Центр допомоги

Коли на мій телефон надійде останнє оновлення системи безпеки?

HMD Global постачає нові оновлення системи безпеки для вашого смартфона з ОС Android у найкоротший термін. Але є декілька факторів, які впливають на те, коли ви фактично отримаєте ці оновлення. Ці фактори включають модель пристрою, регіон, місцеположення, дозволи оператора та оголошення про випуск місячного оновлення системи безпеки Google. Оновлення системи безпеки іноді інтегровані у нові версії з виправленими помилками (Maintenance Release). Зверніть увагу, що дати випуску нових версій, перелічених на сторінці  https://www.nokia.com/en_int/phones/security-updates  , відносяться до версій, які повністю готові для використання на перших затверджених ринках. У загальному випадку може пройти декілька днів до того, як усі користувачі отримають нову версію на затверджених ринках.

Користувачам нагадують, що нові версії з оновленнями системи безпеки та виправленням помилок необхідно встановити якомога раніше, щоб забезпечити безперебійну роботу системи Android.

Це було для вас корисним?

Зверніться до служби підтримки

Навчальні відеоуроки

Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global External link Facebook Instagram YouTube Twitter