Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Display 5.8 inches 5.8 Design Processor Camera Play Arrow right

Nokia 5.1 Plus

Photos? Videos? Games? It's all covered.

Colour
Options
3 GB Ram , 32 GB Internal storage , dual-sim

Nokia 5.1 Plus

Na velkém 5.8" HD+ displeji s poměrem stran 19:9 vás sledování videí uchvátí. Vytříbený design s důrazem na detaily. S 13MP zadním fotoaparátem a 8MP předním fotoaparátem budete fotit jako profesionál. Asistenční technologie s umělou inteligencí vyzdvihne vaše fotky na jinou úroveň díky rozostření bokeh a portrétovému nasvícení.

Kompletní specifikace

Displej

5.8" HD+ screen with 19:9 aspect ratio and edge-to-edge design

Design

Premium look and feel with 2.5D curved glass and high-gloss finish

Hardware

More power to your apps and games with the octa-core processor

Fotoaparát

13 MP rear camera with depth sensor plus Bokeh and Beautify effects

Navržená tak, aby sklízela ovace. Vyrobená tak, aby fungovala bezchybně.

Přehrát

Obrazovka

Blíž k akci

Ať už sledujete film, nebo máte videohovor s přáteli, díky 5.8" HD+ displeji s poměrem stran 19:9 budete mít pocit, jako byste seděli u velké obrazovky. Displej až ke kraji využívá každého milimetru, abyste toho mohli vidět víc.

  • 5,8’’ HD+ displej
  • 19:9 poměr

Design

Vyšperkovaný k dokonalosti

Vysoký lesk

pro zářivý vzhled

2.5D zaoblené sklo

na obou stranách

Neskutečný displej až k okrajům

Hardware

Více energie. Více zábavy.

Máme tu něco pro náročnější fanoušky mobilních her a seriálové nadšence. Osmijádrový procesor v srdci telefonu Nokia 5.1 Plus je v současnosti nejmodernějším čipem od společnosti MediaTek. S optimalizovanou spotřebou energie bude váš únik k televizním seriálům nebo hrám ještě o kousek delší.

  • 32 GB1 ROM
  • 3 GB RAM

Víc než jen fotoaparát

Dokonalé okamžiky si žádají stejně dokonalé fotky. K nim vám dopomůže 13MP hlavní fotoaparát a 8MP přední fotoaparát. Přepínejte mezi poměry stran a funkcemi snímání, upravujte parametry různých režimů a pohrajte si s efekty jako bokeh a zkrášlení. Aplikace fotoaparátu má integrovanou funkci Google Lens™ a umožňuje pohyblivé fotky, takže objevovat a zachycovat okolní svět novými a kreativními způsoby je teď snazší než kdy dřív.

  • 13 MP fotoaparát se snímačem hloubky
  • Funkce Google Lens a pohyblivé fotky

Software

Android™ 10 je k dispozici ke stažení

Snadné nastavení ochrany osobních údajů, rychlejší psaní odpovědí a všestranná vylepšení, díky kterým bude používání telefonu přirozenější. Android 10 přichází s hromadou nových funkcí, které vám pomohou váš chytrý telefon Nokia využít na maximum.

  • Tmavý motiv
  • Chytrá odpověď
Zjistěte více o systému Android 10

Studie Counterpoint

Už druhým rokem je jedničkou v žebříčku důvěryhodnosti*

„Nokia vede v žebříčku důvěryhodnosti na základě softwaru, bezpečnostních aktualizací a výrobní kvality“

Díky poskytování měsíčních bezpečnostních aktualizací po dobu 3 let a nových verzí softwaru Android™ po dobu 2 let jsou telefony Nokia opět na vrcholu žebříčku důvěryhodnosti Counterpoint Research 2020. A díky testování zařízení, které překonává průměr v oboru, máme proti jiným smačkám smartphonů náskok i v kvalitě. Podrobnosti si můžete přečíst ve studii.

logo-Counterpoint-black-180px

Přečtěte si studii

Nenechte si nic ujít. Zaregistrujte se a buďte první, kdo dostane nejnovější informace a nabídky telefonů Nokia.

1 Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.

2 Volné úložiště o vysoké kvalitě vyžaduje účet Google a připojení k internetu.

3 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a její kapacita se časem snižuje. Může se stát, že nakonec budete muset baterii vyměnit.

4 Zařízení dodané se systémem Android Oreo / Android 9 Pie lze upgradovat na Android 10. Může to ale spotřebovat další mobilní data.