Nokia 5.1 Plus

‌‌

Nokia 5.1 Plus

Navržená tak, aby sklízela ovace. Vyrobená tak, aby fungovala bezchybně.

Registrace

Obrazovka

Blíž k akci

Podrobnosti
Podrobnosti
Podrobnosti

Design

Vyšperkovaný k dokonalosti

Hardware

Více energie. Více zábavy.

Podrobnosti
Podrobnosti
Podrobnosti

Fotoaparát

Víc než jen fotoaparát

Podrobnosti
Podrobnosti
Podrobnosti

Software

Android™ 10 je k dispozici ke stažení

Snadné nastavení ochrany osobních údajů, rychlejší psaní odpovědí a všestranná vylepšení, díky kterým bude používání telefonu přirozenější. Android 10 přichází s hromadou nových funkcí, které vám pomohou váš chytrý telefon Nokia využít na maximum.

  • Tmavý motiv
  • Chytrá odpověď

Studie Counterpoint

Telefony Nokia se umístily na prvním místě za aktualizace softwaru a zabezpečení

Chytré telefony Nokia se prodávají se 2 lety softwarových upgradů a 3 lety měsíčních aktualizací zabezpečení. Tento slib dodržujeme a díky tomu jsme se umístili před ostatními značkami chytrých telefonů v oblasti aktualizací softwaru a zabezpečení. Nahlédněte do studie od Counterpoint a zjistěte více.

Nokia 5.1 Plus

Na velkém 5.8" HD+ displeji s poměrem stran 19:9 vás sledování videí uchvátí. Vytříbený design s důrazem na detaily. S 13MP zadním fotoaparátem a 8MP předním fotoaparátem budete fotit jako profesionál. Asistenční technologie s umělou inteligencí vyzdvihne vaše fotky na jinou úroveň díky rozostření bokeh a portrétovému nasvícení.

Registrace
Kompletní specifikace
Kompletní specifikace
Kompletní specifikace

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

Google a Android jsou obchodní značky Google LLC; Oreo je obchodní značka skupiny Mondelez International, Inc. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Nabídky se mohou lišit. Ověřte místní dostupnost. Obrázky jsou pouze ilustrativní.

1 Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.

2 Volné úložiště o vysoké kvalitě vyžaduje účet Google a připojení k internetu.

3 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a její kapacita se časem snižuje. Může se stát, že nakonec budete muset baterii vyměnit.

4 Zařízení dodané se systémem Android Oreo / Android 9 Pie lze upgradovat na Android 10. Může to ale spotřebovat další mobilní data.

(