Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail OfferPrivacy tip Error Hexagon External link Facebook Instagram YouTube Twitter Display 6.2 inches 6.2 Battery Camera Face unlock Arrow right

Nokia 2.3

Смартфони
Nokia 2.3

AI у всьому, від акумулятора до камери.

Колір

Nokia 2.3

Відкрийте для себе можливості штучного інтелекту з Nokia 2.3. Заряду акумулятора вистачає до 2 днів1 — завдяки технології "Адаптивна батарея". Смартфон миттєво розблоковується і демонструє неймовірні можливості інтелектуальної зйомки, навіть при слабкому освітленні. Оживіть приголомшливі сюжети з вражаючим 6,2-дюймовим екраном HD+ 19:9. Крім того, смартфон сумісний з ОС Android 10 і новіше, тому ви можете розраховувати на 2 роки гарантованих оновлень ПЗ та 3 роки оновлень системи безпеки.

Усі характеристики

Дисплей

6,2-дюймовий дисплей HD+, виготовлений за технологією in-cell, з вирізом для селфі та співвідношенням сторін 19:9.

акумулятор

Інтелектуальна технологія "Адаптивна батарея" забезпечує до 2 днів експлуатації на одному заряді1.

Задня камера з двома сенсорами 13 та 2 МП, ексклюзивні ефекти боке і регулювання фокусу.

Ідентифікація за геометрією обличчя

Біометрична ідентифікація за обличчям для швидкого та безпечного розблокування телефону.

Відкрийте можливості штучного інтелекту

Переглянути зараз

Подвійна камера

Знімайте, як професіонал

Розкрийте свого внутрішнього фотографа — навіть у темряві — з основною інтелектуальною камерою з двома сенсорами 13 та 2 МП. Крім того, отримати ідеальне зображення допоможе нова функція "Рекомендований кадр".

Рекомендований кадр

Світло. Камера. Мотор!

Сальто у повітрі. Переможний гол. Сімейне фото, на якому кожен посміхається. Коли ви знімаєте динамічну сцену, функція "Рекомендований кадр" автоматично робить декілька знімків та рекомендує найкращий з них, навіть якщо він був зроблений дещо пізніше, ніж ви натиснули на кнопку.

Якісні світлини навіть за умов слабкої освітленості

Знімайте у темряві

Деякі найкращі моменти трапляються після заходу сонця. Нічні знімки поєднують у собі вдосконалене злиття зображень та накладання експозиції, щоб ви могли знімати зоряні зображення в яскравих деталях, навіть за умов слабкого освітлення.

«Портретний режим»

Зосередьтеся на найважливішому

Два сенсори основної камери (13 і 2 мегапікселі) дозволяють отримувати унікальні знімки з ефектом боке або розмитим фоном (можна вибрати такі режими, як "Класичний", "Метелик", "Серце" або "Зірка"). Крім того, ви можете зробити свої знімки ще привабливішими за допомогою регулювання фокусу під час редагування.

Дизайн

Дизайн, натхненний фінським корінням

Завжди актуальний класичний дизайн, не лише стильний на вигляд, а й практичний у використанні. Чохол з нанотекстурою 3D надійно тримається у руці та має приголомшливе покриття. Крім того, корпус смартфона виготовлено з литого металу та полімерного покриття, що надає додаткової міцності вашому телефону.

Дисплей

Справді вражаючий екран

Оживіть приголомшливі сюжети з великим 6,2-дюймовим екраном HD+ 19:9. Він не тільки вражає своїми розмірами, але також має витончений виріз для селфі камери та дисплей, виготовлений за технологією in-cell, для виняткової якості перегляду.

Біометрична система ідентифікації за обличчям

Ваше обличчя — ваш пароль

Позбудьтеся розчарувань з приводу забутого пароля. Біометричне розпізнавання обличчя дозволяє миттєво розблокувати ваш Nokia 2.3.

Інтелектуальна технологія "Адаптивна батарея"

Довший час роботи від акумулятора і розумна економія заряду

Завдяки інтелектуальній технології "Адаптивної батареї", Nokia 2.3 здатен працювати до 2 днів на одному заряді1. Він надає пріоритет додаткам, які ви найчастіше використовуєте, щоб ви могли довше користуватися улюбленими функціями.

ПЗ

Android™ 10 доступна для завантаження

Окрім спрощених налаштувань конфіденційності, швидшого написання відповідей та комплексних вдосконалень, завдяки яким використання пристрою стає простішим, Android 10 постачається з безліччю нових функцій, що допоможуть отримувати максимум користі від смартфона Nokia.

  • Темна тема
  • Розумні відповіді
Дізнайтеся більше про Android 10

Google Assistant

Надійний помічник за будь-яких обставин

Жити у шаленому ритмі значно легше з Google Aсистентом2. Ставте запитання, уточнюйте свій графік та перевіряйте завантаженість доріг. Ваш помічник навчається та вдосконалюється з кожним використанням — а значить, ви зможете робити більше справ, приділяючи менше часу своєму телефону.

Дослідження Counterpoint

Другий рік лідери рейтингу довіри до брендів *

Nokia очолює рейтинг довіри за показниками якості збірки, програмного забезпечення й оновлень системи безпеки

Із щомісячним оновленням системи безпеки протягом 3 років і програмного забезпечення Android™ протягом 2 років смартфони Nokia знову зайняли верхні рядки рейтингу довіри за версією Counterpoint Research 2020 року. А завдяки тестуванню пристроїв, яке перевищує середні показники у галузі, ми також випереджаємо інші бренди смартфонів за якістю збірки. Детальніше — у дослідженні.

logo-Counterpoint-black-180px

Ознайомитися з дослідженням

Не пропустіть! Зареєструйтесь і серед перших отримуйте новини та пропозиції щодо телефонів Nokia.

Android, Google та інші пов'язані марки та логотипи є торговими марками компанії Google LLC. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі технічні характеристики, функції та іншу наведену інформацію про виріб може бути змінено без повідомлення. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Перевірка роботи акумулятора проводилась компанією HMD Global шляхом випробування пристрою протягом 2 днів в умовах реального життя. Випробування відбувалося шляхом активного користування пристроєм із новим акумулятором протягом 5 годин на день. Приклади користування: ігри, потокова трансляція відео, дзвінки, відправлення SMS, пошук і перегляд інформації, а також користування додатками (наприклад, перегляд інформації у соціальних мережах, читання новин, керування інтерфейсом користувача та прослуховування музики). Випробування проводилося у нормальних умовах користування пристроєм в освітленому приміщенні. У нічний час пристрій знаходився в режимі очікування.

2Google Aсистент доступний не на всіх ринках і мовах. В регіонах, де Google Асистент недоступний, можна використовувати Google Search.  Перевірте доступність на сайті https://support.google.com/assistant.

3 Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.

4Попередньо встановлене програмне забезпечення системи та додатки займають значну частину пам’яті.

5 Якщо поставляється з Android Oreo / Android 9 Pie, що можна оновити до Android 10. Зверніть увагу, що можуть бути витрачені додаткові мобільні дані.