Nokia 2.1

‌‌

Nokia 2.1

Години розваг без обмежень

Дізнатися більше

Aкумулятор

Батарея, що тримає 2 дні¹

Дізнайтеся більше про акумулятор
Дізнайтеся більше про акумулятор
Дізнайтеся більше про акумулятор
Батарея, що тримає 2 дні¹

Nokia 2.1, оснащений акумулятором2 ємністю 4 000 мА-год., працює два дні без підзарядки, тому вам не потрібно його часто заряджати та можна витрачати більше часу на розваги.

Дисплей

Більший екран — ще більше вражень

Огляд екрану
Огляд екрану
Огляд екрану

Дисплей

Більший екран — ще більше вражень

Nokia 2.1 надає ще кращі враження від перегляду будь-якого контенту. Дивіться улюблені відео разом із друзями на 5,5" HD-екрані. Два передні динаміки з реалістичним стереозвуком роблять перегляд фільмів ще більш захоплюючим.

Дизайн

Створений із увагою до деталей

Апаратне забезпечення

Безперебійна робота

Android 9 Pie (Go edition) оптимізований для отримання усіх переваг мобільної платформи Qualcomm® Snapdragon™ 425, що використовується у вашому смартфоні Nokia 2.1 — перегляд відео та користування додатками відтепер швидше та без жодних затримок.

ПЗ

Найкраще від Android™

Nokia 2.1 працює на операційній системі Android 9 Pie⁴ (Go edition), оптимізованій для безперебійної роботи додатків без жодних затримок. Попередньо встановлені додатки займають менше місця та використовують менше даних, тому ви зможете користуватися смартфоном довше й розміщувати більше фотографій та додатків.

Discover software
Discover software
Discover software

Дослідження Counterpoint

Телефони Nokia посіли перше місце за показниками оновлення програмного забезпечення й системи безпеки

Разом із смартфонами Nokia ви отримуєте 2 роки оновлень програмного забезпечення й 3 роки щомісячних оновлень системи безпеки. Завдяки виконанню цієї обіцянки ми є лідерами за показниками оновлення операційної системи та безпеки, випереджаючи усі інші бренди смартфонів. Детальніше — у дослідженні Counterpoint.

Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики

Google, Android, Android One та інші торгові марки є власністю Google LLC. Oreo є торговою маркою групи Mondelez International, Inc. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі специфікації, характеристики та інші надані відомості про продукт можуть бути змінені без попередження. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Перевірка роботи акумулятора проводилась компанією HMD Global шляхом випробування пристрою протягом 2 днів в умовах реального життя. Випробування відбувалося шляхом активного користування пристроєм із новим акумулятором протягом 5 годин на день. Приклади користування: ігри, потокова трансляція відео, дзвінки, відправлення sms, пошук і перегляд інформації, а також користування додатками (наприклад, перегляд інформації у соціальних мережах, читання новин, керування інтерфейсом користувача та прослуховування музики). Випробування проводилося у нормальних умовах користування пристроєм в освітленому приміщенні. У нічний час пристрій знаходився в режимі очікування.

2Батарея має обмежену кількість циклів зарядки, ємність батареї знижується з часом. Тому, можливо, з часом акумулятор необхідно буде замінити.

3Pre-installed system software and apps use a significant part of memory space.

4Якщо поставляється з Android Oreo, що можна оновити до Android 9 Pie. Зверніть увагу, що можуть бути витрачені додаткові мобільні дані.