nokia android10-logo

Android™ 10 içeren Nokia telefonlar

Gizlilik, güvenlik, kullanım kolaylığı ve dijital rahatlık – Android'in son sürümü olan Android 10, hepsinde bir adım daha ileri gidiyor.

Özellikler

Bir sonraki yenilik dalgasına hoş geldiniz

İşletim sistemi çapında sayısız yeni özellik ve değişiklik içeren Android 10, kesinlikle Nokia akıllı telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

Daha fazla bilgi edinin
Daha fazla bilgi edinin
Daha fazla bilgi edinin

Yazılım

Nokia telefonları, yazılım güncellemeleri ve güvenlikte birinci sırada

Nokia akıllı telefonlar sürekli gelişir. 2 yıl yazılım güncellemesi ve 3 yıl aylık güvenlik güncellemesi vardır. Bu sözümüzü tutmak, yazılım güncellemeleri ve güvenlik açısından en üst sırada olmamızı sağlar ve bizi herkesin önüne geçirir. Daha fazla bilgi edinmek için Counterpoint'in çalışmasını inceleyin.

Çalışmayı okuyunÇalışmayı okuyunÇalışmayı okuyun

Sound Amplifier

Farkı duyun

Sound Amplifier sayesinde konuşmayı ve sesi biraz daha net duyun1. Bu özellik, kulaklık kullanırken sesi tercihlerinize göre artırarak, filtreleyerek ve ince ayar yaparak iyileştirmeye yardımcı olur.

Dijital Refah

Mükemmel dengeyi yakalayın

Kendiniz ve aileniz için sağlıklı dijital alışkanlıklar oluşturun. Family Link ebeveyn denetimleri doğrudan telefonunuzun ayarlarına entegre edilmiştir; site ve uygulama zamanlayıcıları ise size kendi dijital dengeniz üzerinde daha fazla kontrol verir.

Özellikleri keşfedin
Özellikleri keşfedin

1 Sound Amplifier özelliklerine erişim, Google LLC tarafından Google Play Store üzerinden yayınlanan Sound Amplifier uygulamasının elle indirilmesini gerektirebilir. Uygulamayı indirmek için Google hesabı ve internet bağlantısı gereklidir. Mobil veri kullanımı ek ücrete tabi olabileceğinden, indirme sırasında kablosuz ağ bağlantısı önerilir.

Android, Google ve diğer ilgili markalar ve logolar Google LLC'nin ticari markalarıdır.

Teklifler çeşitlilik gösterebilir Ülkenizde bulunurluğunu kontrol ediniz. Sağlanan bütün özellikler, nitelikler ve diğer ürün bilgileri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Bütün resimler sadece tanımlama amaçlıdır.