‌‌

Android Enterprise Recommended

Güvence mührünüz

logo-AER-H80px


İş için standart

İş gücünüz için doğru telefonu seçmek bir alışverişten daha fazlasıdır – bir bağlılıktır, bu yüzden de çok düşünmeyi gerektirir. Güvenlik, dağıtım ve kullanım kolaylığı BT bölümlerinin ve karar alıcıların göz önünde bulundurması gereken etkenlerden bazılarıdır. Artık Android Enterprise Recommended mührünü kazanmış Nokia akıllı telefonlarıyla bağlanacak doğru telefonu bulmak çok daha kolay.


Dijital dönüşüm

IDC öngörüleri

Kuruluşlar yeni ve yenilikçi yollarla sorun çözmek için teknolojiyi kullanarak, kendilerini dijital olarak dönüştürmek için acele ederler - bunun bir temel taşı da mobilitedir. IDC, Android'i dijital dönüşüm için stratejik bir platform sayar.

Daha fazla okuyun

Yalnızca en iyisi

Android Enterprise Recommended, bir Android telefonun gücü, güvenliği ve esnekliğinin işletmenize uygun olduğunun güvencesidir. Bu damgayı taşıyan bir aygıt Google tarafından çok özel bir dizi gereksinimi karşıladığından emin olmak için titizlikle test edilmiştir. Bu gereksinimler şunları içerir:

Specs

Minimum hardware specifications of 32 GB storage¹ and 2 GB RAM

Enrolment

Support for bulk device enrolment with zero-touch

Apps

A clean OS with default system apps

Güvenlik

Üç yıl güvenlik güncellemesi, Google'un yayınlamasından sonraki 90 gün içinde sunulur. Nokia akıllı telefonlar ilk iki yıl aylık güncellemelerle daha da güçlü güvenlik barındırır.

Business Smartphone Purchase Survey 2018

Daha fazla bilgi edinin

Nokia akıllı telefonlar

Tüm gereksinimleri karşılar

Nokia cihazıları daima kalite ve dayanıklılığın simgesi olmuştur. Android Enterprise Recommended mührüne sahip Nokia akıllı telefonlar hem en talepkar iş koşullarının üstesinden kolaylıkla gelir hem de Nokia tasarımının karakteristik zarafetine sahiptir.

Nokia 8

logo-AER-H50px

  • 64 GB depolama¹
  • 4 GB RAM
  • Android™ 9 Pie: Saf, Güvenli ve Güncel
Daha fazla bilgi edinin

Nokia 7 Plus

logo-AER-H50px

  • 64 GB depolama¹
  • 4 GB RAM
  • Android™ 9 Pie: Saf, Güvenli ve Güncel
Daha fazla bilgi edinin

İlginizi çekti mi?

Nokia akıllı telefonların işletmeniz için yapabileceklerini ayrıntılı olarak öğrenin.

Android ve Google Google LLC'nin ticari markalarıdır; Oreo Mondelez International, Inc. grubunun bir ticari markasıdır. Teklif varyasyonları geçerli olabilir. Yerel elverişliliği kontrol edin. Sağlanan bütün özellikler, nitelikler ve diğer ürün bilgileri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Bütün resimler sadece tanımlama amaçlıdır.

¹Ön yüklenmiş sistem yazılımı ve uygulamaları, hafızanın önemli bir kısmını kullanır.