Nokia 2.3

‌‌

Nokia 2.3

Відкрийте можливості штучного інтелекту

Зареєструватися

Розваги без обмежень

Розважайтеся кожен день

Пориньте у перегляд улюблених серіалів і фільмів з 2-денним часом роботи від акумулятора, який працює на базі штучного інтелекту1. Та оживіть приголомшливі сюжети з великим 6,2-дюймовим екраном HD+ 19:9.

Дізнатися більше

Сучасний дизайн та основні функції

Розроблений з думкою про вас

Nokia 2.3 виглядає привабливим та надійним. З біометричною ідентифікацією за обличчям ваш пароль стане таким же унікальним, як і ви — достатньо одного погляду.

Дізнатися більше
Дізнатися більше
Дізнатися більше

ПЗ

Android™ 10 доступна для завантаження

Окрім спрощених налаштувань конфіденційності, швидшого написання відповідей та комплексних вдосконалень, завдяки яким використання пристрою стає простішим, Android 10 постачається з безліччю нових функцій, що допоможуть отримувати максимум користі від смартфона Nokia.

  • Темна тема
  • Розумні відповіді

Google Assistant

Надійний помічник за будь-яких обставин

Жити у шаленому ритмі значно легше з Google Aсистентом2. Ставте запитання, уточнюйте свій графік та перевіряйте завантаженість доріг. Ваш помічник навчається та вдосконалюється з кожним використанням — а значить, ви зможете робити більше справ, приділяючи менше часу своєму телефону.

Функції

Nokia 2.3

Відкрийте для себе можливості штучного інтелекту з Nokia 2.3. Заряду акумулятора вистачає до 2 днів1 — завдяки технології "Адаптивна батарея". Смартфон миттєво розблоковується і демонструє неймовірні можливості інтелектуальної зйомки, навіть при слабкому освітленні. Оживіть приголомшливі сюжети з вражаючим 6,2-дюймовим екраном HD+ 19:9. Крім того, смартфон сумісний з ОС Android 10 і новіше, тому ви можете розраховувати на 2 роки гарантованих оновлень ПЗ та 3 роки оновлень системи безпеки.

Дисплей

Дисплей

6,2-дюймовий дисплей HD+, виготовлений за технологією in-cell, з вирізом для селфі та співвідношенням сторін 19:9.

Aкумулятор

Aкумулятор

Інтелектуальна технологія "Адаптивна батарея" забезпечує до 2 днів експлуатації на одному заряді1.

Камери

Камери

Задня камера з двома сенсорами 13 та 2 МП, ексклюзивні ефекти боке і регулювання фокусу.

Ідентифікація

Ідентифікація

Біометрична ідентифікація за обличчям для швидкого та безпечного розблокування телефону.

Усі характеристики

Nokia 2.3

Вже у продажу

2799 грн

Ціни у офіційних партнерів можуть відрізнятися залежно від модифікації пристроїв (наприклад, обсягу пам'яті). Як учасник програми Amazon Associates, HMD Global отримує бонуси від покупок, що відповідають вимогам.

Зареєструватися

Отримуйте наші останні новини одними із перших.

Android, Google та інші пов'язані марки та логотипи є торговими марками компанії Google LLC. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі технічні характеристики, функції та іншу наведену інформацію про виріб може бути змінено без повідомлення. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Перевірка роботи акумулятора проводилась компанією HMD Global шляхом випробування пристрою протягом 2 днів в умовах реального життя. Випробування відбувалося шляхом активного користування пристроєм із новим акумулятором протягом 5 годин на день. Приклади користування: ігри, потокова трансляція відео, дзвінки, відправлення SMS, пошук і перегляд інформації, а також користування додатками (наприклад, перегляд інформації у соціальних мережах, читання новин, керування інтерфейсом користувача та прослуховування музики). Випробування проводилося у нормальних умовах користування пристроєм в освітленому приміщенні. У нічний час пристрій знаходився в режимі очікування.

2Google Aсистент доступний не на всіх ринках і мовах. В регіонах, де Google Асистент недоступний, можна використовувати Google Search.  Перевірте доступність на сайті https://support.google.com/assistant.

3 Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.

4Попередньо встановлене програмне забезпечення системи та додатки займають значну частину пам’яті.

5 Якщо поставляється з Android Oreo / Android 9 Pie, що можна оновити до Android 10. Зверніть увагу, що можуть бути витрачені додаткові мобільні дані.

(