Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail OfferPrivacy tip Error Hexagon External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Battery Display 6.5 inches 6.5 Camera Face unlock Arrow right

Nokia G10

Smartfony
Nokia G10

Uwieczniaj rodzinne wspomnienia i dziel się nimi, korzystając z dużego ekranu i pojemnej baterii.

629,00 zł
Kolor
Model
3 GB pamięci RAM, 32 GB Pamięć zewnętrzna, Dual SIM
Produkt w magazynie, gotowy do wysyłki

Nokia G10

Aby przetrwać w rodzinie, potrzebujesz energii – i to dużo. Na szczęście jest telefon Nokia G10, którego bateria działa bez doładowywania przez dni, a nie godziny. Duży ekran zajmie uwagę dzieci przez całą podróż, a potrójny aparat tylny z udoskonalonymi funkcjami fotograficznymi pomoże uwiecznić każdą wyjątkową chwilę – niezależnie od tego, kiedy się ona wydarzy. Jeśli dodasz do tego najnowszy system Android™ 11, uaktualnienia oprogramowania przez dwa lata i aktualizacje zabezpieczeń przez trzy lata, otrzymasz telefon, który z powodzeniem przetrwa próbę czasu.

Pełne dane techniczne

Bateria wspomagana przez sztuczną inteligencję

Czerp energię z baterii, która wystarczy na cały weekend.

Powiększony ekran 6,5 cala

Zatrać się na dużym i jasnym ekranie, który skutecznie przykuwa uwagę.

Potrójny aparat z trybami sztucznej inteligencji

Uwieczniaj wyjątkowe rodzinne chwile z dowolnej perspektywy.

Bezpieczny dostęp

Natychmiastowe odblokowywanie – wystarczy spojrzeć lub dotknąć.

Zawsze w drodze – z marką, którą dobrze znasz

Obejrzyj teraz

Bateria 5050 mAh wspomagana przez sztuczną inteligencję²

Niezawodny przez całą dobę

Sekret szczęścia tkwi w... żywotności baterii. Gdy telefon padnie, nie ma kontaktu, za to są dąsy i napady złości. Dlatego Nokia G10 zawiera baterię, której można używać nawet przez 3 dni bez doładowywania¹.

Regularne aktualizacje zabezpieczeń

Coraz lepsze zabezpieczenia

Dostępne przez trzy lata regularne, comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń sprawiają, że Twoje pliki, filmy, zdjęcia i dane są zawsze bezpieczne.

Android™ 11

Oprogramowanie, które wciąż staje się lepsze

Chcesz zawsze wiedzieć, kto co powiedział i w którym momencie? System Android 11 pozwala przeglądać, prowadzić i kontrolować rozmowy w wielu aplikacjach do przesyłania wiadomości – a wszystko to w jednym miejscu. Ponadto dwuletni okres aktualizacji oprogramowania zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji. To tak, jakby już dziś mieć telefon przyszłości.

Powiększony ekran 6,5 cala

Rozrywka na ekranie o dużym, rodzinnym rozmiarze

Duży ekran telefonu Nokia G10 jest wyposażony w funkcję wzmocnienia jasności, dzięki której każdy użytkownik może oglądać ulubione filmy i programy telewizyjne oraz korzystać z ulubionych aplikacji nawet w jaskrawym świetle dziennym.

Potrójny aparat z trybami sztucznej inteligencji

Uwieczniaj życie rodziny

Czas spędzany w gronie rodziny to mieszanka radości, szaleństwa i zawrotnego czasem tempa. Ale mając telefon Nokia G10 i jego potrójny aparat, możesz zawsze uwieczniać wyjątkowe chwile – niezależnie od tego, czy chodzi o szkolne przedstawienia, uroczystości rodzinne czy cokolwiek innego.

Wzornictwo

Trwałość w standardzie

Nordyckie wzornictwo słynie z minimalizmu i elegancji. Te same cechy reprezentuje najnowocześniejsza technologia umieszczona w lekkiej, smukłej i trwałej obudowie, dostępnej w dwóch wyjątkowych kolorach – nocy i zmierzchu – zainspirowanych skandynawskimi klimatami.

Odblokowywanie twarzą

Odblokowuj telefon spojrzeniem. Dbaj o bezpieczeństwo rodziny.

Dzięki bocznemu czytnikowi linii papilarnych i funkcji rozpoznawania twarzy możesz błyskawicznie odblokować telefon – dowodząc raz na zawsze, że rodzice naprawdę dysponują supermocami.

love it, trust it, keep it

W Finlandii kierujemy się zasadą: trzymaj się tego, co kochasz i czemu ufasz. Stosując tę zasadę w odniesieniu do telefonu, uzyskujemy przedmiot, który towarzyszy nam na co dzień i przetrwa próbę czasu. Najnowsza gama telefonów Nokia nie jest wyjątkiem. Dzięki innowacyjnym funkcjom, trwałym kompilacjom oraz ciągłym aktualizacjom oprogramowania i zabezpieczeń będą one służyć przez długi, długi czas.

Zwiększ bezpieczeństwo dzięki ExpressVPN

Nieistotne, czy korzystasz z sieci WiFi czy z danych komórkowych, ExpressVPN wprowadza dodatkową warstwę zabezpieczeń do połączenia internetowego, chroniąc Twoje dane przed nieuprawnionym dostępem. Skorzystaj z 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej ExpressVPN, dostępnej wyłącznie na wybranych telefonach Nokia. Bez zobowiązań i podawania metody płatności – wszystko gotowe w mniej niż minutę.

Dowiedz się więcej

Wszystko, co chcesz usłyszeć i jeszcze więcej

Wszystkie utwory i audycje internetowe, które znasz i cenisz – oraz miliony czekające na odkrycie. Smartfony Nokia mają teraz wstępnie zainstalowaną aplikację Spotify, najpopularniejszą na świecie usługę strumieniowego przesyłania dźwięku. Tylko kilka dotknięć dzieli Cię od najpopularniejszych piosenek największych artystów świata. Odtwarzaj co tydzień na Spotify.

Dowiedz się więcej

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

HMD Global Oy jest wyłącznym licencjobiorcą marki Nokia dla telefonów i tabletów. Nokia jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Nokia Corporation. Android, Google oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia mają charakter wyłącznie ilustracyjny.

1 Bateria została poddana przez firmę HMD Global trzydniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez pięć godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano np. do gier, strumieniowych transmisji wideo, rozmów telefonicznych, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, aktualności, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test był prowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiano w trybie uśpienia.

2 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.