Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Durability Touch controls Display 2.8 inches 2.8 Game Play

Nokia 6310

Вдосконалена версія легендарної моделі серії Originals із новими можливостями та деякими улюбленими відомими функціями.

Колір
Варіанти
16 MB оперативна пам'ять , 8 MB Внутрішня пам’ять , Подівійна SIM-картка
  • ТТТ
  • Vodafone
  • Rozetka
  • Eldorado
  • Brain
  • ITBox

Nokia 6310

Новий Nokia 6310 — це вдосконалена версія легендарної моделі серії Originals із новими сучасними характеристиками — великий заокруглений екран, покращена зручність читання та перегляду, а також безліч класичних функцій, які ви знаєте і любите: бездротове FM-радіо, вражаючий акумулятор, що може працювати тижнями без підзарядки, і культова гра "Змійка". Телефон має міцний корпус, здатний витримати будь-які труднощі повсякденного життя. Nokia 6310 — це добре знайомий телефон із вдосконаленими функціями та характеристиками для сучасного ритму життя.

Усі характеристики

Класичний дизайн

Знайомий вигляд телефона та відчуття на дотик завдяки міцному корпусу з полікарбонату

Спеціальні можливості

Будь-хто зможе зручно користуватися телефоном завдяки візуально збільшеному за розмірами меню та можливості збільшення шрифтів

Бачити зміст ще чіткіше

Оснащений заокругленим екраном із діагоналлю 2,8” для ще більш чітких зображень

Розваги

Ставте рекорди у грі "Змійка" та насолоджуйтесь FM-радіо без гарнітури

Легенда

Сучасна класика з оновленнями

У новому Nokia 6310 була використана легендарна конструкція оригінальної моделі, а модифікацію 2021 року було оновлено та доповнено багатьма новими характеристиками, включаючи збільшені кнопки і меню, радіо та багато іншого.

Спеціальні можливості

Знайомий та простий у використанні

Дні, коли вам доводилося прижмурюватися, дивлячись в телефон, пройшли — Nokia 6310 оснащений новим збільшеним меню і більшим шрифтом для забезпечення ще кращої читабельності.

Режим спеціальних можливостей може автоматично налаштовуватися на відображення одного значка, ще більше збільшувати розмір шрифту та підвищувати гучність до максимуму, і все це на телефоні, який ви давно знаєте та любите.

Дизайн

Розроблений для сучасного життя

Оберіть колір відповідно до своєї особистості. Nokia 6310 представлений у багатьох неповторних відтінках, включаючи темно-зелений, чорний та жовтий. Корпус телефона виготовлений з полікарбонату, тому він досить надійний для повсякденного використання.

Дисплей

Чіткіше відображення змісту на екрані

Nokia 6310 оснащений заокругленим екраном з діагоналлю 2,8”, на якому зручніше переглядати веб-сторінки та можна бачити усе ще більш чіткіше.

Розваги

Багато розваг та ігор

Nokia 6310 — телефон, що допомагає не лише залишатися на зв'язку, його можна також використовувати і для розваг у вільний час На ньому передвстановлена класична гра "Змійка", а також бездротове FM-радіо, тому ви зможете насолоджуватися музикою, дізнаватися новини спорту та світу, і для цього не потрібна гарнітура.

Не пропустіть! Зареєструйтесь і серед перших отримуйте новини та пропозиції щодо телефонів Nokia.

HMD Global Oy має ексклюзивну ліцензію на виробництво телефонів і планшетів під брендом Nokia. Nokia — зареєстрована торгова марка Корпорації Nokia. Пропозиції можуть відрізнятися в залежності від країни. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі технічні характеристики, функції та інша інформація про пристрій можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Усі зображення служать тільки для цілей ілюстрації.