Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Error Hexagon Phone with notch Durability Touch controls Display 2.8 inches 2.8 Game Play

Nokia 6310

Kultowa sylwetka oryginalnego klasyka ze wspaniałymi nowościami i garścią starszych ulubionych funkcji.

Kolor
Opcje
16 MB pamięci RAM, 8 MB Pamięć wewnętrzna, Dual SIM

Nokia 6310

W nowym telefonie Nokia 6310 wykorzystano kultowy kształt oryginalnego modelu i unowocześniono go przez wprowadzenie kilku atrakcyjnych nowości, takich jak duży zakrzywiony ekran, lepsza czytelność i ułatwienia dostępu, oraz szeregu znanych i lubianych klasycznych funkcji i elementów: bezprzewodowego radia FM, imponującej baterii o żywotności rzędu tygodni, a także klasycznej gry Snake. Wszystko to jest zamknięte w wytrzymałej obudowie, która sprawdza się w warunkach codziennego użytkowania. Nokia 6310 to znajomy telefon na miarę nowoczesnego świata.

Pełne dane techniczne

Klasyczne wzornictwo

Znajomy wygląd i styl w wytrzymałej obudowie z poliwęglanu

Ułatwienia dostępu

Łatwa obsługa dla każdego dzięki powiększonym menu i większym wariantom czcionek

Zobacz wyraźniej

Wyraźny, zakrzywiony wyświetlacz o przekątnej 2,8 cala

Rozrywka

Poprawiaj swoje rekordy w Snake'u lub słuchaj bezprzewodowego radia FM

Powrót ikony

Obejrzyj teraz

Ikona

Nowoczesny klasyk w nowej odsłonie

W nowym telefonie Nokia 6310 wykorzystano kultowy kształt oryginalnego modelu Nokia 6310, który unowocześniono na miarę wyzwań 2021 roku, wprowadzając szereg nowych cech i funkcji, w tym większe przyciski, powiększone menu, radio i nie tylko.

Ułatwienia dostępu

Znajomy i łatwy w obsłudze

Koniec z mrużeniem oczu przy wpatrywaniu się w ekran telefonu – Nokia 6310 udostępnia nowe, powiększone menu i większe warianty czcionek, zapewniając jeszcze lepszą czytelność.

Tryb ułatwień dostępu może automatycznie przełączyć telefon na widok z jedną ikoną, dodatkowo zwiększyć rozmiar czcionki i ustawić maksymalny poziom głośności – a wszystko to w ramach konfiguracji, którą użytkownik najprawdopodobniej już zna i lubi.

Wzornictwo

Zaprojektowany z myślą o codzienności

Dopasuj kolorystykę do swojej osobowości. Telefon Nokia 6310 jest dostępny w kilku standardowych wersjach kolorystycznych: ciemnozielonej, czarnej i żółtej. Zawiera też wytrzymałą obudowę z poliwęglanu, dzięki której dobrze znosi warunki codziennego użytkowania.

Ekran

Zobacz wyraźniej

Nokia 6310 ma zakrzywiony ekran o przekątnej 2,8 cala, dzięki któremu wszystkie przeglądane materiały widać jeszcze wyraźniej.

Zabawa

Dla fanów rozrywki i gier

Telefon Nokia 6310 nie tylko ułatwia kontakty z innymi, ale także pomaga się zrelaksować. Udostępnia klasyczną grę Snake oraz bezprzewodowe radio FM, dzięki czemu możesz słuchać muzyki, najnowszych informacji lub audycji sportowych – bez korzystania z zestawu słuchawkowego.

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

HMD Global Oy jest wyłącznym licencjobiorcą marki Nokia dla telefonów i tabletów. Nokia jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Nokia Corporation. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia mają charakter wyłącznie ilustracyjny.