Why Android and Nokia make the perfect match

S láskou z Finska

Android™, který se neustále zlepšuje

Podrobnosti

Náš příběh

S láskou z Finska.

Náš příběh

S láskou z Finska.

Náš příběh začíná ve Finsku. Právě tam se telefony Nokia navrhují tak, aby byly odolné a stylové a obstály ve zkoušce času – stejně jako naše verze systému Android.

Každá linie je přesně načrtnutá a všechno zbytečné se odstraní – stejně jako u naší verze systému Android.

Žádné zbytečnosti. Žádný bloatware. Jen čistý systém, který zůstává bezpečný a časem se zlepšuje – a to platí pro všechny telefony Nokia v naší řadě. Jednoduché.

Ryzí systém Android

Méně někdy znamená víc. Mnohem, mnohem víc.

Ryzí systém Android

Méně někdy znamená víc. Mnohem, mnohem víc.

V našem každodenním životě existují maličkosti, které nás brzdí: dopravní provoz, počasí nebo obchod, ve kterém jste se zapomněli stavit. Takže když se na něco zeptáte svého telefonu, to poslední, co potřebujete, je, aby vás zpomalil ještě víc.

Nepřidáváme bloatware, který vybíjí baterii. Nepřidáváme žádné zbytečné funkce a aplikace, které zahlcují procesor. Chytré telefony Nokia využívají systém Android. Jsou bez zbytečných funkcí a zároveň se vším potřebným. Nic, co nechcete, nic, co vám bude překážet.

aktualizace a upgrady

A je čím dál lepší

aktualizace a upgrady

A je čím dál lepší

Po vybalení je váš telefon Nokia špičkou ve své třídě. A hádejte, jak na tom bude o pár let později. Pořád špičkou ve své třídě. Je to díky měsíčním aktualizacím zabezpečení po dobu celých tří let.

Jestli už přemýšlíte o další verzi systému Android, nebojte se – my také. Po dobu dvou let bude váš telefon Nokia dostávat upgrady, které mu zajistí nejnovější a nejlepší verzi Androidu včetně všech nových funkcí od Googlu, které budou její součástí. Nikoho tedy nepřekvapí, až uplyne rok nebo dva a vy budete pořád mluvit o svém „novém“ telefonu.

Android 9 Pie

Síla umělé inteligence

S chytrým telefonem Nokia, který běží v systému Android 9 Pie, poznáte sílu umělé inteligence naplno. Čím víc ho budete používat, tím lepší bude. S funkcemi adaptivní baterie a adaptivního jasu se telefon učí vaše preference, takže je jeho používání snazší a vydrží delší dobu.

Telefony Nokia a Google One

Google One – v ceně na 3 měsíce¹

Nedostatek místa se stává minulostí. Díky členství ve službě Google One získáte 100 GB cloudového úložiště pro Disk Google, Gmail a Fotky Google a dále automatické zálohování fotek, kontaktů a dalších informací z mobilu. Navíc můžete svůj plán sdílet s rodinou a zjednodušit tak ukládání pro všechny. To vše na 3 měsíce s vybranými chytrými telefony Nokia

* Podle studie Counterpoint Research z roku 2020.

Shopping bag with items Facebook Google Warning Arrow upward HMD Global Location External link small Facebook Instagram LinkedIn YouTube Twitter