Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Play Arrow right

Why Android and Nokia make the perfect match

Finlandiya'dan sevgilerle

Her gün daha iyiye giden Android™

Hikayemiz

Finlandiya'dan sevgilerle.

Hikayemiz Finlandiya'da başlıyor. Nokia telefonlar orada stille ve zamana meydan okuyan dayanıklılıkla tasarlanır – tıpkı Android sürümümüz gibi.

Her kenar hassasiyetle tasarlanır; gereksiz her şey çıkarılır – tıpkı Android sürümümüz gibi.

Karışıklık yoktur. Aşırı bellek harcayan uygulamalar yoktur. Sadece güvenli kalan ve zamanla daha da iyileşen saf bir deneyim vardır – ve bu ürün yelpazemizdeki bütün Nokia akıllı telefonlar için geçerlidir. Basit.

A Nokia smartphone with Google apps

Saf Android

Bazen, daha az daha iyidir. Çok daha fazla.

Günlük hayatımızda bizi engelleyen küçük şeyler vardır: trafik, hava durumu, uğramayı unuttuğunuz mağaza. Cevaplar almak için telefonunuza döndüğünüzde de son ihtiyaç duyduğunuz şey sizi yavaşlatacak bir cihazdır.

Aşırı bellek kullanarak pilinizi boşa harcayan uygulamalar eklemeyiz. İşlemci gücünü sömüren karışıklıklar eklemeyiz. Nokia akıllı telefonlar Android ile gelir. Saf, eksiksiz Android. İstemediğiniz, size engel olacak hiçbir şey yoktur.

Android 10

İleriye doğru bir adım daha

Gizliliğinizi kontrol etmek daha kolay. Cevaplar daha hızlı yazılır. Sadece telefonunuzu kullanmak bile daha doğal gelir. Android 10, Karanlık tema ve Smart Reply gibi yeni özelliklerin yanı sıra gizlilik kontrollerinde ve Hareket Navigasyonunda iyileştirmelerle geliyor. Android 10'un Nokia akıllı telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardım etme yollarını keşfedin.

Android 10 hakkında daha fazla bilgi edinin

Counterpoint çalışması

Güven sıralamasında iki yıldır 1 numara*

"Nokia Yazılım, Güvenlik Güncellemeleri ve Yapı Kalitesine Dayalı Güven Sıralamasında lider konumda"

3 yıl boyunca aylık güvenlik güncellemeleri ve 2 yıl boyunca Android™ yazılım yükseltmeleri sayesinde, Nokia akıllı telefonlar 2020 Counterpoint Research güven sıralamasında tekrar bir numara. Ayrıca, sektör ortalaması üstündeki cihaz testleri sayesinde yapı kalitesi bakımından da diğer akıllı telefon markalarının önündeyiz. Daha fazla bilgi edinmek için araştırmaya göz atın.

logo-Counterpoint-black-180px
Çalışmayı okuyun

Google One

Google One, 3 aylığına dahil¹

Depolama yerinin tükenmesi artık geçmişte kaldı. Bir Google One üyeliğiyle, Google Drive, Gmail ve Google Photos çapında 100 GB bulut depolaması ve fotoğrafların, kişilerin ve daha fazlası için otomatik telefon yedeklemesi alacaksın. Artı, planınızı ailenizle paylaşabilir ve herkes için depolamayı basitleştirebilirsiniz. Seçilmiş Nokia akıllı telefonlarla 3 aylığına bunların tümü dahildir

Google One hakkında daha fazla bilgi edinin
1Şartlar geçerlidir.
* Counterpoint Research tarafından yürütülen 2020 tarihli araştırmaya göre.