Nokia 7.2

Nokia 7.2

Go and create

הרשמה

מסך צבע

וידאו HDR. ללא יוצא מן הכלל.

עם צג PureDisplay, הזמין אך ורק בטלפונים החכמים של Nokia, מובטחת לך חוויית צפייה חדה במיוחד. כל הסרטונים שבהם תבחר לצפות יעברו המרה בזמן-אמת לטווח דינמי גבוה (HDR) היוצר בהירות. ועם מסך בגודל 6.3 אינץ' ובאיכות Full HD+‎, תוכל פשוט להישען אחורה, להתרגע וליהנות מחוויית הצפייה.

לפרטים נוספים
לפרטים נוספים
לפרטים נוספים

סוללה

יותר אנרגיה. פחות טעינה.

הודות למעבד העוצמתי, Qualcomm® Snapdragon™ 660, ולמערכת ההפעלה העדכנית ביותר, Android™ 9 Pie, ניתן להשתמש במכשיר במשך יומיים שלמים ללא טעינה.1 בנוסף, Nokia 7.2 כולל סוללה, שמתאימה את עצמה בסיוע בינה מלאכותית ומתעדפת את חיי הסוללה בהתאם לאפליקציות המשמשות אותך בתדירות הגבוהה ביותר.

עיצוב

אסתטיקה לפני הכול

Nokia 7.2 משלב עיצוב מדויק עם חומרים איכותיים, בהרמוניה מושלמת ובהשראת העיצוב הפיני. מכשיר בעיצוב על-זמני שנועד לא רק להיראות מצוין, אלא גם להיות עמיד בדרישות היום יום ובפגעי הזמן.

לפרטים נוספים

Nokia 7.2

זוכה במקום של כבוד באירוע הענקת הפרסים של CES לשנת 2020

הפרס ניתן בקטגוריה של מכשירים ואביזרים ניידים הודות למאפיינים החדשניים של המכשיר, לעיצוב האסתטי ולאיכויות ההנדסיות שלו.

המחקר של Counterpoint

הטלפונים של Nokia מדורגים במקום הראשון בעדכוני תוכנה ובאבטחה

הטלפונים החכמים של Nokia מגיעים עם שדרוגי תוכנה למשך שנתיים ועדכוני אבטחה חודשיים למשך 3 שנים. פירוש הדבר שאנחנו בראש הדירוג בכל הנוגע לעדכוני התוכנה והאבטחה, ומובילים בו, לפני מותגים אחרים של טלפונים חכמים. קרא את המחקר של Counterpoint לקבלת פרטים נוספים.

Google Assistant

קבל את העזרה הנחוצה לך, בכל מקום

עם לחצן Google Assistant‏2, תוכל לעמוד בכל מחויבויות החיים האינטנסיביים שלך. שאל אותו שאלות, ראה מה לוח הזמנים שלך ואפילו עמעם את האורות בעזרתו. העוזר לומד ומתאים את עצמו ככל שתשתמש בו יותר לביצוע משימות ביומיום, כך שתוכל להספיק יותר בפחות פעולות עם הטלפון.

לפרטים נוספים

Google Assistant איתך בכל מקום עם 'מצב סביבתי'

ביצוע משימות רבות יותר ללא שימוש בידיים

עם 'מצב סביבתי' של Google Assistant, אפשר לבדוק את מזג האוויר, לראות אילו משימות ממתינות לך ולשלוט בהפעלת מוזיקה ומכשירים בבית החכם שלך אפילו מבלי לגעת במסך הטלפון. הפוך את הטלפון למסגרת דיגיטלית לתמונות, אפילו בזמן שהטלפון נטען.

Google One

הפק תועלת רבה יותר מ-Google עם Google One

עם רכישת Nokia 7.2, תקבל גרסת ניסיון של חברות ב-Google One‎ ל-3 חודשים עם 100GB (בשווי ₪8.00/לחודש)3. כחבר Google One, תקבל: שטח אחסון של 100GB בענן לשירותי Google Drive,‏ Gmail ו-Google Photos, גיבוי אוטומטי לטלפון וגישה למומחים של Google – והכל בתוכנית משפחתית וניתנת לשיתוף.

תכונות

Nokia 7.2

תן ביטוי לצלם שבך עם Nokia 7.2. צלם תמונות מדהימות, צפה בכל הסרטונים שלך באיכות HDR ונצל את יכולות המכשיר במשך יומיים שלמים ללא טעינה¹. וזה עוד לא הכול: כל התכונות פועלות בצורה חלקה הודות לתוכנת Android 9 Pie – כך שבדיוק כשאתה חושב שאין יותר טוב מהמכשיר שלך, הוא רק הולך ומשתפר.

מצלמות

מצלמות

תצורת מצלמה משולשת כולל מצלמה ראשית של 48 מגה-פיקסל ועדשת ZEISS Optics.

צג

צג

מסך PureDisplay בגודל 6.3 אינץ' ובאיכות Full HD+‎. המרה ל-HDR בזמן אמת.

סוללה

סוללה

מעבד Qualcomm® Snapdragon™ 660 חסכוני באנרגיה וסוללה שמתאימה את עצמה בסיוע בינה מלאכותית.

עיצוב

עיצוב

ציפוי רב-שכבתי מספק גימור מטאלי חלק. גב המכשיר עשוי זכוכית סאטן מפזרת אור.

מפרט מלא

Nokia 7.2

עכשיו זמין לרכישה

המחירים עשויים להשתנות, בהתאם למשווק ולמפרטי המוצר, למשל כמות הזיכרון. כשותפה של Amazon‏, HMD Global מרוויחה מרכישות העומדות בתנאים.

רשום אותי

קבלו מאיתנו את המידע העדכני ביותר, לפני כולם.

Google‏, Android וסימנים קשורים אחרים הם סימנים מסחריים של Google LLC. aptX הוא סימן מסחרי של חברת Qualcomm Technologies International, Ltd.‎, הרשום בארה"ב ובמדינות אחרות. Qualcomm הוא סימן מסחרי של חברת Qualcomm Incorporated, הרשום בארה"ב ובמדינות אחרות. USB Type-C™‎ ו-USB-C™‎ הם סימנים מסחריים של USB Implementers Forum. הצעה זו עשויה להופיע בווריאציות שונות. יש לבדוק זמינות מקומית. כל המפרטים, התכונות ופרטי מוצר אחרים כפופים לשינויים ללא הודעה מוקדמת. כל התמונות הן להמחשה בלבד.

1בדיקות הפעולה של הסוללה במשך יומיים רצופים בוצעו על-ידי HMD Global בתנאי שימוש אמתיים. הבדיקה כללה שימוש פעיל במכשיר במשך 5 שעות בכל יום באמצעות סוללה חדשה. השימוש כלל פעולות כגון משחקים, סרטונים, שיחות, שליחת הודעות sms, גלישה ושימוש באפליקציות (למשל רשתות חברתיות, אתרי חדשות, ניווט ומוזיקה). הבדיקה התנהלה עם הגדרות מכשיר רגילות בתנאי תאורת פנים. בלילה המכשיר הועבר למצב המתנה. משך חיי הסוללה משתנה משמעותית בהתאם להגדרות, אופן השימוש וגורמים נוספים.

2Google Assistant זמין בשפות ובשווקים נבחרים. במקומות שבהם Google Assistant אינו זמין, Google Search מחליף אותו. ניתן לבדוק זמינות בכתובת https://support.google.com/assistant.

3בכפוף לתנאי השימוש.

4 תוכנות מערכת ואפליקציות מותקנות מראש צורכות שטח ניכר של זיכרון.

5מחזורי הטעינה של הסוללה מוגבלים והקיבולת שלה יורדת עם הזמן. ייתכן שבשלב מסוים יהיה צורך להחליף את הסוללה.