Nokia 3.4

Nokia 3.4

Więcej telefonu, więcej mocy

Kup teraz

Qualcomm® Snapdragon™ 460

Moc we własnych rękach

Najnowsza platforma mobilna Qualcomm® Snapdragon™ to przeskok na wyższy poziom i nawet o 70% wyższa wydajność w porównaniu z poprzednimi generacjami.

Ekran HD+ o przekątnej 6,39 cala

Dłuższe seanse

Strumieniowanie, serialowe maratony oraz praca na maksa z ekranem HD+ o przekątnej 6,39 cala. Potęgujący wrażenia wyświetlacz z dziurką, która nie zabiera miejsca na ekranie.

Dwudniowy czas pracy na baterii¹

Pokłady energii

Bateria zapewnia dwa dni szybkiego działania i więcej czasu na pracę oraz zabawę1. Technologia Adaptive Battery nadaje priorytet najczęściej używanym aplikacjom, dzięki czemu można dalej robić swoje.

Aparat

Fotki z turbodoładowaniem

Zawodowe zdjęcia z efektami tła i edycją w orientacji portretowej – nawet w trybie selfie. W trybie nocnym zdjęcie uda się przy słabym świetle, a do tego wszystko zmieści się w kadrze dzięki ultraszerokokątnemu aparatowi 5 MPix.

Wzornictwo

Silne fińskie korzenie

Ładny wygląd. Solidne wykonanie. Doskonała przyczepność i piękne skandynawskie wykończenie w żywych kolorach – obudowa 3D z nanoteksturą dobrze leży w dłoni. Do tego wytrzymała konstrukcja z metalowym szkieletem wewnętrznym.

Family Link

Family Link

Wskazywanie dzieciom kierunków podczas nauki, zabawy i poznawania świata. Ustalanie granic dotyczących treści i czasu przed ekranem oraz sprawdzanie aktywności w aplikacjach przy użyciu Family Link.

Funkcje

Nokia 3.4

Nokia 3.4 – więcej możliwości, więcej mocy. Strumieniowanie, serialowe maratony i praca na maksa z ekranem HD+ o przekątnej 6,39 cala, na którym jest jeszcze więcej miejsca Bez obaw, nie padnie - umożliwia dwa dni pracy na baterii. 1Idealne ujęcia dzięki potężnemu potrójnemu aparatowi wspomaganemu sztuczną inteligencją, z trybem portretowym, trybem nocnym oraz ultraszerokokątnym obiektywem. Nokia 3.4 to styl i trwałość w jednym, a do tego łatwy dostęp przy użyciu odcisku palca. Nie wspominając już o obietnicy firmy Nokia związanej z systemem Android One – zawsze na topie dzięki wieloletnim aktualizacjom zabezpieczeń i uaktualnieniom oprogramowania. Co oznacza, że telefon daje więcej i dłużej.

Zasilanie

Zasilanie

Lepsze wykorzystanie urządzenia dzięki najnowszej platformie mobilnej.

Wyświetlacz

Wyświetlacz

Zyskaj więcej dzięki niesamowitemu wyświetlaczowi HD+ o przekątnej 6,39 cala rozszerzającemu Twoją przestrzeń.

bateria

bateria

Więcej działania, a mniej ładowania dzięki dwudniowej żywotności baterii1.

Aparat

Aparat

Idealne ujęcia dzięki potężnemu potrójnemu aparatowi wspomaganemu sztuczną inteligencją oraz elastycznym trybom fotografowania.

Pełne dane techniczne

Nokia 3.4

Już w sprzedaży

Ceny mogą zależeć od sklepu i od danych technicznych produktu, takich jak wielkość pamięci. Jako uczestnik programu Amazon Associates firma HMD Global zarabia na kwalifikujących się transakcjach zakupu.

Zarejestruj mnie

Bądź wśród pierwszych osób, które otrzymują nasze najświeższe informacje.

Google, Android i inne powiązane znaki są znakami towarowymi firmy Google LLC. aptX jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Technologies International, Ltd., zarejestrowanym w USA i innych krajach. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. USB Type-C™ i USB-C™ są znakami towarowymi USB Implementers Forum. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

1Bateria została poddana przez firmę HMD Global dwudniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez 5 godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano do gier, strumieniowych transmisji wideo, rozmów telefonicznych, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, aktualności, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test został przeprowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiono w trybie uśpienia. Żywotność baterii w znacznym stopniu zależy od ustawień, sposobu użytkowania i innych czynników.

2Usługa Google Assistant jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych wersjach językowych. W przypadku braku dostępności zastępuje ją usługa Google Search. Dostępność można sprawdzić na stronie https://support.google.com/assistant.

3 Liczba cykli ładowania baterii jest ograniczona, a pojemność baterii zmniejsza się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.

4 Preinstalowane oprogramowanie oraz aplikacje systemowe zajmują dużo miejsca w pamięci

Images are for illustrative purposes only