Nokia 4.2

‌‌

Nokia 4.2

В ньому є все. І ще більше з Google Помічник.

Google Assistant

Відчуйте всі переваги корисних функцій та голосового управління де б ви не знаходились, лише натиснувши Google Assistant Button

Жити у шаленому ритмі легше разом із Google Assistant Button1. Ставте питання, уточнюйте свій графік та навіть коригуйте частоту сповіщень, аби ніщо не відволікало вас. Чим частіше ви користуєтесь Google Assistant, тим розумнішим він стає. Таким чином, ви зможете встигнути значно більше, витрачаючи менше часу на телефон.

Дізнайтеся, що він може робити

Дизайн

Ми підвищили вимоги до дизайну та зробили його вишуканим

Чудова майстерність, навіть для повсякденного життя. Телефон викликає захват від тримання в одній руці завдяки товщині у 8,4 мм, а також ідеально вигнутим передній і задній частинам зі скла 2,5D. Характеристики екрана HD+ також неперевершені: 5,71" зі співвідношенням сторін 19:9. А довготривалий акумулятор, що адаптується до вас, робить телефон не тільки гарним, але й розумним.

Неперевершений дизайн

Яскраві фото

Ваші спогади ще не виглядали так добре

Побачте все Завдяки подвійній камері та ширококутній селфі-камері ніхто не залишиться поза кадром. Вдайтеся до творчості разом із найсучаснішими можливостями смартфона, такими як режим боке та розширеними функціями редагування кадрів.

Дізнатися більше
Дізнатися більше
Дізнатися більше

ПЗ

Android™ 10 доступна для завантаження

Окрім спрощених налаштувань конфіденційності, швидшого написання відповідей та комплексних вдосконалень, завдяки яким використання пристрою стає простішим, Android 10 постачається з безліччю нових функцій, що допоможуть отримувати максимум користі від смартфона Nokia.

  • Темна тема
  • Розумні відповіді

Nokia 4.2

Переможець: нагорода Good Design® 2019

У 2019 році Nokia 4.2 отримав нагороду Good Design Award у категорії "Електроніка" від Чиказького музею архітектури та дизайну "Атенеум" за втілення останніх інновацій для смартфонів, дизайн і доступну ціну.

Детальніше про Good Design

Дослідження Counterpoint

Телефони Nokia посіли перше місце за показниками оновлення програмного забезпечення й системи безпеки

Разом із смартфонами Nokia ви отримуєте 2 роки оновлень програмного забезпечення й 3 роки щомісячних оновлень системи безпеки. Завдяки виконанню цієї обіцянки ми є лідерами за показниками оновлення операційної системи та безпеки, випереджаючи усі інші бренди смартфонів. Детальніше — у дослідженні Counterpoint.

Функції

Nokia 4.2

Допомога завжди під рукою з кнопкою Google Асистент. Насолоджуйтесь відео та іграми на 5,71” HD+ дисплеї з заокругленим склом 2,5D. Неперевершена якість знімків завдяки подвійній основній камері 13 Мп і 2 Мп та інструментам для професійного редагування. Розблокування телефона за лічені секунди завдяки біометричній ідентифікації за обличчям.

The Google Assistant

The Google Assistant

Швидкий доступ до Google Асистента за допомогою спеціальної кнопки.

Дисплей

Дисплей

Заокруглене скло 2,5D на передній і задній панелях, а також 5,71" HD+ дисплей.

Камери

Камери

Подвійна основна камера й фронтальна камера на 8 Мп. Редагування фото за допомогою ефекту боке.

Розпізнавання обличчя

Розпізнавання обличчя

Розблокування за обличчям для швидкого та безпечного доступу до вашого телефона.

Усі характеристики

Nokia 4.2

3399 грн

Ціни у офіційних партнерів можуть відрізнятися залежно від модифікації пристроїв (наприклад, обсягу пам'яті). Як учасник програми Amazon Associates, HMD Global отримує бонуси від покупок, що відповідають вимогам.

Зареєструватися

Отримуйте наші останні новини одними із перших.

Google, Android та інші пов'язані торгові марки і логотипи є власністю Google LLC. Qualcomm і Snapdragon є торговими марками Qualcomm Incorporated, зареєстрованими в США та інших країнах. Пропозиції можуть відрізнятися. aptX є торговою маркою Qualcomm Technologies International, Ltd., зареєстрованої в США та інших країнах. Перевіряйте наявність на місцевому ринку. Усі технічні характеристики, функції та іншу наведену тут інформацію про продукт може бути змінено без сповіщення. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1 Google Assistant доступний не на всіх ринках і мовах. В регіонах, де Google Assistant недоступний, можна використовувати Google Search. Перевірте доступність на сайті https://support.google.com/assistant.

2 Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.

3Google Фото пропонує безкоштовне безлімітне сховище для високоякісних фотографій. Потрібен акаунт Google та з’єднання з інтернет.

4 Попередньо встановлена операційна система та програми займають значну частину пам’яті.

5Якщо поставляється з Android Oreo / Android 9 Pie, що можна оновити до Android 10. Зверніть увагу, що можуть бути витрачені додаткові мобільні дані.

(