Nokia 5.1

‌‌

Nokia 5.1

Ponadczasowa klasyka w nowym wydaniu

Zarejestruj się

Wzornictwo

Wykonanie klasy Premium

Android™ 9 Pie

Oszczędność czasu i wydłużenie żywotności baterii dzięki systemowi Android 9 Pie

System Android 9 Pie uwalnia moc sztucznej inteligencji, zwiększając możliwości smartfona Nokia 5.1. Telefon przystosowuje się do Ciebie i Twojego sposobu użytkowania, stopniowo poznając Twoje preferencje i z biegiem czasu doskonaląc swoje funkcjonowanie, dzięki czemu wszystko działa płynniej przez dłuższy czas.

  • Adaptacyjna bateria
  • Intuicyjny interfejs użytkownika oparty na gestach

Ekran

Większy ekran, wyższa rozdzielczość

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

Ekran

Większy ekran, wyższa rozdzielczość

Telefonu Nokia 5.1 z dużym wyświetlaczem Full HD+ 5,5 cala i ekranem o proporcjach 18:9 sprawdza się idealnie, gdy oglądasz filmy, przeglądasz Internet lub grasz. Wyższa rozdzielczość zapewnia wyraźniejszy i większy obraz.

Aparaty

Grupowe selfie jeszcze nigdy nie było tak łatwe

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

Aparaty

Grupowe selfie jeszcze nigdy nie było tak łatwe

Model Nokia 5.1 wyposażono w autofokus działający na zasadzie detekcji fazy. Dzięki temu funkcja autofokus działa jeszcze szybciej i bardziej niezawodnie, a Ty możesz uchwycić nawet najdrobniejsze detale. Przedni aparat 8 Mpix z szerokim kątem widzenia (84,6) pozwoli Ci uchwycić wszystkich znajomych na jednym ujęciu.

  • Aparat tylny 16 Mpix
  • Aparat przedni 8 Mpix

Sprzęt

Dostosowana wydajność

Procesor Octa-Core 2,0 GHz w Nokia 5.1 pozwala na płynną pracę, gdy wysyłasz wiadomości, przeglądasz Internet, grasz lub przełączasz się między tymi trzema funkcjami. Możesz także dostosować według potrzeb rozmiar pamięci, pamięci RAM i karty MicroSD.

  • 2/3 GB pamięci RAM
  • 16/32 GB pamięci

Oprogramowanie

Najlepsze, co oferuje Android

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

Oprogramowanie

Najlepsze, co oferuje Android

Nokia 5.1 jest wyposażony w system Android One z oprogramowaniem firmy Google. Korzystaj wyłącznie z funkcji, które Cię interesują, dzięki prostemu interfejsowi i szeregowi dobranych, wstępnie zainstalowanych aplikacji oraz nielimitowanemu przechowywaniu wysokiej jakości zdjęć2w usłudze Zdjęcia Google. Regularne uaktualnienia bezpieczeństwa i dwa lata ulepszeń systemu operacyjnego oznaczają, że Nokia 5.1 z systemem Android One pozostaje bezpieczny i zapewnia użytkownikom dostęp do najnowszych innowacji firmy Google, takich jak Asystent Google, z myślą o którym telefon jest zoptymalizowany.

Badanie firmy Counterpoint

Telefony Nokia na 1. miejscu pod względem aktualizacji oprogramowania i zabezpieczeń

Smartfony Nokia otrzymują aktualizacje oprogramowania przez 2 lata oraz comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez 3 lata. Dzięki realizacji tego zobowiązania cieszymy się najwyższą pozycją pod względem aktualizacji oprogramowania oraz zabezpieczeń, wyprzedzając inne marki smartfonów. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w raporcie z badania firmy Counterpoint.

Pełna specjalizacja
Pełna specjalizacja
Pełna specjalizacja

Google, Android, Android One i inne są znakami towarowymi Google LLC. Oreo jest znakiem towarowym grupy Mondelez International, Inc. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci. 2 Zdjęcia Google to usługa umożliwiająca bezpłatne przechowywanie nieograniczonej liczby zdjęć wysokiej jakości. Do korzystania z niej wystarczy konto Google i dostęp do Internetu. 3 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić. 4Testy przeprowadzone w warunkach laboratoryjnych, bez aplikacji działających w tle. 5W przypadku dostarczenia z systemem Android Oreo możliwość wykonania uaktualnienia do systemu Android 9 Pie. Uwaga: może to spowodować dodatkowe użycie danych komórkowych