Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail OfferPrivacy tip Error Hexagon External link Facebook Instagram YouTube Twitter Battery Display 6.5 inches 6.5 Camera Face unlock Arrow right

Nokia G10

Смартфони
Nokia G10

Знімайте всі важливі родинні події та діліться ними коли завгодно завдяки великому дисплею та акумулятора.

Колір

Nokia G10

Аби родинне життя тривало, потрібна енергія. Багато енергії. На щастя, Nokia G10 має те, що вам потрібно: одного заряду акумулятора вистачає не на декілька годин, а на декілька днів. Великий дисплей зачарує ваших дітей протягом усієї подорожі, а завдяки потрійній основній камері, яка гарантує зйомку високої якості, ви завжди зафіксуєте особливі моменти, коли б вони не трапилися. Додайте до цього останню версію Android™ 11, 2 роки оновлення програмного забезпечення та 3 роки апдейтів системи безпеки, і ви отримаєте телефон, який справді витримає випробування часом.

Усі характеристики

Акумулятор, що працює на базі штучного інтелекту

Часу роботи акумулятора вистачає на всі вихідні.

Покращена яскравість 6.5” дисплею

Великий дисплей, що захоплює своєю яскравістю, змусить забути вас про все інше.

Потрійна камера з AI-режимами зйомки

Знімайте всі особливі сімейні моменти у будь-якому ракурсі.

Безпечний доступ

Для миттєвого розблокування достатньо одного погляду або дотику.

Добре відомий бренд, що буде поруч щодня

Переглянути зараз

Акумулятор, що працює на базі штучного інтелекту, з місткістю 5050mAh

Розраховуйте на телефон цілодобово

Секрет щастя — це... час роботи акумулятора. Як тільки мобільний телефон вимикається – ви маєте безліч пропущених дзвінків, і це не може не дратувати. Тому смартфон Nokia G10 має акумулятор, заряду якого вистачає до 3-х днів¹.

Регулярні оновлення системи безпеки

Безпека, яка з часом продовжує вдосконалюватися

Завдяки регулярним щомісячним оновленням системи безпеки протягом 3-х років ваші файли, відео, фотографії та дані завжди залишатимуться під надійним захистом.

Android™ 11

Програмне забезпечення, яке з часом удосконалюється

Хочете встигати відповідати в усіх чатах? З Android 11 ви можете переглядати свої розмови, керувати ними та відповідати на повідомлення відразу з декількох месенджерів — і це все в одному місці. А завдяки оновленню програмного забезпечення наступні 2 роки у вас гарантовано будуть найновіші функції. Це як отримати смартфон із майбутнього вже сьогодні.

Покращена яскравість 6.5” дисплею

Великий дисплей для дозвілля всієї сім'ї

Nokia G10 з великим дисплеєм та підвищеною яскравістю дає можливість насолоджуватися улюбленими фільмами, телепрограмами та додатками навіть при інтенсивному денному світлі.

Потрійна камера з AI-режимами зйомки

Закарбуйте родинне життя в повній мірі

Сімейний час проходить весело та інколи неймовірно швидко. Але зі смартфоном Nokia G10 та потрійною камерою ви завжди готові зафіксувати ці особливі моменти — від шкільних вистав до сімейних свят та інших подій.

Дизайн

Надійна конструкція

Скандинавський дизайн, відомий своєю мінімалістичністю та лаконічною естетикою. Саме це ви отримуєте завдяки найсучаснішим технологіям, які вдало поєднано в легкому, тонкому і міцному корпусі — у двох унікальних скандинавських кольорах: графітовому і пурпуровому.

Ідентифікація за геометрією обличчя

Розпізнавання обличчям. Безпека всієї сім'ї.

Завдяки сканеру відбитків пальців, розташованому на кнопці живлення, та функції розпізнавання обличчя ви можете миттєво розблокувати телефон – здивуйте своїх дітей такими суперсилами.

Любіть, довіряйте, обирайте

У Фінляндії підхід до життя та щастя простий — обирайте ті речі, які ви любите і яким довіряєте. Застосовуючи цю філософію до дизайну телефонів, ми створюємо надійні пристрої на кожен день, які витримають випробування часом. Останні моделі смартфонів Nokia не є винятком. Завдяки інноваційним функціям, довговічності, постійним оновленням П3 та систем безпеки ви зможете із задоволенням користуватися ними багато років.

Усе, що ви хотіли почути, та навіть більше

Усі відомі та улюблені вами треки і подкасти, а також мільйони тих, які ви ще не відкрили для себе. На смартфонах Nokia тепер передвстановлено Spotify — найпопулярніший у світі сервіс потокового аудіо. Це означає, що від найвідоміших пісень видатних світових виконавців вас відділяє лише кілька натискань на екрані. Готові щотижня слухати Spotify?

Дізнайтеся більше

Не пропустіть! Зареєструйтесь і серед перших отримуйте новини та пропозиції щодо телефонів Nokia.

HMD Global Oy має ексклюзивну ліцензію на виробництво телефонів та планшетів під брендом Nokia. Nokia — зареєстрована торгова марка Корпорації Nokia. Android, Google та інші знаки й логотипи — товарні знаки Google LLC. Пропозиції можуть відрізнятися в залежності від країни. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі технічні характеристики, функції та інша інформація про пристрій можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Усі зображення служать тільки для цілей ілюстрації.

1Перевірка роботи акумулятора компанією HMD Global полягала у тестуванні пристрою протягом 3-х днів в умовах реального життя. Тестування відбувалося шляхом активного використання пристрою з новим акумулятором протягом 5 годин на день. Приклади користування: ігри, відеостримінг, дзвінки, надсилання SMS, пошук і перегляд інформації, а також користування додатками (спілкування у соціальних мережах, читання новин, керування інтерфейсом користувача та прослуховування музики). Випробування проводилося у нормальних умовах користування пристроєм в освітленому приміщенні. У нічний час пристрій знаходився в режимі очікування.

2 Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.