Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Play Durability 4G 4G Battery Keypad

Nokia 800 Tough

Skip to main content

Ať je slunce, nebo déšť, plískanice, nebo sníh, telefon Nokia 800 Tough to s vámi zvládne i v těch nejtěžších podmínkách.

Enlarge Černá Nokia 800 Tough  from Front and Back
Enlarge Černá Nokia 800 Tough  from Front
Enlarge Černá Nokia 800 Tough  from Back
Enlarge Černá Nokia 800 Tough  from Back
Enlarge Černá Nokia 800 Tough  from Front and Back
Enlarge Černá Nokia 800 Tough  from Front
Enlarge Černá Nokia 800 Tough  from Back
Enlarge Černá Nokia 800 Tough  from Front and Back
BarvaČerná

Model

Duální SIM karta

Chci upozornit

Upozornit mě, až bude Nokia 800 Tough k dispozici ke koupi

Zadejte dole svůj e-mail a my vám dáme vědět, až bude produkt k dispozici.

Opravdu odolný telefon

Nokia 800 Tough

Robustní telefon Nokia 800 Tough obstojí i v náročných podmínkách¹. Dodává se s baterií s dlouhou životností, připojením k internetu 4G LTE a také se všemi nezbytnými funkcemi: s fotoaparátem, svítilnou a podporou aplikací od Map Google až po WhatsApp.

Kompletní specifikace

Odolnost

Odolný proti vodě a prachu s krytím IP68, s ochranou proti pádu a kompatibilní se standardem MIL-STD-810G¹.

4G

Předinstalovaný Facebook a WhatsApp. Funkce Wi-Fi hotspotu.

baterie

Až 43 dní v pohotovostním režimu na jedno nabití.

Tlačítka

Silně pogumovaná, robustní tlačítka ke snadnému použití při nošení rukavic.

Odolnost

Vodotěsný, prachotěsný a s ochranou proti pádu

Telefon Nokia 800 Tough se stupněm krytí IP68 je navržen tak, aby odolal pádu, prachu, písku, vodě, a dokonce i extrémním teplotám 1 . Cílová destinace: kam se vám zlíbí.

Vodotěsný

Vydrží víc než pár kapek

Telefon Nokia 800 Tough byl navržený tak, aby odolal extrémní vlhkosti. Proto vydrží ponoření do vody až do 1,5 metru po dobu 30 minut – je to dokonalý telefon, ať jdete kamkoli.

Odolný proti prachu

Hlíny a písku se nebojí

Prach? Písek? Žádný problém. Telefon Nokia 800 Tough poskytuje ochranu proti všem nečistotám. Telefon si můžete vzít s sebou kamkoli, kde budete pracovat nebo sportovat.

Ochrana proti pádu

Odolný při pádu na beton

Telefon Nokia 800 Tough má ochranu před pádem na nejtvrdší povrch, jako je beton, z výšky až 1,8 metru1 .

Odolnost proti vlhkosti

Vyzraje na živly

Telefon Nokia 800 Tough je kompatibilní s vojenským standardem MIL-STD-810G, vůči kterému ho i testujeme. Díky tomu odolá drsnému počasí i náročným podmínkám a teplotám od -20 °C do +55 °C1 .

Základní příslušenství

Stihněte práci včas díky 4G

S většími tlačítky, protiskluzovým povrchem, předinstalovanými aplikacemi a sítí 4G LTE vás telefon Nokia 800 Tough vybaví vším potřebným. Dokonalý telefon, který můžete používat i při tvrdé práci.

Velká tlačítka

Větší tlačítka. Pohodlnější používání.

Odolná pogumovaná tlačítka telefonu Nokia 800 Tough jsou odolná a více plastická, aby se snadno používala i s nasazenými rukavicemi.

WhatsApp, Facebook a další

Zůstaňte v kontaktu

Telefon Nokia 800 Tough přichází s předinstalovanými aplikacemi WhatsApp a Facebook, abyste vždy byli ve spojení s rodinou i prací. Chcete víc aplikací? Jednoduše si je stáhněte z neustále rostoucího obchodu s aplikacemi.

4G LTE

Snadné připojení

Síť 4G LTE vám zajistí internetové připojení v rychlosti, jakou potřebujete. Navíc snadno nastavíte hotspot a nasdílíte Wi-Fi i dalším zařízením, aby měl připojení i váš notebook nebo tablet.

Protiskluzové pouzdro

Nikdy nevypadne

Díky protiskluzovému povrchu a pogumovaným okrajům se telefon Nokia 800 Tough dobře drží a neklouže, takže je nižší i pravděpodobnost, že telefon upustíte.

Baterie a příslušenství

Vynikající baterie. To nejlepší ze základních funkcí.

Svítilna, fotoaparát, reproduktor a další funkce – vše napájené baterií s dlouhou výdrží. Telefon Nokia 800 Tough má veškeré užitečné vybavení. Ve dne ani v noci vás tak nic nezaskočí.

Telefon Nokia 800 Tough vám vždycky kryje záda. Až 43 dní v pohotovostním režimu na jedno nabití – taková je jedna z našich nejdéle fungujících baterií.

Bezpečnostní poutko

Všude s vámi

Toto bezpečnostní poutko je speciálně navržené pro pásek na zápěstí nebo šňůrku na krk, takže můžete telefon Nokia 800 Tough snadno připevnit, kam potřebujete.

Fotoaparát

Zachyťte každé dobrodružství

Díky vestavěné zadní 2megapixelové kameře a LED blesku pro tmavší prostředí je telefon Nokia 800 Tough vyroben tak, aby zaznamenal, co chcete a kdykoli chcete.

Svítilna

Budiž světlo

Posviťte si na každé dobrodružství s telefonem Nokia 800 Tough a jeho speciální svítilnou.

Nokia 800 Tough

Vítěz: iF DESIGN AWARD 2020

Telefon Nokia 800 Tough nedávno získal světově proslulé ocenění za design iF DESIGN AWARD, které uděluje organizace iF International Forum Design GmbH v Hannoveru.

Nenechte si nic ujít. Zaregistrujte se a buďte první, kdo dostane nejnovější informace a nabídky telefonů Nokia.

HMD Global Oy je výhradním držitelem licence na telefony a tablety značky Nokia. Nokia je registrovanou ochrannou známkou společnosti Nokia Corporation. Google, Mapy Google a další ochranné známky a loga jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Qualcomm je ochrannou známkou společnosti Qualcomm Incorporated registrovanou v USA a dalších zemích. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Testováno v laboratorních podmínkách. 3Skutečná dostupnost volání VoLTE HD závisí na službách místních operátorů a poskytovatelů služeb. 4Předinstalovaný software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru. 5Použití FM rádia vyžaduje kompatibilní sluchátka, která se mohou prodávat samostatně. 6Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Může se stát, že nakonec budete muset baterii vyměnit.