Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Heart Longevity Plant Arrow left Play

מניעת פריצות באמצעות Android מאובטח לארגונים

לארגוניםמקום מרכזי אחד לניידות עסקית

המגוון הרחב ביותר בעולם של מכשירי Android Enterprise Recommended. אלה לא רק מכשירים שמציעים ניידות עסקית – אנחנו מספקים גם את האמצעים לשמירה עליהם במצב מוגן, מנוהל ומחובר. בנוסף, אנחנו מספקים את המהימנות המפורסמת של המותג המוביל באירופה בתחום של טלפונים ניידים.

אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר כדי למצוא את הפתרון הטוב ביותר לעסק שלך או כדי לגלות את כל מערך הטלפונים החכמים שלנו לכל סוגי העסקים, כולל עסקים קטנים ובינוניים (SME).

ליצירת קשר איתנולדפדוף בין המוצרים השונים

מס' 1 בדירוג של Techradar Pro

ה-Nokia XR20 הוכתר כטלפון החכם הטוב ביותר לעסקים

ה-Nokia XR20 העוצמתי, עם אישור IP65 לעמידות במים, מארז בתקן צבאי וזכוכית הצג הקשיחה ביותר הקיימת, תוכנן לשרת את העסקים התובעניים ביותר וכולל עדכוני אבטחה למשך ארבע שנים.

ועכשיו, ה-Nokia XR20 בעל חותמת Android Enterprise Recommended הוכתר כטלפון החכם המוביל לשימוש עסקי.

קראו עוד

הטווח הרחב ביותר

Secure smartphones and tablets at every price point

לקבל את ההחלטה הנכונה עבור העסק, בין אם הוא קטן ובין אם הוא בינוני או גדול.

ברכישת כל טלפון חכם של Nokia עם חותמת Android Enterprise Recommended, מקבלים לכל הפחות שדרוגים של תוכנת ה-Android למשך שנתיים ועדכוני אבטחה חודשיים למשך שלוש שנים1. בכמה מהמכשירים אנחנו מציעים גם שירות של תיקון אבטחה רביעי.

ועם המבחר הרחב ביותר בעולם של טלפונים חכמים ושל טאבלטים בעלי חותמת Android Enterprise Recommended, יש לך אפשרות לבחור את המכשיר המתאים ביותר לצרכים של כל משתמש ושל כל סקטור עסקי.

הידעת שעסקים יכולים לקנות עד 10 מכשירים בו-זמנית ולהזדכות על המע"מ?

לדפדוף בין הטלפונים

Nokia XR20: Work-proof and for the long run

ליצירת קשר איתנו

love it

אנו יוצרים חוויות חדשניות, שמתקדמות צעד אחד נוסף, בכל המכשירים שלנו ועם ערך מדהים. אכפת לנו מהעיצוב של כל טלפון – יפה, נצחי, עם אסתטיקה פינית וצבעים סקנדינביים.

trust it

עדכוני אבטחה סדירים במשך כמה שנים לכל הטלפונים של Nokia, בלי קשר למגזר שעבורו יוצרו. למכשירי Nokia יש המיטב של Android בלי תוכנות מנופחות או בלגן שפוגם בחוויית ה-Android הטהורה.

keep it

עמידות עילאית כדי שתוכלו לשמור את הטלפון שלכם בידיכם ומחוץ למזבלה במשך זמן ארוך יותר. הטלפונים של Nokia בנויים לאריכות ימים, ועוברים מבדקים קשוחים יותר מהמקובל בתעשייה. הגנה ארוכה יותר לביטחון רב יותר – 3 שנות עדכוני אבטחה.

ליצירת קשר איתנו

שיפור התפוקה

Nokia T20 – טאבלט שתוכנן להחזיק מעמד

מסך חד 2K בגודל 10.4 אינץ', סוללה לשימוש ממושך וכן אבטחה עדכנית הם רק חלק מהדרכים שבהן Nokia T20 תשפר את הפרודוקטיביות שלנו – במשרד ובשטח.

Nokia T20, שבנוי על מערכת ההפעלה שלנו על טהרת Android, הוא טאבלט ה-Android הראשון שמומלץ לשימוש ארגוני עם שנתיים של עדכוני Android ושלוש שנות עדכוני אבטחה חודשיים.

לפרטים נוספים
Close-up of the camera on the Nokia T20

טאבלט שנוצר לעמידות לאורך זמן

Manage business devices your way

באמצעות HMD Enable Pro, פתרון ה-EMM של HMD, יכולים עובדי ה-IT של החברה לפרוס את הטלפונים החכמים ואת הטאבלטים של Nokia עם האפליקציות והתצורות הנדרשות למשימה של כל משתמש. HMD Enable Pro, שנבנה על בסיס ה-API לניהול של Android, פשוט לשימוש, יעיל וגמיש, מה שמבטיח שהפתרון שאת/ה מקבל/ת יישאר איתך לאורך זמן, כולל היתרונות של היכולות העדכניות ביותר של Android Enterprise, והוא גם עובד עם כל מכשירי Android 9 GMS ואילך.

לפרטים נוספים

Your global IoT data roaming connectivity solution

עם HMD Connect Pro, העסק שלך יכול ליהנות מכיסוי עולמי ומהימן עם גישה ביותר מ־200 יעדים ברחבי העולם. כל הנתונים שלך מנותבים בצורה מאובטחת, ובאמצעות מסוף בקרה יש לך אפשרות לשלוט בכרטיסי ה־SIM בכל מקום בעולם שבו המכשירים המחוברים שלך נמצאים. הפתרון שלנו בנוי על Nokia WING, שכבר נוסה ונבדק עם מיליוני כרטיסי SIM מחוברים ברחבי העולם.

לפרטים נוספים

חבילות ביטוח ואחריות עבור הטלפונים של Nokia

ביטוח הטלפונים של Nokia מספק כיסוי עולמי נגד נזק אקראי, כולל נזקי נוזלים, וביטוח הטלפונים של Nokia פלוס מכסה גם גניבה. ניתן לבחור בין תוכנית לשנה אחת או לשנתיים. זמינה גם אחריות מוארכת לטלפון Nokia,שמרחיבה את אחריות היצרן, ומכסה כשלים מכניים במשך שנה נוספת.

צרו קשר לקבלת הצעה מותאמת אישית שתכסה את צי מכשירי Nokia שבארגון שלכם.

אודות תוכניות ביטוח
Nokia T20 stays secure with regular updates

אבטחה בנייד

לדעת שהעסק שלך בידיים טובות

הטלפונים החכמים הפכו לחלק בלתי נפרד מהאיזון של חיי עבודה/יומיום שלנו, ולכן הכרחי לחשוב על אבטחת המכשירים הניידים והמידע העסקי שמאוחסן בהם ושהם ניגשים אליו. לכן כשמדובר על הטלפונים החכמים העסקיים שלנו, נושא האבטחה נמצא בראש סדר העדיפויות.

כל הטלפונים החכמים והטאבלטים של Nokia עם חותמת Android Enterprise Recommended מגנים על הנתונים של העסק באמצעות אבטחה רב-שכבתית מקיפה. ועם עדכונים חודשיים למשך שלוש שנים1, העסק מוגן מפני איומי הסייבר החדשים שצצים, כיום ובעתיד הרחוק.
להצגת עדכוני האבטחה האחרונים

דעת הקהל

מקרים לדוגמה

המקרה לדוגמה של לוראךLörrach Council in Germany benefiting from secure mobile communications with Nokia 7.2 and Nokia 8.3 5G

לפרטים נוספים

המקרה לדוגמה של LumiraDxהאצת אבחון נגיף הקורונה עם ניהול יעיל קישוריות IoT (האינטרנט של הדברים)

לפרטים נוספים

In-tech GmbH case studyWi-Fi Calling on Nokia 4.2 and Nokia 5.1 Plus improves connectivity at in-tech

לפרטים נוספים

CCS insight studyAndroid-Powered Nokia Smartphones: New contenders in the enterprise mobile device market

לפרטים נוספים

Isle of Wight Council case studyThe Isle of Wight Council secures 650 Nokia 5.3 smartphones

לפרטים נוספים

Vessel case studyVessel engages HMD Connect Pro to revolutionise Patient Data Management

לפרטים נוספים

NokiaNokia smartphones exceed Nokia’s own exacting standards

לפרטים נוספים

SAPSAP runs on Nokia smartphones

לפרטים נוספים

MukavaSecurity to protect your most sensitive data

לפרטים נוספים

Accon avmAccon avm uses Nokia smartphones for secure FMI enterprise communications

לפרטים נוספים

YBSYBS transforms with Nokia smartphones

לפרטים נוספים

EnBWHow Nokia phones became the preferred smartphones of EnBW

לפרטים נוספים

קיימוּתנבנה במטרה להגן על הנתונים שלך גם בעתיד

מאז 2017 אנחנו משקיעים מאמצים רבים באסטרטגיית הקיימות שלנו, והמאמץ משתלם. ב־2021 זכינו במדליית זהב מסוכנות EcoVadis לדירוג קיימות עסקית, הוקרה שניתנת רק לששת האחוזים המובילים של עסקים בענף שלנו המחויבים לקיימות. אבל יש עוד עבודה.

קיימות וזכויות אדם

ליצירת קשר איתנו

השאירו הודעה, וניצור איתכם קשר

For consumer Nokia phone support, please visit nokia.com/phones/support

Choose Android Enterprise Recommended Nokia smartphones for your employees and business, and enjoy better security, manageability and reliability from a European brand you can trust. Your personal data will be processed according to HMD Global's Privacy Policy.

אנחנו מודים לך על ההתעניינות בטלפונים החכמים של Nokia לעסקים. חבר בצוות שלנו ייצור איתך קשר בקרוב.

Android,‏ Google וסימנים וסמלים קשורים אחרים הם סימנים מסחריים של Google LLC‏. הצעה זו עשויה להופיע בגרסאות שונות. יש לבדוק זמינות מקומית. כל המפרטים, התכונות ופרטי מוצר אחרים כפופים לשינויים ללא הודעה מוקדמת. כל התמונות הן להמחשה בלבד.

1השדרוגים לתוכנה של Android למשך שנתיים ועדכוני האבטחה החודשיים למשך שלוש שנים נספרים מתחילת המכירות העולמיות.