Nokia 2720 Flip

Nokia 2720 Flip

Класичний розкладний телефон повертається. Відтепер з 4G!

Класичний розкладний телефон

Простота та надійність

Цей той самий популярний телефон, але з декількома новими можливостями. Завдяки таким корисним характеристикам, як великі кнопки й можливість збільшення тексту на екрані, вам буде простіше спілкуватися зі своїми рідними та друзями.

Дізнайтеся більше
Дізнайтеся більше
Дізнайтеся більше

Довговічність

Надійна конструкція

Nokia 2720 Flip відрізняється надзвичайною міцністю та дизайном поза часом, а також компактністю, через що телефон зручно тримати в кишені або гаманці. Виготовлений із міцного полікарбонату, він зможе витримати навантаження, властиві шаленому ритму життя.

Дізнайтеся більше
Дізнайтеся більше
Дізнайтеся більше

акумулятор

До 28 днів у режимі очікування

Nokia 2720 Flip працює до 28 днів у режимі очікування без підзарядки, що дає ще більше можливостей спілкуватися з рідними та друзями.

Google Aсистент¹

Робіть повсякденні справи швидше

Здійснюйте дзвінки та надсилайте повідомлення без набору тексту. Достатньо натиснути кнопку Google Aсистент — і ваш помічник виконає за вас будь-яку з основних функцій телефона згідно з вашою голосовою командою.

Дізнайтеся більше
Дізнайтеся більше
Дізнайтеся більше

Google Assistant

Надійний помічник за будь-яких обставин

Знаходьте відповіді на всі запитання та шукайте потрібну інформацію одним натисканням кнопки. Шукайте інформацію в Інтернеті, отримуйте прогноз погоди та останні новини ще швидше за допомогою Google Aсистента.

Кнопка екстреного виклику

Спокій і впервненість

Кнопка екстреного виклику Nokia 2720 Flip4 допоможе зберегти спокій у надзвичайних ситуаціях. При натисканні кнопки телефон автоматично відправляє повідомлення з проханням про допомогу і місцезнаходженням власника, а також дзвонить заздалегідь обранім контактам.

Дізнайтеся більше
Дізнайтеся більше
Дізнайтеся більше
Ознайомтеся з посібником користувачаОзнайомтеся з посібником користувачаОзнайомтеся з посібником користувача

Додатки та 4G

WhatsApp, Facebook та багато іншого

Попередньо встановлені основні додатки Facebook і WhatsApp допоможуть залишатися на зв’язку зі своїми друзями та близькими. Крім того, телефон підтримує 4G та функцію спільного користування Інтернетом.

Дізнайтеся більше
Дізнайтеся більше
Дізнайтеся більше

Функції

Телефон Nokia 2720 Flip

Класичний розкладний телефон повернувся. Залишайтеся на зв'язку з 4G, додатками WhatsApp і Facebook. Телефон має два екрани: зовнішній екран показує, хто вам телефонує. Великі кнопки полегшують обмін повідомленнями та набір номерів. Крім того, спеціальна кнопка екстреного виклику забезпечує додатковий спокій.

Розкладний телефон

Розкладний телефон

Ви одразу побачите ім’я того, хто вам телефонує, на зовнішньому екрані. Закрийте телефон, щоб завершити виклик.

Кнопки

Кнопки

Великі кнопки клавіатури і кнопка екстреного виклику.

акумулятор

акумулятор

До 28 днів у режимі очікування без підзарядки акумулятора.

4G

4G

Попередньо встановлені Facebook і WhatsApp. Функція точки доступу WiFi.

Усі характеристики

Nokia 2720 Flip

Вже у продажу

2599 грн

Ціни у офіційних партнерів можуть відрізнятися залежно від модифікації пристроїв (наприклад, обсягу пам'яті). Як учасник програми Amazon Associates, HMD Global отримує бонуси від покупок, що відповідають вимогам.

Зареєструватися

Отримуйте наші останні новини одними із перших.

HMD Global Oy має ексклюзивну ліцензію на виробництво телефонів і планшетів під брендом Nokia. Nokia є зареєстрованою торговою маркою корпорації Nokia. Android, Google та інші пов'язані марки та логотипи є торговими марками компанії Google LLC. Qualcomm є торговою маркою Qualcomm Incorporated, зареєстрованою в США та інших країнах. Технічні характеристики, функції та іншу наведену тут інформацію про виріб може бути змінено без повідомлення. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Google Assistant доступний не на всіх ринках і мовах.

2Можливість здійснювати дзвінки VoLTE HD залежить від умов місцевих операторів зв'язку.

3Попередньо встановлена операційна система та додатки займають значну частину пам’яті.

4Функція налаштування кнопки обирається під час запуску телефона. Якщо при першому включенні телефона Nokia 2720 Flip обраний режим спеціальних можливостей, то активується кнопка екстреного виклику. Якщо такий режим не обраний, кнопка має функцію Google Aсистета.

5Акумулятор має обмежену кількість циклів заряджання, ємність акумулятора знижується з часом. Зрештою акумулятор доведеться замінити.