Nokia 8.1

‌‌

Nokia 8.1

Дещо більше

Зареєструватися

Зображення найвищої якості

Адаптивний 6,18-дюймовий Full-HD+ PureDisplay екран зберігає чіткість і насиченість кольорів та чудову якість зображення навіть за умов яскравого сонячного світла. А завдяки підтримці функції HDR10, охопленню 96% кольорової гамми та коефіцієнту контрастності 1:1500, ви можете насолоджуватися чіткішими деталями та більш насиченими кольорами при перегляді улюблених відео. А також, нова функція адаптивної яскравості в Android 9 Pie вивчає ваші вподобання щодо яскравості екрану та автоматично регулює налаштування так, щоб було зручно саме для вас.

  • 6,18’’ дисплей Full-HD+
  • PureDisplay

Nokia 8.1

Best mid-ranger of 2018

Дизайн

Витончений дизайн

Апаратне забезпечення

Справжня надійність

Високопродуктивний процесор Qualcomm™ Snapdragon® 710 із підтримкою штучного інтелекту забезпечує максимально швидку роботу смартфона, а нова функція адаптивного акумулятора, що доступна з оновленням Android 9 Pie забезпечує до двох1 днів роботи акумулятора.

  • Android 9 Pie Адаптивний акумулятор
  • 18 Вт швидка зарядка

ПЗ

Android™ 10 доступна для завантаження

Окрім спрощених налаштувань конфіденційності, швидшого написання відповідей та комплексних вдосконалень, завдяки яким використання пристрою стає простішим, Android 10 постачається з безліччю нових функцій, що допоможуть отримувати максимум користі від смартфона Nokia.

  • Темна тема
  • Розумні відповіді

Android One

Найкраще від Android

Телефони сімейства Android One відповідають особливо високим вимогам Google до програмного забезпечення. Отримуйте тільки те, що вам потрібно — простий і зрозумілий інтерфейс із набором попередньо встановлених додатків, а також безкоштовний простір для зберігання фото у високій якості з Google Фото2. Завдяки регулярним оновленням системи безпеки й оновленням ОС упродовж двох років смартфон Nokia 8.1 на Android One повністю захищений і оптимізований для найновіших додатків від Google, наприклад Google Assistant.

Дослідження Counterpoint

Телефони Nokia посіли перше місце за показниками оновлення програмного забезпечення й системи безпеки

Разом із смартфонами Nokia ви отримуєте 2 роки оновлень програмного забезпечення й 3 роки щомісячних оновлень системи безпеки. Завдяки виконанню цієї обіцянки ми є лідерами за показниками оновлення операційної системи та безпеки, випереджаючи усі інші бренди смартфонів. Детальніше — у дослідженні Counterpoint.

Функції

Nokia 8.1

Ще більше можливостей вашого смартфона! Робіть приголомшливі знімки подвійною камерою 12 Мп або 13 Мп або селфі-камерою 20 Мп (обидві — з оптикою ZEISS). І на додаток — 2 дні автономної роботи1, завдяки чому ваш Nokia 8.1 завжди буде поруч.

Камери

Камери

Подвійна основна камера з оптикою ZEISS і селфі-камера 20 Мп.

Дисплей

Дисплей

Екран 6,18'' Full-HD+ з технологією PureDisplay і підтримкою HDR10.

Aкумулятор

Aкумулятор

Енергоефективний процесор Qualcomm® Snapdragon™ 710. До 2 днів роботи від акумулятора¹.

Творчі елементи управління

Творчі елементи управління

Портретні знімки з ефектом студійного освітлення. Ефекти розмиття за допомогою функції Live Bokeh.

Усі характеристики

Зареєструватися

Отримуйте наші останні новини одними із перших.

Google, Android та інші торгові марки є власністю Google LLC. Qualcomm Snapdragon є продуктом Qualcomm Technologies Inc. та/або її дочірніх компаній. USB Type-C™ є торговою маркою USB Implementers Forum. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Технічні характеристики, функції та іншу наведену тут інформацію про виріб може бути змінено без попередження. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Перевірка роботи акумулятора проводилась компанією HMD Global шляхом випробування пристрою протягом 2 днів в умовах реального життя. Випробування відбувалося шляхом активного користування пристроєм із новим акумулятором протягом 5 годин на день. Приклади користування: ігри, потокова трансляція відео, дзвінки, відправлення SMS, пошук і перегляд інформації, а також користування додатками (наприклад, перегляд інформації у соціальних мережах, читання новин, керування інтерфейсом користувача та прослуховування музики). Випробування проводилося у нормальних умовах користування пристроєм в освітленому приміщенні. У нічний час пристрій знаходився в режимі очікування.

2 Безкоштовне безлімітне сховище для високоякісних фотографій. Потрібен акаунт Google та з’єднання з інтернет.

3 Попередньо встановлена операційна система та програми займають значну частину пам’яті.

4Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.

5Якщо поставляється з Android Oreo / Android 9 Pie, що можна оновити до Android 10. Зверніть увагу, що можуть бути витрачені додаткові мобільні дані.