Why Android and Nokia make the perfect match

Finlandiya'dan sevgilerle

Her gün daha iyiye giden Android™

Hikayemiz

Finlandiya'dan sevgilerle.

Hikayemiz

Finlandiya'dan sevgilerle.

Hikayemiz Finlandiya'da başlıyor. Nokia telefonlar orada stille ve zamana meydan okuyan dayanıklılıkla tasarlanır – tıpkı Android sürümümüz gibi.

Her kenar hassasiyetle tasarlanır; gereksiz her şey çıkarılır – tıpkı Android sürümümüz gibi.

Karışıklık yoktur. Aşırı bellek harcayan uygulamalar yoktur. Sadece güvenli kalan ve zamanla daha da iyileşen saf bir deneyim vardır – ve bu ürün yelpazemizdeki bütün Nokia akıllı telefonlar için geçerlidir. Basit.

Saf Android

Bazen, daha az daha iyidir. Çok daha fazla.

Saf Android

Bazen, daha az daha iyidir. Çok daha fazla.

Günlük hayatımızda bizi engelleyen küçük şeyler vardır: trafik, hava durumu, uğramayı unuttuğunuz mağaza. Cevaplar almak için telefonunuza döndüğünüzde de son ihtiyaç duyduğunuz şey sizi yavaşlatacak bir cihazdır.

Aşırı bellek kullanarak pilinizi boşa harcayan uygulamalar eklemeyiz. İşlemci gücünü sömüren karışıklıklar eklemeyiz. Nokia akıllı telefonlar Android ile gelir. Saf, eksiksiz Android. İstemediğiniz, size engel olacak hiçbir şey yoktur.

güncellemeler ve yükseltmeler

ve telefonunuz her gün daha iyiye gider.

güncellemeler ve yükseltmeler

ve telefonunuz her gün daha iyiye gider.

Nokia akıllı telefonunuz daha kutudan çıktığında performansının zirvesindedir. Birkaç yıl kullanıldıktan sonra nasıl olur? Hâlâ performansının zirvesinde. Çünkü tam üç yıl boyunca aylık güvenlik güncellemeleri yayınlarız.

Şimdiden Android'in bir sonraki sürümünü düşünüyorsanız, dert etmeyin – biz de sizin için düşünüyoruz. İki yıl boyunca Nokia akıllı telefonunuz onu en yeni ve en iyi Android işletim sistemi sürümünde tutan platform güncellemelerini ve beraberinde gelen yeni Google özelliklerini alacak. Yani bir ya da iki yıl geçmesine rağmen hâlâ akıllı telefonunuz "yeni" kalıyorsa şaşırmayın.

Android 9 Pie

Yapay zekanın gücü.

Android 9 Pie çalıştıran Nokia akıllı telefonunuzla yapay zekanın gücü gerçek anlamda açığa çıkar. Ne kadar çok kullanırsanız o kadar iyi olur. Uyarlanabilir Pil ve Uyarlanabilir Parlaklık gibi özelliklerle tercihlerinizi öğrenir ve işlerin daha uzun süre daha pürüzsüz ilerlemesine yardımcı olur.

1Şartlar geçerlidir.