Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Коли на мій телефон надійде останнє оновлення системи безпеки?

Skip to main content
Підтримка

Теми довідки

Cервісний центрПристрій
Як безпечно очистити та продезінфікувати ваш телефон Nokia?
Програмне забезпечення та оновлення

Коли на мій телефон надійде останнє оновлення системи безпеки?

HMD Global постачає нові оновлення системи безпеки для вашого смартфона з ОС Android у найкоротший термін. Але є декілька факторів, які впливають на те, коли ви фактично отримаєте ці оновлення. Ці фактори включають модель пристрою, регіон, місцеположення, дозволи оператора та оголошення про випуск місячного оновлення системи безпеки Google. Оновлення системи безпеки іноді інтегровані у нові версії з виправленими помилками (Maintenance Release). Зверніть увагу, що дати випуску нових версій, перелічених на сторінці  https://www.nokia.com/en_int/phones/security-updates  , відносяться до версій, які повністю готові для використання на перших затверджених ринках. У загальному випадку може пройти декілька днів до того, як усі користувачі отримають нову версію на затверджених ринках.

Користувачам нагадують, що нові версії з оновленнями системи безпеки та виправленням помилок необхідно встановити якомога раніше, щоб забезпечити безперебійну роботу системи Android.

Це було для вас корисним?