Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Heart Longevity Plant Arrow right Play

Зупиніть хакерів за допомогою безпечної системи Android Enterprise

Skip to main content

Для підприємствВаш єдиний магазин для корпоративної системи мобільного зв'язку

Найширший у світі діапазон пристроїв Android Enterprise Recommended. Ми пропонуємо не тільки корпоративні мобільні пристрої, але також засоби для їхнього захисту, керування ними та їхнього підключення до різних мереж. Також ми гарантуємо знамениту надійність від провідного європейського бренду смартфонів.

Зв’яжіться з нами, щоб знайти найкраще рішення для вашого підприємства або познайомитися з повним асортиментом смартфонів, які ми пропонуємо для всіх видів бізнесу, включаючи малі та середні підприємства.

aer full

№1 у рейтингу Techradar Pro

Nokia XR20 визнано найкращим смартфоном для бізнесу

З водонепроникністю за стандартом IP65, корпусом за військовими стандартами та найміцнішому склу дисплея, а також оновленнями системи безпеки протягом чотирьох років надійний телефон Nokia XR20 підійде навіть для найвибагливіших підприємств.

А ще Nokia XR20 з позначкою Android Enterprise Recommended було названо бізнес-смартфоном №1!

Дізнатися більше

Найширший асортимент

Безпечні смартфони та планшети усіх цінових категорій

Прийміть правильне рішення для своєї компанії незалежно від її масштабів.

Який би смартфон Nokia з позначкою Android Enterprise Recommended ви не вибрали, у вас буде принаймні два роки оновлення ОС Android і три роки щомісячних оновлень системи безпеки1. Для окремих пристроїв також доступний 4-й патч безпеки як додаткова послуга.

Завдяки найширшому у світі асортименту смартфонів і планшетів Android Enterprise Recommended ви зможете вибрати найкращі пристрої з урахуванням потреб кожного вашого користувача та вашої сфери діяльності.

Чи знаєте ви, що підприємства можуть купувати до 10 пристроїв одночасно на підставі єдиного рахунку-фактури з ПДВ?

Переглянути більше

Nokia XR20 : Work-proof and for the long run

Зв'яжіться з нами

Nokia G21: Регулярні оновлення та надійна підтримка пристрою роками і потужний акумулятор, що працює декілька днів на одному заряді

Зв'яжіться з нами

love it

Ми впроваджуємо інновації, які охоплюють не тільки всі наші пристрої, а ціна завжди приємно дивує. Ми завжди дбаємо про дизайн кожного нашого телефона, втілюючи елементи красивої, непідвладної часу фінської естетики зі скандинавською кольоровою палітрою.

trust it

Регулярні оновлення системи безпеки протягом кількох років для всіх телефонів Nokia, незалежно від сегмента користувачів. Пристрої Nokia мають найкращу ОС Android, без шкідливих програм та жодних зайвих додатків, які уповільнюють роботу системи.

keep it

Висока міцність, завдяки чому ваш телефон буде довше служити вам і довше не потрапляти до звалища. Проходячи більш жорсткі випробування, ніж в середньому в галузі, телефони Nokia розраховані на довговічну експлуатацію. А 3 роки оновлення системи безпеки гарантують більш тривалий захист вмісту телефона.

Зв'яжіться з нами

Підвищте свою продуктивність

Nokia T20: надійний і довговічний планшет

10,4-дюймовий екран 2K з високою чіткістю зображення, тривалий час автономної роботи та сучасний захист — це лише деякі з аспектів, завдяки яким Nokia T20 підвищить вашу продуктивність, як в офісі, так і на виїзних завданнях.

Оснащені нашою легендарною операційною системою Pure Android, Nokia T20 є першим планшетом з відміткою Android Enterprise Recommended, для якого передбачено два роки оновлення ОС Android і три роки щомісячних апдейтів системи безпеки.

Дізнатися більше
Close-up of the camera on the Nokia T20

Надійний і довговічний планшет

Керуйте корпоративними пристроями за своїми правилами

Завдяки HMD Enable Pro (рішенню HMD EMM) ІТ-відділ вашої компанії може налаштувати корпоративні смартфони та планшети Nokia з необхідними додатками та конфігурацією для виконання поставлених завдань. Ефективна, проста у використанні та гнучка система HMD Enable Pro побудована на основі Android Management API, що гарантує задоволення майбутніх потреб та надає вам доступ до найновіших інструментів Android Enterprise. Система працює на усіх пристроях з Android 9 GMS і новішими версіями.

Дізнатися більше

Ваше глобальне рішення для роумінгу даних через Інтернет речей

З HMD Connect Pro ваш бізнес отримає глобальне і надійне покриття з доступом до більш ніж 200 точок по всьому світу. Усі ваші дані будуть безпечно маршрутизуватися, і ви зможете керувати SIM-картами через консоль управління, незалежно від того, в якій частині землі знаходяться ваші пристрої. Наша система використовує мережу Nokia WING, через яку успішно функціонують мільйони SIM-карт по всьому світу.

Дізнатися більше

Тарифні плани страхування та гарантії на телефони Nokia

Страхування телефонів Nokia по всьому світу покриває їхнє випадкове пошкодження, у тому числі внаслідок потрапляння рідини, а страховий поліс Nokia phone insurance plus також захищає від крадіжки. Є можливість вибору терміну страхування: 1 або 2 роки. Також пропонується розширена гарантія Nokia, яка є продовженням гарантії виробника та покриває механічні несправності ще протягом одного року.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати індивідуальну пропозицію щодо ваших корпоративних пристроїв Nokia.

Тарифні плани страхування
Nokia T20 stays secure with regular updates

Мобільна безпека

Контроль вашого бізнесу в надійних руках

Смартфони стали невід’ємною частиною повсякденного життя, тому безпека усіх мобільних пристроїв та ділової інформації, що зберігається на них і до якої з них можна отримати доступ, сьогодні надважлива. Саме тому безпека корпоративних смартфонів для нас є пріоритетом номер один.

Усі смартфони та планшети Nokia з позначкою Android Enterprise Recommended захищають ваші дані за допомогою комплексної багаторівневої системи безпеки. А завдяки трьом рокам щомісячних оновлень1 ваш бізнес буде непідвладним останнім кіберзагрозам сьогодні та у майбутньому.
Перегляньте останні оновлення в області безпеки

Думка клієнтів

Приклади компаній

Приклад мерії м. Леррах

Мерія німецького міста Леррах отримує усі переваги безпечного мобільного зв'язку з телефонами Nokia 7.2 і Nokia 8.3 5G

Дізнатися більше
Приклад LumiraDx

Швидша діагностика COVID-19 завдяки ефективному підключенню до Інтернету речей

In-tech GmbH case study

Wi-Fi Calling on Nokia 4.2 and Nokia 5.1 Plus improves connectivity at in-tech

CCS insight study

Android-Powered Nokia Smartphones: New contenders in the enterprise mobile device market

Дізнатися більше
Isle of Wight Council case study

The Isle of Wight Council secures 650 Nokia 5.3 smartphones

Vessel case study

Vessel engages HMD Connect Pro to revolutionise Patient Data Management

Nokia

Nokia smartphones exceed Nokia’s own exacting standards

Дізнатися більше
SAP

SAP runs on Nokia smartphones

Mukava

Security to protect your most sensitive data

Accon avm

Accon avm uses Nokia smartphones for secure FMI enterprise communications

Дізнатися більше
YBS

YBS transforms with Nokia smartphones

EnBW

How Nokia phones became the preferred smartphones of EnBW

Сталий розвитокЗахист сьогодні і в майбутньому

Ми наполегливо працюємо над стратегією сталого розвитку з 2017 року, і наші зусилля окупаються. Так, рейтингове агентство EcoVadis у 2021 році нагородило нас золотою медаллю, яку отримали лише 6% найкращих представників нашої галузі за дотримання екологічних стандартів. Але у нас ще усе попереду!

Зв'яжіться з нами

Залиште повідомлення, і ми зв’яжемось з вами

For consumer Nokia phone support, please visit nokia.com/phones/support

Choose Android Enterprise Recommended Nokia smartphones for your employees and business, and enjoy better security, manageability and reliability from a European brand you can trust. Your personal data will be processed according to HMD Global's Privacy Policy.

Дякуємо за інтерес до корпоративних смартфонів Nokia! Незабаром з вами зв’яжеться наш спеціаліст!

Android, Google та інші знаки й логотипи — товарні знаки Google LLC. Пропозиції можуть відрізнятися в залежності від країни. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі технічні характеристики, функції та інша інформація про пристрій можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Два роки оновлення ОС Android і три роки щомісячних оновлень системи безпеки відраховуються від початку глобальних продажів.