Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Play Flip phone Keypad Battery 4G 4G Arrow right

Nokia 2720 Flip

Skip to main content

Класичний розкладний телефон повертається та відтепер підтримує 4G.

Enlarge Чорний Nokia 2720 Flip from Front and Back
Enlarge Чорний Nokia 2720 Flip from Front
Enlarge Чорний Nokia 2720 Flip from Back
Enlarge Чорний Nokia 2720 Flip from Back
Enlarge Чорний Nokia 2720 Flip from Front and Back
Enlarge Чорний Nokia 2720 Flip from Front
Enlarge Чорний Nokia 2720 Flip from Back
Enlarge Чорний Nokia 2720 Flip from Front and Back
КолірЧорний
Отримувати сповіщення

Повідомити мене, коли товар Nokia 2720 Flip буде доступним для покупки

Введіть електронну адресу нижче, і ми повідомимо вам, коли цей товар стане доступним.

Класичний розкладний телефон повертається. Відтепер з 4G!

Телефон Nokia 2720 Flip

Класичний розкладний телефон повернувся. Залишайтеся на зв'язку з 4G, додатками WhatsApp і Facebook. Телефон має два екрани: зовнішній екран показує, хто вам телефонує. Великі кнопки полегшують обмін повідомленнями та набір номерів. Крім того, спеціальна кнопка екстреного виклику забезпечує додатковий спокій.

Усі характеристики

Розкладний телефон

Ви одразу побачите ім’я того, хто вам телефонує, на зовнішньому екрані. Закрийте телефон, щоб завершити виклик.

Кнопки

Великі кнопки клавіатури і кнопка екстреного виклику.

Акумулятор

До 28 днів у режимі очікування без підзарядки акумулятора.

4G

Попередньо встановлені Facebook і WhatsApp. Функція точки доступу WiFi.

Класичний розкладний телефон

Простота та надійність

Цей той самий популярний телефон, але з декількома новими можливостями. Завдяки таким корисним характеристикам, як великі кнопки й можливість збільшення тексту на екрані, вам буде простіше спілкуватися зі своїми рідними та друзями.

ДЗВІНКИ

Простий у використанні

Nokia 2720 Flip має два окремих екрани. Переглядайте повідомлення або дізнаватися, хто телефонує, на зовнішньому екрані, після чого відкрийте телефон і продовжуйте виконувати справи на головному екрані. Для завершення розмови достатньо закрити телефон.

SMS-повідомлення та дзвінки

Великі кнопки. Великий текст.

Nokia 2720 Flip має великі кнопки для зручного набору номерів та відправлення повідомлень. Щоб було легше читати повідомлення, розмір тексту завжди можна збільшити.

Акумулятор

До 28 днів у режимі очікування

Nokia 2720 Flip працює до 28 днів у режимі очікування без підзарядки, що дає ще більше можливостей спілкуватися з рідними та друзями.

Телефон Nokia 2720 Flip

Переможець: iF DESIGN AWARD 2020

Нещодавно Nokia 2720 Flip отримав всесвітньо відому дизайнерську нагороду iF DESIGN AWARD від компанії iF International Forum Design GmbH, що знаходиться в Ганновері.

Детальніше про iF DESIGN

Довговічність

Надійна конструкція

Nokia 2720 Flip відрізняється надзвичайною міцністю та дизайном поза часом, а також компактністю, через що телефон зручно тримати в кишені або гаманці. Виготовлений із міцного полікарбонату, він зможе витримати навантаження, властиві шаленому ритму життя.

Кнопка екстреного виклику

Спокій і впервненість

Кнопка екстреного виклику Nokia 2720 Flip¹ допоможе зберегти спокій у надзвичайних ситуаціях. При натисканні кнопки телефон автоматично відправляє повідомлення з проханням про допомогу і місцезнаходженням власника, а також дзвонить заздалегідь обранім контактам.

Ознайомтеся з посібником користувача

Екстрений виклик

Окрім надсилання SMS-повідомлення, після натискання кнопки екстреного виклику здійснюється почерговий виклик п'яти екстрених контактів з адресної книги, поки хтось з них не відповість. Виклики виконуються через гучний зв'язок.

Спріяє у наданні допомоги

Задля максимальної безпеки передбачено функцію екстреної допомоги ICE (In Case of Emergency), яка надає швидкий доступ до екстрених контактів та медичної інформації власника телефона.

Додатки та 4G

WhatsApp, Facebook та багато іншого

Попередньо встановлені основні додатки Facebook і WhatsApp допоможуть залишатися на зв’язку зі своїми друзями та близькими. Крім того, телефон підтримує 4G та функцію спільного користування Інтернетом.

Додатки

Додатки для соціальних мереж та багато іншого

Будьте постійно на зв’язку з найближчими для себе людьми за допомогою додатків Facebook і WhatsApp. Або завантажте інші корисні програми та ігри з App Store.

Інтернет 4G

Спільне користування Інтернетом

Робіть усе швидше з Інтернетом 4G. Зокрема, ви можете ділитися своїм Інтернет-з’єднанням з близькими та друзями або навіть з власним планшетом для зручнішого перегляду відео та зображення на більшому екрані.

Не пропустіть! Зареєструйтесь і серед перших отримуйте новини та пропозиції щодо телефонів Nokia.

¹Функція налаштування кнопки обирається під час запуску телефона. Якщо при першому включенні телефона Nokia 2720 Flip обраний режим спеціальних можливостей, то активується кнопка екстреного виклику.