Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Durability Touch controls Display 2.8 inches 2.8 Game Play

Nokia 6310

Przejdź do treści głównej

Nokia 6310

W nowym telefonie Nokia 6310 wykorzystano kultowy kształt oryginalnego modelu i unowocześniono go przez wprowadzenie kilku atrakcyjnych nowości, takich jak duży zakrzywiony ekran, lepsza czytelność i ułatwienia dostępu, oraz szeregu znanych i lubianych klasycznych funkcji i elementów: bezprzewodowego radia FM, imponującej baterii o żywotności rzędu tygodni, a także klasycznej gry Snake. Wszystko to jest zamknięte w wytrzymałej obudowie, która sprawdza się w warunkach codziennego użytkowania. Nokia 6310 to znajomy telefon na miarę nowoczesnego świata.

Pełne dane techniczne

Klasyczne wzornictwo

Znajomy wygląd i styl w wytrzymałej obudowie z poliwęglanu

Ułatwienia dostępu

Łatwa obsługa dla każdego dzięki powiększonym menu i większym wariantom czcionek

Zobacz wyraźniej

Wyraźny, zakrzywiony wyświetlacz o przekątnej 2,8 cala

Rozrywka

Poprawiaj swoje rekordy w Snake'u lub słuchaj bezprzewodowego radia FM

Powrót ikony

Ikona

Nowoczesny klasyk w nowej odsłonie

W nowym telefonie Nokia 6310 wykorzystano kultowy kształt oryginalnego modelu Nokia 6310, który unowocześniono na miarę wyzwań 2021 roku, wprowadzając szereg nowych cech i funkcji, w tym większe przyciski, powiększone menu, radio i nie tylko.

Ułatwienia dostępu

Znajomy i łatwy w obsłudze

Koniec z mrużeniem oczu przy wpatrywaniu się w ekran telefonu – Nokia 6310 udostępnia nowe, powiększone menu i większe warianty czcionek, zapewniając jeszcze lepszą czytelność.

Tryb ułatwień dostępu może automatycznie przełączyć telefon na widok z jedną ikoną, dodatkowo zwiększyć rozmiar czcionki i ustawić maksymalny poziom głośności – a wszystko to w ramach konfiguracji, którą użytkownik najprawdopodobniej już zna i lubi.

Wzornictwo

Zaprojektowany z myślą o codzienności

Dopasuj kolorystykę do swojej osobowości. Telefon Nokia 6310 jest dostępny w kilku standardowych wersjach kolorystycznych: ciemnozielonej, czarnej i żółtej. Zawiera też wytrzymałą obudowę z poliwęglanu, dzięki której dobrze znosi warunki codziennego użytkowania.

Ekran

Zobacz wyraźniej

Nokia 6310 ma zakrzywiony ekran o przekątnej 2,8 cala, dzięki któremu wszystkie przeglądane materiały widać jeszcze wyraźniej.

Zabawa

Dla fanów rozrywki i gier

Telefon Nokia 6310 nie tylko ułatwia kontakty z innymi, ale także pomaga się zrelaksować. Udostępnia klasyczną grę Snake oraz bezprzewodowe radio FM, dzięki czemu możesz słuchać muzyki, najnowszych informacji lub audycji sportowych – bez korzystania z zestawu słuchawkowego.

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.