженнямОзнайомитися з дослідженнямОзнайомитися з дослідженням

Підсилювач звуку

Почуйте різницю

Мова та звук стають чіткіше завдяки звукопідсилювачу1. Ця функція допомагає покращити звук при використанні навушників шляхом підсилення, фільтрації та тонкого налаштування звуку відповідно до ваших уподобань.

Digital Wellbeing

Ідеальне поєднання

Формуйте здорові діджитал звички у себе та у своєї родини. У налаштуваннях вашого телефона є функція "Батьківського контролю", а також таймери використання сайтів і додатків, що полегшують контроль за часом, що витрачається на телефон.

Відкрийте для себе функції
Відкрийте для себе функції

1Для використання підсилювача звуку може знадобитися встановлення додатку Sound Amplifier, розміщеного Google LLC у Google Play Store. Для завантаження додатку потрібен аккаунт Google та доступ до мережі Інтернетом. Під час завантаження рекомендується підключитися до Wi-Fi, оскільки використання мобільного інтернету може призвести до додаткових витрат.

Android, Google та інші пов'язані марки та логотипи є торговими марками компанії Google LLC.

Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі специфікації, характеристики й інші надані відомості про продукт можуть бути змінені без попередження. Усі зображення представлені виключно в ілюстративних цілях.

*За результатами дослідження, проведеного у 2020 році компанією Counterpoint Research.