Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Error Hexagon Phone with notch Processor Display 6.39 inches 6.39 Battery Camera Play Arrow right

Nokia 3.4

Możliwość strumieniowania, serialowych maratonów oraz pracy na maksa.

Kolor
Opcje
3 GB pamięci RAM, 32 GB Pamięć wewnętrzna, Dual SIM
Brak

Ten produkt może dostarczamy w ciągu 48 godzin przy zamówieniu w dzień roboczy.

Ceny mogą zależeć od sklepu i od danych technicznych produktu, takich jak pojemność pamięci. Jako uczestnik programu Amazon Associates firma HMD Global zarabia na kwalifikujących się transakcjach zakupu.

Nokia 3.4

Nokia 3.4 – więcej możliwości, więcej mocy. Strumieniowanie, serialowe maratony i praca na maksa z ekranem HD+ o przekątnej 6,39 cala, na którym jest jeszcze więcej miejsca Bez obaw, nie padnie - umożliwia dwa dni pracy na baterii. 1Idealne ujęcia dzięki potężnemu potrójnemu aparatowi wspomaganemu sztuczną inteligencją, z trybem portretowym, trybem nocnym oraz ultraszerokokątnym obiektywem. Nokia 3.4 to styl i trwałość w jednym, a do tego łatwy dostęp przy użyciu odcisku palca. Nie wspominając już o obietnicy firmy Nokia związanej z systemem Android One – zawsze na topie dzięki wieloletnim aktualizacjom zabezpieczeń i uaktualnieniom oprogramowania. Co oznacza, że telefon daje więcej i dłużej.
Pełne dane techniczne

Zasilanie

Lepsze wykorzystanie urządzenia dzięki najnowszej platformie mobilnej.

Wyświetlacz

Zyskaj więcej dzięki niesamowitemu wyświetlaczowi HD+ o przekątnej 6,39 cala rozszerzającemu Twoją przestrzeń.

bateria

Więcej działania, a mniej ładowania dzięki dwudniowej żywotności baterii1.

Aparat

Idealne ujęcia dzięki potężnemu potrójnemu aparatowi wspomaganemu sztuczną inteligencją oraz elastycznym trybom fotografowania.

Więcej telefonu, więcej mocy

Obejrzyj teraz

Ekran HD+ o przekątnej 6,39 cala

Dłuższe seanse

Strumieniowanie, serialowe maratony oraz praca na maksa z ekranem HD+ o przekątnej 6,39 cala. Potęgujący wrażenia wyświetlacz z dziurką, która nie zabiera miejsca na ekranie.

Qualcomm® Snapdragon™ 460

Moc we własnych rękach

Najnowsza platforma mobilna Qualcomm® Snapdragon™ to przeskok na wyższy poziom i nawet o 70% wyższa wydajność w porównaniu z poprzednimi generacjami.

Dwudniowy czas pracy na baterii¹

Pokłady energii

Bateria zapewnia dwa dni szybkiego działania i więcej czasu na pracę oraz zabawę1. Technologia Adaptive Battery nadaje priorytet najczęściej używanym aplikacjom, dzięki czemu można dalej robić swoje.

Wzornictwo

Silne fińskie korzenie

Ładny wygląd. Solidne wykonanie. Doskonała przyczepność i piękne skandynawskie wykończenie w żywych kolorach – obudowa 3D z nanoteksturą dobrze leży w dłoni. Do tego wytrzymała konstrukcja z metalowym szkieletem wewnętrznym.

Fotki z turbodoładowaniem

Zawodowe zdjęcia z efektami tła i edycją w orientacji portretowej – nawet w trybie selfie. W trybie nocnym zdjęcie uda się przy słabym świetle, a do tego wszystko zmieści się w kadrze dzięki ultraszerokokątnemu aparatowi 5 MPix.

Family Link

Family Link

Wskazywanie dzieciom kierunków podczas nauki, zabawy i poznawania świata. Ustalanie granic dotyczących treści i czasu przed ekranem oraz sprawdzanie aktywności w aplikacjach przy użyciu Family Link.

Badanie firmy Counterpoint

Drugi rok na 1. pozycji w rankingu zaufania⁵

„Nokia liderem rankingu zaufania na podstawie ocen oprogramowania, aktualizacji zabezpieczeń i jakości wykonania”

Dzięki zapewnianym przez okres 3 lat comiesięcznym aktualizacjom zabezpieczeń i dostarczanym przez 2 lata uaktualnieniom systemu Android™ smartfony Nokia ponownie trafiły na szczyt rankingu zaufania opracowanego przez firmę Counterpoint Research, tym razem za rok 2020. Ponadto nasze standardy testowania urządzeń, przewyższające przeciętne kryteria branżowe, pozwoliły nam wyprzedzić inne marki smartfonów pod względem jakości wykonania. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z raportem z badań.

logo-Counterpoint-black-180px
Przeczytaj raport z badania

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

*Przy zamówieniu w weekend, święto lub po godzinie 13.00 w ostatni dzień roboczy tygodnia, zamówienie będzie wysłane w kolejnym dniu roboczym. Darmowa dostawa przy zamówieniu o wartości 649 złotych minimum. Ze względu na trudności wynikające z pandemii covid-19 możliwe są pewne opóźnienia, jednak większość dostaw jest realizowana na czas.

Google, Android i inne powiązane znaki są znakami towarowymi firmy Google LLC. aptX jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Technologies International, Ltd., zarejestrowanym w USA i innych krajach. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. USB Type-C™ i USB-C™ są znakami towarowymi USB Implementers Forum. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

1Bateria została poddana przez firmę HMD Global dwudniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez 5 godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano do gier, strumieniowych transmisji wideo, rozmów telefonicznych, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, aktualności, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test został przeprowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiono w trybie uśpienia. Żywotność baterii w znacznym stopniu zależy od ustawień, sposobu użytkowania i innych czynników. 2Usługa Google Assistant jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych wersjach językowych. W przypadku braku dostępności zastępuje ją usługa Google Search. Dostępność można sprawdzić na stronie https://support.google.com/assistant. 3 Liczba cykli ładowania baterii jest ograniczona, a pojemność baterii zmniejsza się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić. 4 Preinstalowane oprogramowanie oraz aplikacje systemowe zajmują dużo miejsca w pamięci