Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Nokia 5.1 Plus kullanıcı kılavuzu

Tüm Cihazlar

Nokia 5.1 Plus

Telefonunuzu güncel tutmaTuşlar ve parçalarSIM kartı ve hafıza kartını takma veya çıkarmaTelefonunuzu şarj etmeTelefonunuzu açma ve kurmaÇift SIM ayarlarıParmak izi kimliğini ayarlamaTelefonunuzu kilitleme veya telefonunuzun kilidini açmaDokunmatik ekranı kullanma

Telefon yazılımınızı güncelleme

Ritmi yakalayın. Telefonunuza yönelik yeni ve geliştirilmiş özellikleri alabilmek için telefonunuzun yazılımını ve uygulamalarını kablosuz olarak güncelleyin. Yazılımın güncellenmesi telefonunuzun performansını da artırabilir.

Kullanılabilir güncellemeleri yükleme

Ayarlar
Sistem
Sistem güncelleme
Güncellemeleri kontrol et öğesine dokunarak güncelleme olup olmadığını kontrol edin.

Telefonunuz güncelleme olduğunu bildirdiğinde, telefonunuzda görüntülenen yönergeleri izlemeniz yeterlidir. Telefonunuzun hafızası yetersiz olduğunda, uygulamalarınızı, fotoğraflarınızı ve diğer verilerinizi hafıza kartına taşımanız gerekir.

Uyarı:Yazılım güncellemesi yüklenirken, yükleme tamamlanıncaya ve cihaz yeniden başlatılıncaya kadar, cihazı; acil durum çağrıları yapmak için bile kullanamazsınız.

Güncellemeyi başlatmadan önce, şarj cihazı bağlayın veya cihazın pil gücünün yeterli olduğundan emin olun. Güncelleme paketleri yüksek miktarda mobil veri kullanabileceğinden Wi-Fi ağına bağlanın.

Bu size yardımcı oldu mu?

Hâlâ desteğe mi ihtiyacınız var?

Destekle iletişime geçin

Canlı sohbet

Sohbetimiz açık 09:00-18:00. İngilizce sohbet desteğimizden şu anda da faydalanabilirsiniz. Lütfen önce iletişim bilgilerinizi doldurun!

Bize bir eposta gönderin

Bize sorununuzu anlatın. Size e-posta ile dönüş yapacağız.

Yardım

Bakım merkezleri

Uzmanlarımızın göz atması için cihazınızı bize getirmeyi mi tercih edersiniz? Size en yakın Nokia telefonlar bakım merkezini bulun.

Yakınınızda bir bakım merkezi bulun