‌‌

Android Enterprise Recommended

Your seal of assurance

logo-AER-H80px


İş için standart

İş gücünüz için doğru telefonu seçmek bir alışverişten daha fazlasıdır – bir bağlılıktır, bu yüzden de çok düşünmeyi gerektirir. Güvenlik, dağıtım ve kullanım kolaylığı BT bölümlerinin ve karar alıcıların göz önünde bulundurması gereken etkenlerden bazılarıdır. Artık Android Enterprise Recommended mührünü kazanmış Nokia akıllı telefonlarıyla bağlanacak doğru telefonu bulmak çok daha kolay.


Yalnızca en iyisi

Android Enterprise Recommended, bir Android telefonun gücü, güvenliği ve esnekliğinin işletmenize uygun olduğunun güvencesidir. Bu damgayı taşıyan bir aygıt Google tarafından çok özel bir dizi gereksinimi karşıladığından emin olmak için titizlikle test edilmiştir. Bu gereksinimler şunları içerir:

Specs

Minimum hardware specifications of 32 GB storage¹ and 2 GB RAM

Enrolment

Support for bulk device enrolment with zero-touch

Security

Three years of security updates, delivered within 90 days from Google release. Nokia smartphones feature even stronger security with monthly updates for the first two years.

Apps

A clean OS with default system apps

Nokia smartphones

Ticking the boxes

A Nokia device has always been an embodiment of quality and durability. Nokia smartphones that have earned the seal of Android Enterprise Recommended will handle even the most demanding business cases, complete with the characteristic elegance of Nokia design.

Nokia 8

logo-AER-H50px

  • 64 GB depolama¹
  • 4 GB RAM
  • Android™ 9 Pie: Saf, Güvenli ve Güncel
Find out more

Nokia 7 Plus

logo-AER-H50px

  • 64 GB depolama¹
  • 4 GB RAM
  • Android™ 9 Pie: Saf, Güvenli ve Güncel
Find out more

İlginizi çekti mi?

Nokia akıllı telefonların işletmeniz için yapabileceklerini ayrıntılı olarak öğrenin.

Android ve Google Google LLC'nin ticari markalarıdır; Oreo Mondelez International, Inc. grubunun bir ticari markasıdır. Teklif varyasyonları geçerli olabilir. Yerel elverişliliği kontrol edin. Sağlanan bütün özellikler, nitelikler ve diğer ürün bilgileri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Bütün resimler sadece tanımlama amaçlıdır.

¹Ön yüklenmiş sistem yazılımı ve uygulamaları, hafızanın önemli bir kısmını kullanır.