Nokia 6.1

Nokia 6.1 на Android One

Телефон, якому ви можете довіряти

Придбати зараз

Апаратне забезпечення

Універсальна сила

Дізнатися більше
Дізнатися більше
Дізнатися більше

ПЗ

Android™ 10 доступна для завантаження

Окрім спрощених налаштувань конфіденційності, швидшого написання відповідей та комплексних вдосконалень, завдяки яким використання пристрою стає простішим, Android 10 постачається з безліччю нових функцій, що допоможуть отримувати максимум користі від смартфона Nokia.

  • Темна тема
  • Розумні відповіді

Android для бізнесу

Ваш знак якості

Android для бізнесу — гнучка і безпечна платформа, що допомогає організаціям використовувати всі інноваційні можливості смартфонів на Android. Всі девайси, що увійшли до програми Android для бізнесу, ретельно перевірені компанією Google, щоб переконатися у чіткій відповідності вимогам.

Оптика ZEISS — ексклюзивно для Nokia

Аудіо

Чистий звук без шумів

Дізнатися більше
Дізнатися більше
Дізнатися більше

Аудіо

Чистий звук без шумів

Записуйте звук у найвищій якості. Використовуючи два мікрофони, новий Nokia 6 записує просторовий звук високої точності для кожного запису.

Дизайн

Надзвичайно міцний

У процесі виготовлення звичайний брусок алюмінію перетворюється на цільний і міцний корпус смартфона, який ви можете без вагань брати із собою куди завгодно. Новий Nokia 6 здатен подолати будь-які труднощі.

Nokia 6.1

Телефон, на який можна покластися. Потужний процесор у складі мобільної платформи Qualcomm® Snapdragon™ 630. Основна камера 16 Мпікс з об’єктивом ZEISS і ширококутна камера 8 Мпікс для селфі. Яскравий контрастний дисплей Full-HD з діагоналлю 5,5", на якому будь-який вміст виглядає краще. Найновіша операційна система Android Oreo без зайвих додатків, але з передовими функціями безпеки і найкращими сервісами Google.

5799 грн

У випадку покупки смартфонів через сайти інших магазинів, ціни можуть відрізнятися. Пропоновані моделі смартфонів можуть відрізнятися за об'ємом пам'яті, кольором та іншими параметрами.
Усі характеристики
Усі характеристики
Усі характеристики

Зареєструватися

Отримуйте наші останні новини одними із перших.

Google, Android, Android One та інші торгові марки є власністю Google LLC. Oreo є торговою маркою групи Mondelez International, Inc. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі специфікації, характеристики та інші надані відомості про продукт можуть бути змінені без попередження. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Попередньо встановлена операційна система та програми займають значну частину пам’яті.

2Nokia 6 Dual SIM має гібридний слот для другої SIM-картки або картки MicroSD.

3Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.

4Google Фото пропонує безкоштовне безлімітне сховище для високоякісних фотографій. Потрібен акаунт Google та з’єднання з інтернет.

5Якщо поставляється з Android Oreo / Android 9 Pie, що можна оновити до Android 10. Зверніть увагу, що можуть бути витрачені додаткові мобільні дані.

*За результатами дослідження, проведеного у 2020 році компанією Counterpoint Research.

Shopping bag with items Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global External link Facebook Instagram LinkedIn YouTube Twitter Location