Nokia 8110 4G

‌‌

Yeni Nokia 8110 4G

Öze Dönüş

Tasarım

Dikkat çekin

İkon geri döndü. Orijinal Nokia modeline benzer şekilde, yeni Nokia 8110 4G gelen çağrıları cevaplarken ve sonlandırırken parmağınızla kaydırarak açabileceğiniz kavisli bir koruyucu kapağa sahiptir. Eşsiz şekli sayesinde telefonunuzu dilediğiniz şekilde taşıyabilir ve döndürebilirsiniz.

Bağlanırlık

WhatsApp ile bağlantıda kalın

WhatsApp artık Nokia 8110 4G'de indirilebilir. Kolayca sohbet edin, arkadaşlarınıza ve ailenize ses kayıtları, fotoğraflar ve videolar gönderin.

Uygulamalar

Hayatınızı senkronize edin

Gmail ve Outlook üzerinden rehberinizi kolayca içeri aktarın ve takviminizi senkronize edin. KaiOS destekli Mağaza ve önceden yüklenmiş Snake oyunu ile eğlenceli saatler sizi bekliyor.

Pil

Güçlü batarya ömrü

Qualcomm® 205 mobil platform, batarya ömründen ödün vermeden performans sağlamak üzere optimize edilmiştir ve tek bir şarjla 25 güne kadar bekleme süresi sağlar1.

Teknoloji

4G yüklenmiş olarak gelir

4G LTE ile daha hızlı internette gezinin, sohbet edin ve video izleyin. Ayrıca, kablosuz Erişim Noktası özelliği, nerede olursanız olun kendi Wi-Fi bağlantınızı oluşturmanızı sağlar.

Özellikler

Nokia 8110 4G

Nokia 8110 4G'de 4G LTE teknolojisi sayesinde en sevdiğiniz uygulamalara ve oyunlara daha hızlı bağlanabilirsiniz. Hem de bir günden uzun süreli pil ömründen ödün vermeden. Ayrıca, benzersiz bir kavisli tasarıma sahip 2,4 inç ekran ile kalabalığın arasından sıyrılabilirsiniz.

Speedy 4G

Speedy 4G

4G LTE'nin tüm gücüne ve avantajlarına sahip olun.

Tasarım

Tasarım

Benzersiz 2,4 inç kavisli ekran ve polikarbonat kasa.

Pil

Pil

Günlerce dayanan pil ömrü, tıpkı orijinalinde olduğu gibi.

Uygulamalar

Uygulamalar

İhtiyacınız olan tüm uygulama ve oyunlarla eğlenin.

Tüm Özellikler

Beni kaydet

En güncel haberleri ilk siz öğrenin

Qualcomm mobil platform, Qualcomm Technologies Inc şirketinin ürünüdür. Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Teklif değişiklikleri geçerli olabilir. Yerel piyasadaki stok durumunu kontrol edin. Görüntüler sadece açıklama amaçlıdır.

1Test, hiçbir arkaplan uygulamasının çalışmadığı laboratuvar koşullarında yapılmıştır. 2Önceden yüklenmiş sistem yazılımı ve uygulamalar hafızanın önemli bir parçasını kullanır. 3Batarya, sınırlı yeniden şarj çevrimine sahiptir ve batarya kapasitesi zamanla azalır. En sonunda bataryanın değiştirilmesi gerekebilir.

(